Keystone logo
Open University Of Cyprus

Open University Of Cyprus

Open University Of Cyprus

Įvadas

Kaip antrasis viešasis universitetas , įsteigtas 2002 m., Kipro atvirasis universitetas (OUC) siekia užpildyti svarbią spragą Kipro aukštojo mokslo sistemoje, siūlydamas akredituotus nuotolinio mokymo laipsnius visais lygmenimis (bakalauro, magistro ir daktaro) . Remdamasis savo, kaip vienintelio šalies nuotolinio mokymo universitetu, ištakomis, OUC sparčiai auga akademinio ūgio ir bendros reputacijos atžvilgiu. Šiandienos iššūkių kupina realybė praplėtė OUC akiratį ir padėjo priartinti Kiprą prie savo strateginio tikslo: būti įsteigtu kaip regioniniu švietimo ir tyrimų centru bei tarptautinių mokslininkų ir studentų centru Rytų Viduržemio jūros baseine. OUC apribojimai, tokie kaip laikas, vietiniai apribojimai, amžius, profesinė padėtis ar pareigos šeimoje, sumažėja ir nebeveikia kaip kliūtys kuriant tinkamą mokymosi aplinką. Visos Open University Of Cyprus siūlomos studijų programos yra pagrįstos šiuolaikinėmis švietimo sistemomis, naujomis technologinėmis pažangomis ir rafinuota dirva suinteresuotiems dalyviams visais lygmenimis (bakalauro, antrosios pakopos ir mokymo mokymosi visą gyvenimą kontekste). OUC prilygsta bet kuriam kitam pripažintam universitetui pasaulyje, neatsižvelgiant į jo mokymo metodiką (įprastą ar nuotolinį mokymąsi). Open University Of Cyprus yra orientuotas tiek į vietines, tiek į tarptautines švietimo bendruomenes, jų veiklą ir tikslus. OUC siūlomos akademinės programos yra tarptautinės, gerai suplanuotos ir orientuotos į karjerą, kad atitiktų šalies poreikius ir atitiktų studentų poreikius. tobulindami žinias ir kompetenciją, atsižvelgdami į jų siekius ir užmojus. OUC didžiuojasi, kad yra universitetas, visiškai sinchronizuotas su Europos kreditų perkėlimo sistema ECTS ir stiprinantis jo studentų mobilumą bei santykius su kitais įprastais universitetais. Be to, OUC, be savo švietimo vaidmens, taip pat daugiausia dėmesio skiria mokslinių tyrimų plėtrai ir mokslinių tyrimų programų tobulinimui; leidinius apie naujoviškus rezultatus, turinčius įtakos atitinkamoms mokslo sritims. Nuo pat įkūrimo OUC pabrėžė gyvybiškai svarbią mokslinių tyrimų svarbą Universiteto populiarinimui tarptautinėje mokslo bendruomenėje, taip pat aktyviai bendradarbiaudamas su mokslo organizacijomis ir profesinėmis asociacijomis. Galiausiai, vykdydama socialinę veiklą ir įsipareigojimą užmegzti ryšius su visuomene, OUC numato savo, kaip įkvepiančios švietimo įstaigos, vaidmenį. Novatoriškas, atviras universitetas, siūlantis stimuliuojančią aplinką studentams, darbuotojams ir absolventams, pasižymi kultūros ir bendradarbiavimo su kaimyninėmis šalimis ir už jos ribų skatinimu.

Vizija

Open University Of Cyprus (OUC) yra įsipareigojęs atverti švietimą visiems, siekia puikios mokymo ir mokymosi patirties bei neprilygstamų ryšių su verslo pasauliu. OUC siekia įsitvirtinti kaip pagrindinis nuotolinio mokymo universitetas, turintis tarptautinį dalyvavimą ir pripažinimą, daugiausia platesnėje Pietryčių Europos ir Viduržemio jūros regione. Aukštojo mokslo įstaiga, siūlanti įvairias aukštos kokybės „klasikinės“ ir šiuolaikinės mokslo krypčių programas graikų ir anglų kalbomis, pritraukianti studentus iš viso pasaulio.

Misija

Įkūrus Open University Of Cyprus (OUC), antrąją valstybinę aukštojo mokslo instituciją 2002 m., Atviri ir nuotoliniai mokymai atvėrė naujus aukštojo mokslo horizontus. Nuotolinio mokymosi lankstumas ir aukšta OUC siūlomų akademinių programų kokybė skatina asmenis tęsti aukštojo mokslo studijas arba baigti mokslus, jei anksčiau to padaryti negalėjo. Be to, universitetų absolventai turi galimybę įgyti magistrantūros laipsnius įvairiose srityse, kad būtų galima pagerinti jų profesinę karjerą. Tiesą sakant, OUC aukštasis mokslas yra nuolatinis procesas, kuriame nėra amžiaus apribojimų, finansinių ar socialinių sąlygų. Open University Of Cyprus misija yra toliau teikti savo studentams galimybę mokytis visą gyvenimą ir įgyti naujų žinių ir įgūdžių, reikalingų norint pradėti ar siekti profesinės karjeros, neprivalant užsiimti tipiška studentų darbo tvarka. Universitetas siekia sujungti savo tarptautinę darbotvarkę ir lanksčią struktūrą, naudodamas abi priemones Kiprui įsteigti regioninį švietimo, mokslinių tyrimų ir inovacijų centrą. Šia linkme OUC siekia išplėsti savo bendradarbių tinklą ir užmegzti tvirtą partnerystę su kitais universitetais ir mokslinių tyrimų institucijomis platesniame regione ir už jos ribų, skatindamas bendradarbiavimą ir keitimąsi gerąja patirtimi bei atnaujindamas savo technologinę e. Mokymosi infrastruktūrą.

Vietos

  • Cyprus Online

    PO Box 12794, Latsia, 2252, Cyprus Online

Klausimai