Keystone logo
Oakland City University

Oakland City University

Oakland City University

Įvadas

Dabar programos

Oakland City universitetas leidžia lengviau nei kada nors užsidirbti laipsnį norite, nesvarbu, kur jūs gyvenate. Platus pasirinkimas absolventas ir bakalauro internete laipsnio programas ne tik suteikia jums neribotas karjeros galimybes, bet taip pat leidžia jums pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus per trumpesnį laiką ir už prieinamą kainą. Tuo OCU, mes priimame iki dvigubai perkelti kreditus pripažintais kitose kolegijose ir universitetuose, taip pat pilnas Ankstesnė patirtis vertinimų sumą, sumažinti savo išlaidas dar labiau.

Peržiūrėti mūsų išsamų interneto laipsnių, ir pamatyti, kaip mūsų patogus 5 savaičių klasė rotacija ir lankstus lankosi pristatymas gali priimti jus į kitą lygį savo karjerą.

GALVOS Tuo OCU fondo esmė yra įsipareigojimas teikti neprilygstamą išsilavinimą laisvųjų menų ir mokslų. Tai plati edukacinė patirtis rengia savo studentus su žinių, reikalingų taikyti principus išmoko klasėje į problemas ir klausimus šiandien.

ŠIRDIS Galvos paruošimas, nepridedant prisijungimo prie širdies palieka asmuo tuštumą tikslo. Universitetas mano dvasinis formavimas individo yra labai svarbus studento sėkmės. Turtingas į Bendra Krikštytojo nominalo tradicijos OCU siūlo studentams, dėstytojams ir darbuotojams galimybę ištirti savo tikėjimą ir kurti tai, ką jie tikrai tiki supratimą ir gebėjimą išreikšti savo tikėjimą žodžiu.

RANKŲ Žinios be gebėjimas taikyti tampa šiek tiek daugiau nei akademinės mankšta. OCU fondas suteikia studentams galimybę ex-spaudos jų tikėjimą ir akademinių pasiekimų per vadovaujasi atsakymų, pavyzdžiui, tarptautinių misijų keliones ir viešaisiais darbais.

KODĖL VERTA RINKTIS OCU internetu?

ACCELERATED Oakland City University kursai yra arba 5 arba 8 savaičių trukmės. Su keliais pradžios datas galite lengvai reguliuoti savo išsilavinimą, kad tilptų savo tvarkaraštį.

PATOGUS Mokytis bet kur, bet kuriuo metu. Mūsų lankosi programas, kad būtų lengva gauti geriausią tikėjimo pagrindu išsilavinimą, nesvarbu, kur esate.

AUKŠTOS KOKYBĖS Prisijunkite prie mūsų šiltą tikėjimo pagrindu bendruomenės ir turėti priėjimą prie specialistų visame pasaulyje tinklą.

affordable OCU siūlo ekonomišką krikščionišką išsilavinimą. Su mūsų interneto programas jums sutaupyti kelionės išlaidas ir gali sumažinti laiką, kurį pakilti darbo.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Oakland City

    138 North Lucretia Street Oakland City, Indiana 47660, 47660, Oakland City

Klausimai