Keystone logo
NYU Tisch School of the Arts

NYU Tisch School of the Arts

NYU Tisch School of the Arts

Įvadas

Naujas būdas išmokti kurti filmus

Mūsų bendradarbiavimo kursai iš naujo apibrėžia internetinį filmų mokymą. Dinamiškoje, interaktyvioje platformoje išmoksite naujų įgūdžių ir gausite atsiliepimų apie projektą iš NYU fakulteto.

Ekspertų vadovaujami 6 savaičių kursai, pritaikyti pagal jūsų aistras ir jūsų tvarkaraštį

  • Pradėkite savo portfelį: mūsų linksmi ir koncentruoti kursai yra skirti padėti studentams sukurti išskirtinius šortus ir scenarijus – teikdami patarimus, paramą ir techninius patarimus.
  • Kurkite ir prisijunkite: susitiksite su dėstytojais, kad aptartumėte savo tikslus, papildytumėte griežtas klasės diskusijas ir gautumėte svarbių atsiliepimų apie savo projektus.
  • Nauja mokymosi platforma: mūsų naujoji platforma teikia atsiliepimus realiuoju laiku, tiesioginius vaizdo susitikimus, kolegų bendradarbiavimą ir dar daugiau. Darbuotojai pasiruošę atsakyti į visus klausimus apie platformą.

Dinaminiai kursai

Kiekvienas mūsų kursas, sukurtas pagal garsiąją Tisch kino mokyklos mokymo programą ir sukurtas siekiant išvengti beasmenės daugybės internetinių programų patirties, apima kassavaitines individualias ir bendradarbiaujančias užduotis.

Sukurta taip, kad lanksčiai sudarytų tvarkaraštį, prisijungsite prie tiesioginių vaizdo susitikimų su dėstytojais ir klasės draugais.

Vaizdo paskaitos, kurias veda Tischo fakultetas ir kuria realaus gyvenimo filmų kūrėjai, leidžia studentams įsigilinti į medžiagą savo tempu.

Būsite įkvėpti kurti puikų darbą ir gausite daug patarimų.

Pastaba: kai kurios funkcijos nepasiekiamos kinematografijos pagrindams

Vietos

  • New York

    721 Broadway, , New York

Klausimai