Keystone logo
© Penn State Great Valley
Northwestern Kellogg School of Management

Northwestern Kellogg School of Management

Northwestern Kellogg School of Management

Įvadas

Šiaurės Vakarų universiteto Kelloggo vadybos mokykla skirta šviesti ir įkvėpti drąsius lyderius, kuriančius stiprias organizacijas. Augimas yra iššūkis kiekvienam lyderiui ir organizacijai, su kuria susiduria įvairūs sektoriai, rinkos, šalys ir ekonomika. Pasitelkdamas savitą požiūrį į verslo minties lyderystę ir gyvybingą bendruomenės vadovaujamą kultūrą, „Kellogg“ ugdo drąsius, skatinamus ir palaikančius lyderius, kurie išmintingai pasitelkia rinkų galią sukurti išliekamąją vertę.

Šiaurės vakarų universiteto Kelloggo vadybos mokykla bendradarbiauja su „GetSmarter“, kad sukurtų geriausios klasės internetinio švietimo patirtį: pradedant nuo programų, teikiančių patikrinamas kompetencijas, kūrimu ir baigiant personalizuota, žmonių tarpininkaujama pagalba, kurią gauna studentai.

Internetinių programų spektrą veda garsus Šiaurės Vakarų Kelloggo fakultetas ir daugybė pramonės ekspertų, pasižyminčių savitu tarpdisciplininiu požiūriu į verslo minties lyderystę. Sėkmingai baigę programą, studentai išeina išėję oficialų pažymėjimą, kuris padės išsiskirti iš konkurencingos darbo aplinkos.

Programos

Šiaurės Vakarų universiteto Kelloggo vadybos mokykla taip pat siūlo:

  • Skaitmeninis operacijų valdymas
  • Verslo įstatymas vadovams
  • Strateginis pokyčių valdymas

kontaktas

+1 847 440 3906
[email protected]

Vietos

  • Evanston

    2211 Campus Drive, , Evanston

Klausimai