Keystone logo
Online Marketing Institute

Online Marketing Institute

Online Marketing Institute

Įvadas

Skirdamas išskirtinį dėmesį skaitmeninei rinkodarai, Online Marketing Institute ( OMI ) turi unikalią padėtį, kad suteiktų jums naujausių praktinių, realaus pasaulio žinių, leidžiančių jus iš anksto pažaisti. Tu esi užsiėmęs. Štai kodėl mes rengiame labai susikaupusias 5–10 minučių pamokas, kurias galite rasti darbe, namuose ar mobiliajame telefone pagal savo tvarkaraštį.

Mūsų plataus masto mokymo programose pateikiamos svarbiausios skaitmeninės temos, kurias moko dalyko ekspertai, kurie taip pat yra išskirtiniai mokytojai. Taigi jūs ne tik nesiliaujate, bet ir įkvepiate.

Online Marketing Institute bendradarbiauja su jumis, kad įvertintų kvalifikaciją ir žinių spragas. Sukursime mokymo programą, padėsiančią darbuotojams įsisavinti kritinę taktiką ir strategijas, skatinančias verslo augimą.

Naudodamiesi skaitmeninės rinkodaros mokymais, galite mokyti savo komandas naudotis skaitmeninės rinkodaros įrankiais, taktika ir strategijomis. Pramonės lyderiai moko vaizdo įrašų mikro pamokas svarbiausiomis ir aktualiausiomis skaitmeninės rinkodaros temomis. Visiškai pritaikomas ir firminis portalas leidžia pasirinkti turinį ir mokymosi Pathways , tinkamus jūsų verslui, pagal regioną, skyrių ar asmenį. Ataskaitų informacijos suvestinė, skaitmeninės diagnostikos intelekto koeficientas ir kiti įtraukimo įrankiai leidžia nustatyti žinių spragas ir stebėti savo komandos pažangą.

„Custom Training“ teikia mokymą pagal pareikalavimą jūsų darbuotojams ar klientams privačiame mokymosi portale, kuris yra visiškai pritaikytas jūsų verslo poreikiams tenkinti. Įsigykite klientus ir mokykite juos naudoti savo produktą, kad įsitikintumėte, jog jie iš tikrųjų jį supranta ir išnaudoja maksimaliai, padidindami klientų lojalumą. Galite panaudoti savo turinį arba leisti Online Marketing Institute rengti užsiėmimus pagal naujausius mokymo projektavimo metodus. Galite įtraukti svarbius įrankius, tokius kaip stebėjimo ir ataskaitų teikimo prietaisų skydelis, vertinimai, namų darbai ir mokymosi keliai.

Vietos

  • San Francisco

    San Francisco, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai