Keystone logo
Open University

Open University

Open University

Įvadas

Išlaisvinkite savo ambicijas

Norite įgyvendinti savo ambicijas? Studijuokite su mumis ir prisijungsite prie daugiau nei 2 milijonų studentų, kurie pasiekė savo karjeros ir asmeninius tikslus Open University .

Mes jau daugiau nei 50 metų pradėjome mokytis nuotoliniu būdu, pristatydami universitetą, kad ir kur būtumėte, kad galėtumėte studijuoti visą savo gyvenimą, o kiekviename žingsnyje padedame ekspertams. Tiesą sakant, mūsų studentai įvertino mus 88 % pagal bendrą studentų pasitenkinimą, o 2021 m. nacionalinėje studentų apklausoje buvome trečia. Reiškia, kai reikia įgyvendinti savo ambicijas, negalite būti geresnėse rankose.

Jūsų ambicija. Mūsų misija.

Misija

Open University misija – būti atviram žmonėms, vietoms, metodams ir idėjoms.

Skatiname mokymosi galimybes ir socialinį teisingumą, teikdami aukštos kokybės universitetinį išsilavinimą visiems, norintiems įgyvendinti savo ambicijas ir išnaudoti savo potencialą.

Vykdydami akademinius tyrimus, pedagogines naujoves ir bendradarbiaujant bendradarbiaujant, siekiame būti pasauliniu lyderiu remiamo atvirojo mokymosi projektavimo, turinio ir pristatymo srityse.

Vizija

Mūsų vizija – pasiekti daugiau studentų gyvenimą keičiančio mokymosi, kuris atitiktų jų poreikius ir praturtintų visuomenę.

Vertybės

Siekdami savo misijos, esame įsipareigoję ir vadovaujamės ilgalaikėmis Open University vertybėmis – įtraukimu, naujovėmis ir reagavimu.

Kas yra nuotolinis mokymasis?

Prieinami studijų ištekliai ir ekspertų dėstytojo nurodymai reiškia, kad galėsite lanksčiai mokytis kada ir kur norite. Kad ir kokios būtų jūsų aplinkybės, įgykite pripažintą universiteto kvalifikaciją.

Pasiekite savo tikslus studijuodami ne visą darbo dieną arba visą laiką studijuodami Open University .

Nuotolinis mokymasis skirsis nuo anksčiau atliktų studijų – mokykloje, kolegijoje, net universitete. Bet jis taip pat bus panašus daugeliu atžvilgių.

Naudodamiesi nuotoliniu mokymusi OU turėsite studijų medžiagą ir internetinį studijų portalą, specialų dėstytoją, studentų forumus, mokymosi renginius ir dar daugiau.

Kaip vienintelis JK universitetas, skirtas nuotoliniam mokymuisi, norime įsitikinti, kad žinote, ko tikėtis kaip OU studentas. Taigi mes parengėme keletą trumpų vadovų apie kai kuriuos mokymosi kartu su mumis aspektus.

Ar galiu tai padaryti?

Nuo ko pradedi gyvenime, neturėtų apriboti, kur eini! Kad ir kokios būtų jūsų ambicijos, jei esate pasiryžęs pasiekti sėkmės ir pasiruošęs sunkiai dirbti, skaitykite toliau, susisiekite ir pirmyn.

Studijuodami pas mus daugiau nei 170 000 studentų siekia savo tikslų. Dabar jūsų eilė prisijungti prie jų.

Palaikomas atviras mokymasis

OU moko taikydama savo unikalų nuotolinio mokymosi metodą, vadinamą „palaikomu atviru mokymusi“, kuris yra:

Lankstus – studentai dirba ten, kur ir kada nori prisitaikyti prie darbo, šeimos ir kitų įsipareigojimų

Viskas įskaičiuota – studentai gauna visas studijoms reikalingas aukštos kokybės medžiagas

Pagalba – asmeniniai dėstytojai teikia akademinę patirtį, patarimus ir grįžtamąjį ryšį bei veda grupines pamokas; ir specialistai konsultantai yra pasirengę padėti su kitais OU studijų aspektais

Socialinis – mokiniai susirenka pamokose, dienos mokyklose ir neformaliose studijų grupėse; ir per internetines konferencijas, studijų tinklus ir kursų forumus.

Mokymo palaikymas

OU turi daugiau nei 5000 dėstytojų tinklą – didžiausią JK. Dėstytojai pažymi užduotis, pateikia išsamius rašytinius atsiliepimus ir siūlo pagalbą studentams telefonu, el. paštu arba per kompiuterines konferencijas. Jie taip pat rengia grupines arba internetines pamokas ir dienos mokyklas. Kai kurie iš jų yra visą darbo dieną dirbantys darbuotojai, tačiau dauguma yra asocijuoti dėstytojai: savo dalyko ekspertai, derinantys dėstytojų darbą su kitais akademiniais ar pramonės darbais.

Vertinimas

Studentai vertinami atliekant dėstytojo pažymėtas ir kompiuteriu pažymėtas užduotis, žodinius ar praktinius įvertinimus, projektus, egzaminus, disertacijas ir aplankus. Išorinis egzaminas užtikrina, kad laikomės akademinių standartų ir pateikiame nepriklausomą vertinimo proceso vaizdą.

Mūsų pasaulinė reputacija

Open University buvo įsteigtas pagal Karališkąją chartiją 1969 m. balandžio 23 d.

Nuo to laiko nuėjome ilgą kelią, kiekviename žingsnyje nuolat diegiame naujoves, siekdami užtikrinti, kad mūsų pagrindinė misija – suteikti galimybę visiems gauti išsilavinimą – ir dabar išlieka tokia pat aktuali kaip ir prieš 50 metų.

Atneša jums universitetą, kad ir kur būtumėte

Esame didžiausias universitetas JK ir populiariausias pasirinkimas neakivaizdinių studijų studentams.

 • Esame pasaulyje geriausiai vertinamas nuotolinio mokymosi universitetas (The Times World University Rankings).
 • Mūsų lankstus mokymasis reiškia, kad galime patenkinti asmenų ir didelių darbdavių poreikius visame pasaulyje.
 • Mūsų tinklas, sudarytas iš daugiau nei 5 000 ekspertų, teikia naujovišką, įžvalgų mokymą, o daugelis jų, kaip dėstytojų, darbą derina su akademiniais ar pramonės vaidmenimis.
 • Esame visame pasaulyje pripažinti kaip mokymosi technologijų ekspertai, vadovaujantys tyrimams, skatinantiems mokymo naujoves.

Išskirtinis tyrimas

OU remia įvairią bendruomenę, kurią sudaro daugiau nei 900 magistrantūros studijų studentų, vykdančių pažangiausius doktorantūros ir profesinės doktorantūros projektus.

 • Pagal „Times Higher Education Power Score“ 2014 m. mokslinių tyrimų kompetencijos sistemą (REF) užėmėme pirmąjį JK universitetų trečdalį.
 • 2019 m. podiplominių tyrimų patirties tyrime (PRES) buvome 5-i pagal bendrą pasitenkinimą.

Mūsų kursai yra pagrįsti mūsų tyrimais ir yra griežtai prižiūrimi išorės.

Be to, pasaulyje pirmaujanti mokymo strategijų ir švietimo technologijų tyrimų programa užtikrina, kad mūsų medžiaga būtų veiksminga ir tinkama didelio masto palaikomam nuotoliniam mokymuisi.

Tarptautinis pripažinimas

Open University laipsniai yra panašūs į kitų JK universitetų suteiktus laipsnius. Tiesą sakant, daugelis darbdavių ir organizacijų visame pasaulyje samdo Open University absolventus ir supranta, kad OU laipsnis pagal akademinius standartus prilygsta bet kurio kito Didžiosios Britanijos universiteto laipsniui.

 • Mūsų verslo mokykla yra viena iš elitinių grupių, pelniusių trigubą akreditaciją iš visų trijų pirmaujančių pasaulio vadybos akreditavimo asociacijų.
 • OU yra viena iš trijų JK aukštojo mokslo institucijų, gavusių akreditaciją Jungtinėse Valstijose, pripažintą Vidurio valstijų aukštojo mokslo komisijos (MSCHE). MSCHE yra savanoriška, nevyriausybinė narystės asociacija, kuri apibrėžia, palaiko ir skatina mokymo kokybę įvairiose institucijose, turinčiose įvairias misijas, studentų populiaciją ir išteklius. Mes esame nariai nuo 2005 m., o mūsų akreditacija buvo pakartotinai patvirtinta 2020 m.

Apdovanojimai

 • 2013, 2014, 2016 ir 2017 m. pateko į Times Higher Education „Metų verslo mokyklos“ apdovanojimą
 • Penki finalininkai ir du nugalėtojai tarptautiniuose AMBA „Metų studento“ apdovanojimuose
 • Pateko į MBA asociacijos (AMBA) inovacijų apdovanojimą 2015 m
 • Dviejų pramonės apdovanojimų laimėtojas už mūsų internetinį įrankį MBA Business Case Builder (padeda būsimiems studentams sukurti įtikinamą verslo motyvą darbdavio rėmimui): Auksas kasmetinių Heist apdovanojimų kategorijoje „Geriausias inovacijų ir kūrybinio mąstymo panaudojimas“ ir sidabras CASE rate. meistriškumo apdovanojimai („Individualių antrinių svetainių kategorija“)
 • OUBS buvo įtrauktas į AACSB naujoves, kurios įkvepia daug investuoti į nemokamus internetinius mokymosi išteklius 2016 m.
 • „Guardian University Awards 2017“ verslo partnerystės kategorijos nugalėtojas už bendradarbiavimą su finansinių paslaugų įmone „True Potential LLP“
 • Vienas tarptautinių AASCB įtakingų lyderių apdovanojimų laimėtojas 2019 m

Stipendijos ir finansavimas

Funding your studies

Nieko nemokėkite iš anksto – daugiau nei 80 % mūsų studentų Anglijoje finansuoja savo studijas naudodamiesi neakivaizdine studijų mokesčio paskola (kartais vadinama studento paskola), ty jie nieko nemoka iš anksto.

Neakivaizdinė studijų mokesčio paskola

 • Jie padengs visus jūsų modulio mokesčius.
 • Jie atviri visiems – tinkamumas nėra pagrįstas jūsų pajamomis ir nėra amžiaus ribos.
 • Jūs negrąžinsite nė cento, kol neuždirbsite daugiau nei 27 295 GBP per metus.

OUSBA paskola

Mokėkite mokesčius dalimis naudodamiesi paskola iš Open University Student Budget Accounts Ltd.

Darbdavio rėmimas

Jūsų darbdavys gali iš dalies arba visiškai sumokėti už jūsų modulio mokesčius.

Stipendijos ir kita parama

Priklausomai nuo jūsų aplinkybių, galite pateikti paraišką dėl vieno ar kelių iš šių:

Nemokamas OU prieigos modulis

Jei jūsų namų ūkio pajamos ne didesnės nei 25 000 svarų sterlingų, galite nemokamai pasinaudoti vienu iš mūsų įvadinių Prieigos modulių.

Su studijomis susijusių išlaidų finansavimas

Pradėję studijuoti, jei atitinkate reikalavimus, galite gauti kai kurių papildomų studijų išlaidų kompensavimą.

Globėjų stipendijų fondas

Jei esate arba neseniai buvote nemokamas globėjas, galite nemokamai studijuoti visą OU kvalifikaciją.

Slaugytojų stipendija

Jei nemokamą priežiūrą teikiate draugui ar šeimos nariui, galite gauti 250 GBP su studijomis susijusioms išlaidoms padengti.

Slaugos patirties stipendija

Jei kada nors globojote vietos valdžios institucijas, galite gauti 250 GBP su studijomis susijusioms išlaidoms padengti.

Neįgaliųjų studentų pašalpa (DSA)

Galite gauti finansinę paramą studijų išlaidoms, patirtoms dėl jūsų negalios, padengti.

Neįgaliųjų veteranų stipendijų fondas

Jei buvote sužeistas atliekant karinę tarnybą arba dėl jos, galite nemokamai studijuoti visą OU kvalifikaciją.

Atviros ateities stipendijos

Jei identifikuosite, kad esate juodaodė, azijietė ar kitos etninės mažumos, galite gauti 500 GBP studijų ar pragyvenimo išlaidoms padengti.

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

Studentų atsiliepimai

Vietos

 • Milton Keynes

  Walton Hall, Kents Hill, MK7 6BJ, Milton Keynes

  • Milton Keynes

   Milton Keynes, Jungtinė Karalystė

   • The City

    Walton Hall, Kents Hill, MK7 6AA, The City

    Programos

    Klausimai