Keystone logo
Northwestern University - School of Professional Studies

Northwestern University - School of Professional Studies

Northwestern University - School of Professional Studies

Įvadas

Daugiau nei 4 milijonai besimokančiųjų 170 ir daugiau šalių, „Great Learning“, priklausanti BYJU'S grupei, yra pirmaujanti pasaulinė edtech įmonė, skirta profesiniam ir aukštajam mokslui, siūlanti su pramone susijusias programas mišriomis, klasėje ir grynai internetiniais režimais, naudojant technologijas ir duomenis. ir verslo domenai. Šios programos kuriamos bendradarbiaujant su tokiomis geriausiomis institucijomis kaip Stanford Executive Education, MIT Professional Education, Teksaso universitetas Ostine, NUS, IIT Madras, IIT Bombay ir kt.

Mūsų misija

Suteikti karjeros sėkmės skaitmeninėje ekonomikoje

Kaip didžiausia Indijos profesinio mokymosi įmonė ir visame pasaulyje veikianti daugiau nei 170 šalių, siekiame, kad profesionalai visame pasaulyje būtų įgudę ir pasiruošę ateičiai.

Per pastaruosius 7 metus sugebėjome teikti mokymąsi profesionalams visame pasaulyje, tūkstančiams jų sėkmingai žengiant karjeros laiptais pirmaujančiose įmonėse, tokiose kaip Microsoft, Amazon, Adobe, American Express, Deloitte, IBM, Accenture, McKinsey ir daugiau.

Mūsų istorija

2021 – prisijungimas prie BYJU grupės

Pažymėję didžiulį augimą ir pelną, nepaisant to, kad esame prislėgti, šiais metais paspaudėme rankas su BYJU'S, viena geriausių edtech organizacijų pasaulyje. Bendradarbiavome ir pradėjome naujas programas su Deakino universitetu, Singapūro nacionaliniu universitetu, IIT-Roorkee, IIIT-Delhi, Shiv Nadar universitetu ir pasiekėme rekordinį etapą – savo platformoje patobulinome daugiau nei 4 milijonus besimokančiųjų. „Entrepreneur India“ mus taip pat apdovanojo „Geriausiu metų internetinių įgūdžių teikėju“.

2020 m. – Šiaurės vakarų universiteto bendradarbiavimas

Šie metai mums buvo reikšmingi. Pradėjome keletą tarptautinių programų ir išplėtėme savo pasaulinį pėdsaką daugiau nei 140 šalių, todėl tapome viena didžiausių profesinio mokymosi įmonių visame pasaulyje. Taip pat pradėjome naują partnerystę su Šiaurės Vakarų universitetu

2019 – tarptautinis universitetų bendradarbiavimas

Šiais metais, bendradarbiaudami su Stanford Executive Education, paįvairinome savo portfelį įtraukdami kibernetinio saugumo ir dizaino mąstymo programas. Taip pat išplėtėme savo pasiūlymus vyresniesiems lyderiams specialiai pritaikytomis AI ir Analytics programomis. Pradėjome GL-Excelerate – pavyzdinę karjeros iniciatyvą, siekdami sujungti besimokančiuosius ir absolventus su geriausiomis šalies įmonėmis.

2018 m. – Partnerystė su Texas McCombs

Pristatėme 50-ąją pavyzdinės verslo analizės programos grupę, taip pat bendradarbiavome su Teksaso universitetu Ostine, McCombs verslo mokykla, siekdami pradėti ją tarptautiniu mastu. Taip pat pristatėme 6 naujas debesų kompiuterijos, „DevOps“, „Full Stack“ kūrimo, duomenų mokslo, dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi programas. Šios iniciatyvos paveikė daugiau nei 5000 dirbančių specialistų gyvenimus ir karjerą mūsų programose.

2017 – 2 milijonai mokymosi valandų

„Great Learning“ sėkmingai suteikė 2 milijonus mokymosi valandų (ir skaičiuojant), siekdami, kad kiekvienas profesionalas būtų pasirengęs ateičiai nepaprastai duomenimis pagrįstame pasaulyje. Mūsų naujausia programa „PG Program – Big Data“ (PGP-BDA) paleidžiama Bangalore, Haidarabade ir Čenajuje.

2016 – plėtra į 6 naujus miestus

„Great Learning“ išplečia savo sparnus iki 6 didmiesčių centrų, įskaitant Čenajų, Bengalūrą, Gurgaoną, Puną, Mumbajų ir Haidarabadą. Pradeda vykdyti dvi naujos programos – PG Program in Management ir BACP (Business Analytics Certification Program). Savo programomis darome įtaką daugiau nei 1000 dirbančių specialistų gyvenimui ir karjerai.

2015 – programa užėmė 1 vietą

PG programa – verslo analitika (PGP-BABI) įtraukta į aukščiausią šalies analizės programą, kurią pateikia žurnalas „Analytics India“, „Outlook“, „Business Standard“ ir kt. Tai tęsiasi dvejus metus iš eilės ir mes sunkiai dirbame, kad išlaikytume savo „numeruno“ statusą.

2014 – pradėta pirmoji programa

Mūsų pavyzdinė verslo analizės programa (PGP-BABI) startuoja 3 miestuose – Čenajuje, Bangalore, Gurgaone. Komanda glaudžiai bendradarbiauja su dėstytojais, pramonės lyderiais, absolventais ir studentais, kad programa būtų labai svarbi pramonei, būtų išsami ir griežta.

2013 – pradžia

Mohanas Lakhamraju ir Hari Nairas įkūrė „Great Learning“, kad įgyvendintų savo svajonę, kad kiekvienas dirbantis šalies profesionalas įgytų duomenų žinių. Programos kūrimas ir rinkos tyrimai prasidės netrukus.

Vietos

  • East Chicago Avenue,339, 60611, Chicago

Klausimai