Keystone logo
Nova Southeastern University

Nova Southeastern University

Nova Southeastern University

Įvadas

Pagrindinis NSU universitetinis miestas yra Greater Fort Lauderdale mieste, esančiame aplink Floridą ir Puerto Riką. Mes esame regiono akademinio ir mokslinių tyrimų centro širdyje ir tik kelias minutes iš kai kurių geriausių pasaulio paplūdimių. Daugiau nei 26 000 studentų ir 152 000 absolventų visame pasaulyje rasite "Shark Friends" visame šalies kampelyje ir už jos ribų.

Štai keletas priežasčių, kodėl studentai pasirinko NSU.

 1. Mažų klasių dydžiai leidžia jums vienkartinę prieigą prie profesorių.
 2. Gyvas miestelio gyvenimas apima NCAA atletiką, socialines ir profesines organizacijas, kultūrinę veiklą, sveikatingumą ir kūno rengybą.
 3. 2018 m. Užimtų 200 geriausių kolegijų tarp nacionalinių universitetų.
 4. Prestižinės magistro programos medicinoje, teisės, psichologijos, verslo, švietimo, farmacijos, stomatologijos ir kt.
 5. Įvairi studentų grupė apima 1200 tarptautinių studentų iš 116 šalių iš penkių žemynų.
 6. Moderniausios priemonės apima naujausią klasių technologiją, pažangias laboratorijas ir geriausias mokslinių tyrimų bibliotekas.
 7. Daugelis NSU absolventų toliau kaupia magistro, daktaro ar profesinius laipsnius NSU ar kituose universitetuose. Bakalauro studentai dalyvauja NSU tyrimuose tokiose srityse kaip medicina, okeanografija, vėžys, psichologija, odontologija ir autizmas.
 8. Studentai užmezga santykius dalyvaudami daugybėje bendruomenės renginių, kurių daugelis vyko NSU miestelyje. Mūsų gražus pagrindinis miestelis yra vos kelios minutės nuo Fort Lauderdale paplūdimio, Pietų paplūdimio, Las Olas naktinio gyvenimo ir Everglades.


© Nova Southeastern University

141742_UR_20171108_0050.jpg

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Fort Lauderdale

  3301 College Avenue, 33314, Fort Lauderdale

Klausimai