Keystone logo
Norwich University Online

Norwich University Online

Norwich University Online

Įvadas

Noridžo universiteto magistro ir tęstinių studijų kolegija siūlo magistro laipsnius, bakalauro laipsnį, pažymėjimus ir tęstinio mokymo programas dirbantiems suaugusiems ir besimokantiems visą gyvenimą. Mūsų programos, skirtos įvairiems studentų darbo grafikams ir gyvenimo būdui pritaikyti, pristatomos per „ Norwich University Online - virtualią ir labai interaktyvią mokymosi platformą, jungiančią išskirtinius „Norwich“ fakultetus ir mokymo programas su studentais visoje šalyje ir visame pasaulyje.

Informavimas apie mūsų naujausius internetinius pasiūlymus yra mūsų 200 metų akademinės kompetencijos ir naujovių istorija. Nuo pirmojo šalyje privataus kolegijos, siūlančio civilinės inžinerijos mokymą, iki vienos iš pirmųjų institucijų, gavusių NSA informacijos saugumo švietimo kompetencijos centrą, Noridžas pirmauja aukštojo mokslo srityje nuo pat įkūrimo 1819 m. magistrantūros ir tęstinio mokymo programos pratęsia ir remiasi tuo novatorišku palikimu ir paruošia motyvuotus studentus lyderio pareigoms svarbiausiose šiandienos srityse.

Mūsų pažadas jums

  • Atitinkamos ir gerbiamos internetinės akademinės programos.
  • Lankstumas: atlikite kursinius darbus pagal tvarkaraštį.
  • Dinamiška ir interaktyvi mokymosi aplinka.
  • Galimybės nedelsiant pritaikyti kursinius darbus savo darbo vietoje ar bendruomenėje.
  • Išskirtinė studentų paslauga.
  • Įsitraukęs dėstytojas ir suasmeninta patirtis.
  • Kolegų mokinių, besimokančių visą gyvenimą, bendruomenė.

Mūsų misija

Norvegijos universiteto magistrantūros ir tęstinių studijų kolegija, vykdydama atitinkamas akademines programas, užsiimdama dėstytojais ir suasmenintą švietimo patirtį, sukūrė dinamišką mokymosi aplinką, suteikiančią suaugusiems besimokantiesiems galimybę teigiamai pakeisti savo gyvenimą, organizacijas, kuriose jie dirba, ir bendruomenes. kur jie gyvena.

Mūsų misijos pagrindas yra bendrų vertybių ir įsitikinimų rinkinys, kuris informuoja mūsų mokymą ir skatina mūsų, kaip institucijos, augimą:

Lyderystė ir tarnystė - Manome, kad teigiami pokyčiai prasideda nuo tų, kurie vadovauja, ir, norėdami būti veiksmingi lyderiai, turite būti pasiryžę ir pasiryžę tarnauti didesniam už save tikslui. Visose mūsų programose akcentuojamas pagrindinių lyderio savybių ugdymas: tvirtas etinis pagrindas, strateginis mąstymas, pasaulinė perspektyva, gebėjimas aiškiai ir aiškiai bendrauti bei svarbiausias įsipareigojimas tarnauti.

Mąstymas ir veikimas - svarbu žinoti, ką daryti. Žinoti, kaip tai padaryti, yra taip pat būtina. Naudodami mokymo programą, kurioje teorinės žinios subalansuotos su realia patirtimi ir praktika, mes padedame savo studentams tapti nuodugniais mąstytojais ir strateginiais atlikėjais, kurie savo darbo vietoms ir bendruomenėms suteikia apčiuopiamos vertės.

Mokymasis visą gyvenimą. Manome, kad žinių siekimas turėtų būti nuolatinis siekis ir siūlo platų spektrą akademinių programų, kurios atitinka studentus įvairiais jų karjeros ir gyvenimo etapais. Nesvarbu, ar studentai siekia profesinio tobulėjimo, ar asmeninio išsipildymo (ar abiejų), mūsų programos yra skirtos palengvinti mokymąsi visą gyvenimą ir nuolat tobulėti.

Iššūkis ir parama - Manome, kad dauguma dalykų, kuriuos verta nuveikti, reikalauja sunkaus darbo - toks įsitikinimas apibendrintas mūsų instituciniame šūkyje: Tikėtis iššūkių. Pasiekite skirtumą. Mūsų, kaip kolegijos, tikslas yra paskatinti mūsų studentus siekti savo asmeninio geriausio, tuo pačiu teikiant jiems paramą, reikalingą sėkmei. Šią paramą jie patirs būdami studentai ir už jos ribų, būdami mūsų Noridžo absolventų bendruomenės nariais.

Mūsų įsipareigojimas įvykdytas per Norwich University Online

Laikydamiesi mūsų įsipareigojimo pasiūlyti programas, atspindinčias įvairius mūsų studentų profesinius ir asmeninius tikslus, magistrantūros ir tęstinių studijų kolegija teikia magistro laipsnį, bakalauro laipsnį, baigimo pažymėjimus, mokymo pažymėjimą ir praturtinimo programas per „ Norwich University Online . Ši dinamiška internetinio mokymosi platforma leidžia dirbantiems suaugusiems ir kitiems besimokantiems visą gyvenimą tobulėti, neatsižvelgiant į jų buvimo vietą ar tvarkaraščio apribojimus.

Vietos

  • Harmon Drive,158, 05663, Northfield

Klausimai