Keystone logo
Online Academies

Online Academies

Online Academies

Įvadas

75% nuolaida visiems kursams, naudojant kodą SA75

Ar norėtum užsiregistruoti kursu ...

  • Padidinkite savo karjerą
  • Pagerinkite kai kuriuos jūsų namų gyvenimo aspektus
  • Sukurti naują interesą

Tada jums patiks ir labai naudosite šią "Fast Track" tyrimo metodiką, kurią rasite visapusiškai pasirinkus kursus.

Greitas kursas

Šie internetiniai kursai yra gražiai pristatomi moduliniu stiliumi, kuris sukaupia jūsų žinias ir supratimą laiko progresyviu būdu. Tai suteikia malonumui mokytis ir jums nereikia jokios ankstesnės kvalifikacijos.

Kiekvieno modulio pabaigoje, užuot įsimenėję raštiško užduoties sudėties, yra keletas klausimų su atsakymais. Tai užtikrina, kad jūs absorbavote medžiagą ir jie taip pat veikia kaip patikimas būdas prisiminti svarbiausius dalykus. Ne tik, kad jūsų studijų laikas yra sumažintas ir taip pat mokesčiai.

Toks pateikimo būdas leis jums mokytis ir sėkmingai užbaigti savo kursą bet kur ir kada tik norėsite nešiojamojo kompiuterio ar planšetinio kompiuterio.

Šie "Fast Track" kursai yra nepriklausomai akredituojami pagal ABC apdovanojimų QLS licenciją arba sertifikatą, kurį suteikia Online Academies .

Modulių vertinimo metodas

Jūsų individualūs moduliai yra vertinami atlikdami daugybę pasirinkimo klausimų. Šis metodas leidžia tęsti nuosekliai per kursą, tuo pačiu prisiimant atminimą pagrindinius kiekvieno modulio taškus.

Pažymėti kursai

Jūs gausite Online Academies diplomą, kai sėkmingai atliksite visus modulių atsakymų į klausimus klausimus. Tai patvirtina, kad baigėte kursą suprasdamas medžiagą.

Patvirtinti kursai

Jei pasirinkote studijuoti akredituotą kursą, bus pateiktas internetinis klausimynas, kuris bus pateiktas po to, kai galutiniai atsakymai į pasirinktą pasirinkimą bus sėkmingai užbaigti. Tai suteikia nepriklausomą akreditaciją pagal "ABC Awards" kokybės licencijų schemą

Tutorų palaikymas

Kai esate užsiregistravęs, galite būti tikri sėkme, nes ten bus patyręs, kvalifikuotas ir draugiškas dėstytojas, kad galėtumėte atsakyti į jūsų užklausas. Kontaktai bus siunčiami el. Paštu.

Tavo laikas!

Turite laisvę rinktis savo laiką, norėdami pasimėgauti studijomis.

Tavo tempas!

Užbaikite kursą per 2 savaites arba 2 metus. Tavo pasirinkimas.

Jūsų investicija!

Atėjo laikas investuoti į tave. Ir mes palaikome jus su mažais ir mažais mokesčiais.

Jūsų įrenginys!

Tuo metu naudokitės tuo, kas tau paprasta; Laptop, planšetinis kompiuteris ar išmanusis telefonas.

Jūsų vieta!

Surinkite savo studijas aplink judesius; namuose, keliaujant ar atsipalaiduojant.

Vietos

  • Unit 8 & 9 St Stephens Court, 15-17 St Stephens Road, , Bournemouth

Klausimai