Keystone logo
Olympus Aviation Academy

Olympus Aviation Academy

Olympus Aviation Academy

Įvadas

Kodėl „Olympus Aviation“?

Tinkamos skraidymo mokyklos pasirinkimas

Tinkamos mokymo mokyklos pasirinkimas yra pirmasis žingsnis norint tapti kompetentingu privačiu ar profesionaliu pilotu ir pats svarbiausias jūsų sprendimas.

Mokantis skraidyti nėra atsitiktinio požiūrio. Sėkminga skraidymo karjera įmanoma tik įgyjant geriausią mokymą per pagrindines aviacijos mokymo valandas. Pagrindinis OA tikslas yra suteikti geriausią įmanomą pagrindą pilotams studentams nuo pirmosios dienos. Mes nedarome jokių nuorodų, nepalikdami nieko atsitiktinumo.

„Skraidymas yra menas, o skraidymo meno moko ir mokosi tinkami darbuotojai“.

Puiki mokymo patirtis

„Olympus Aviation“ vyriausiojo skrydžių instruktoriaus Cpt Stavros Anastasiadis akcentai

Turėdamas daugiau kaip 34 metų oro pajėgų piloto, civilio piloto, skrydžio instruktoriaus, skrydžio instruktoriaus instruktoriaus, skrydžio egzaminuotojo darbo patirtį, iš viso 13300 valandų skrydžio laiko, kurį sudaro 3800 oro pajėgų valandų, 9250 civilių ir 250 jūrų lėktuvų, yra laikomas vienu geriausių skrydžių instruktorių Graikijoje.

Tvirti mokymo ir instruktavimo sugebėjimai labai reikliose oro pajėgų ir komercinėje aplinkoje, vykdant pradinio lygio pilotų mokymo planų sudarymą, valdymą ir peržiūrą, vykdant efektyvius PPL kursus nuo 0 iki ATPL (oro transporto piloto licencija), MCC, priežiūra ir vertinimas keturiose skrydžių mokymo organizacijose (FTO / ATO) pagal JAA / EASA taisykles. Sėkmingai apmokyti daugiau nei 280 privačių ir profesionalių pilotų.

Knygos autorė Skraidymo menas ir technika .

Skrydžio sauga
Pagrindinis OA tikslas yra suteikti profesinį mokymą pagal FCL / EASA dalies skrydžių saugos ir techninės priežiūros standartus. OA naudoja tik EASA ir Graikijos HCAA sertifikuotus orlaivius. Norėdami gauti daugiau informacijos apie oro uosto veiklą, spustelėkite čia.


Treniruočių patirtis
„Olympus Aviation“ yra patvirtinta JAA / EASA mokymo organizacija EL-ATO 134 „Horizon Aviation Academy“ Salonikuose (Graikija), gavusi Graikijos civilinės aviacijos tarnybos (HCAA) leidimą. „Olympus Aviation“ įsteigė profesionalūs oro pajėgų ir civilinės aviacijos pramonės pilotai, turintys tūkstančius skraidymo valandų ir didelę patirtį mokymo procese. Antžeminiai instruktoriai turi specialių įgūdžių ir ilgametę patirtį aviacijos srityje.

Puikus oras
Puikios oro sąlygos Salonikuose leidžia nepertraukiamai treniruotis visus metus, negaišdami brangaus laiko ir pinigų.
Vasarą čia aukšta temperatūra paprastai būna nuo 27 iki 33 laipsnių šilumos, nors kartais jos ir pakyla aukščiau.
Rudenį ir žiemą mėnesiais naktys būna žymiai vėsesnės, o dieną normali aukšta temperatūra yra 21–25 laipsniai šilumos.

Daugiau nei 50 oro uostų („International Build Up“)
Pažengusiųjų mokymui lakūnai ir „Hour Builders“ turi galimybę aplankyti daugiau kaip 50 oro uostų ir aerodromų aplink žemyninę Graikijos dalį ir salas (pvz., Mykonuose, Santorini, Korfu, Kretoje, Rode, Kose, Zakynthos, Skiathos, Mytilini) ir būti mokomi. ir daugelyje kitų europos oro uostų - pagal VFR arba pagal IFR metodus.

Tik per 12 mėnesių
„Olympus Aviation“ vidutinis laikas, reikalingas baigti kursą nuo nulio iki ATPL, yra 12–14 mėnesių, įskaitant visus mokymus ir egzaminus.

Svetingumas
OA būsite asmeniškai supažindinti su kiekvienu jūsų mokymo programos etapu svetingoje aplinkoje nuo pirmojo įvadinio skrydžio iki visos dienos iki dienos, kurią gausite pažymėjimo pagal atitinkamą licenciją pažymėjimą.

Vietos

Vietos
  • 14 km Thessalonikis – Michaniona GR-570 01 Thessaloniki Greece

Klausimai