Keystone logo
Norwich University Online (Pearson)

Norwich University Online (Pearson)

Norwich University Online (Pearson)

Įvadas

Norwich universitete užsidirbkite magistro laipsnį internete. Norwich universitete turite variantų. Su penkiomis nacionaliniu mastu pripažintomis magistrantūros studijų programomis ir lanksčia internetine platforma profesionaliems tikslams pasiekti lengviau nei bet kada. Gaukite savo laipsnį, nepalikdamas namo, su Norwich, JAV institucija, kuria garsėja beveik 200 metų besivystančių lyderių. Per kiek 18 mėnesių galite užsitikrinti gerą reputaciją magistro laipsnį neišeinant iš namų, tęsdami savo asmenines ir profesines pareigas. Kaip vienas iš Norwich online absolventų programų studentas, jums bus sukurti bruožai, bendri tarp lyderių kiekvienoje profesijos disciplinoje, vientisumo, pasitikėjimo, lojalumo ir pagarbos įvairiomis galimybėmis, kurios suteiks jums galių taip, kaip niekada negalėjote įsivaizduoti. Iš savo kompiuterio išplėskite savo karjerą, pasirinkdami vieną iš šių magistrantūros studijų programų:

 • Verslo administravimo magistras
 • Civilinės inžinerijos magistras
 • Diplomatijos magistras
 • Tarptautinių santykių magistras
 • Meistras informacijos apsaugos srityje

Visos Norwich internetinės programos siūlo atitinkamas, kryptingas mokymo programas ir mažas interaktyvias klases. Norwicho fakultetas ir jo absolventai, kaip institucija, ilgai siejamos su švietimo inovacijomis ir pasirengimu šalies verslo, vyriausybės ir kariuomenės vadovams, toliau prisideda prie tautos ir pasaulio ekonominės, politinės ir socialinės infrastruktūros plėtros. Mūsų Norwich universiteto internetinė mokymosi platforma skatina aukštą studentų ir dėstytojų sąveikos lygį. Kursai yra apriboti 16 mokinių, kad būtų skatinamos išsamios diskusijos ir dažnai bendrauja vieni su vienu. Mūsų internetinių programų aukšta kokybė ir lankstumas pritraukia labai motyvuotus ir talentingus studentus iš įvairių profesinių ir kultūrinių ypatybių. Kaip rezultatas, mokiniai dažnai mokosi vienas nuo kito taip pat, kaip ir savo profesorių, ir palieka programas vertingais profesiniais ryšiais ir draugais. Norwich online laipsnių privalumai:

 • Kursinis darbas yra patogus internete ir gali būti užpildytas pagal savo tvarkaraštį iš patogumo jūsų namuose ar biure
 • Kiekvienais metais galite rinktis iš keturių galimų pradžios datų: kovo, birželio, rugsėjo, gruodžio mėn. (Išskyrus civilinės inžinerijos magistro laipsnį, kuris turi 2 galimas starto datas: kovo ir rugsėjo mėn.).
 • Gaukite visą parą techninę paramą, prieigą prie daugiau nei 100 duomenų bazių, 54 000 elektroninių tekstų ir tūkstančius knygų bei elektroninių žurnalų ir specialią pagalbinę komandą, kuri padės užtikrinti sėkmę programoje.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Northfield

  158 Harmon Drive, VT 05663, Northfield

  Programos

  Klausimai