Keystone logo
Northwestern California University School of Law

Northwestern California University School of Law

Northwestern California University School of Law

Įvadas

Northwestern California University School of Law (NWCULaw®) buvo įkurta prieš 38 metus. Ji prasidėjo kaip išorinė laipsnį suteikianti teisės mokykla ir dabar yra seniausia laipsnį suteikianti internetinė teisės mokykla šalyje, siūlanti nuotolinį mokymąsi internetu. Jos teisės studijų programa buvo sukurta taip, kad ekonominės kliūtys, įsipareigojimai šeimai, vietovės atokumas ir kiti sunkumai netrukdytų nusipelniusiems asmenims studijuoti teisę.

Šiuo metu mokykloje mokosi apie 600 studentų, o per daugelį mokyklos istorijos metų daugelis jos absolventų sėkmingai praktikuoja teisę. Mokyklos absolventai perėjo į privačios praktikos advokatų ir bylų teisėjų, valstybės gynėjų pavaduotojų, apygardų advokatų pavaduotojų, apskrities patarėjų pavaduotojų, miesto advokatų, patentų advokatų, mokesčių advokatų, imigracijos teisininkų, bankroto teisininkų, admiraliteto ir jūrų teisininkų, arbitrų, pareigas. tarpininkai, administracinių teismų teisėjai ir personalo advokatai, dirbantys advokatų kontorose, privačiose korporacijose, organizacijose ir vyriausybinėse agentūrose.

„NWCULaw“ sėkmingai įregistravo internetinių teisės mokyklų ir nuotolinių studijų sėkmę ir buvo pirmoji tokia mokykla, siūlanti internetinius mokymus savo studentams, naudojantiems vaizdo konferencijų technologijas. Tai suteikia visiškai internetinę teisės studijų programą, kurios metu bus pristatytas Juris Doctor (JD) laipsnis.

Vietos

  • 2151 River Plaza Drive, Suite 306 Sacramento, CA 95833, 95833, Sacramento

Klausimai