Keystone logo
North Carolina State University Engineering

North Carolina State University Engineering

North Carolina State University Engineering

Įvadas

Apie mus

Mūsų internetinės inžinerijos programos teikia visas pranašumus, teikiamus universiteto miestelio pasaulinės klasės universitetuose.

Kompetencija inžinerijos srityje

Kai studijuoji NC valstijos inžinerijos tinkle, priklausai NC valstijos inžinerijos koledžui, nacionaliniam lyderiui. Mūsų nuotolinių programų studentai atitinka tuos pačius griežtus standartus kaip ir klasėje.

Mūsų inžinerijos fakultetas yra puikus. Šešiolika iš jų yra Nacionalinių mokslo, inžinerijos ir medicinos akademijų nariai, o kiti pelnė baltųjų rūmų, MIT Technology Review ir Nacionalinio mokslo fondo novatorių pripažinimą. Tie fakultetai glaudžiai bendradarbiauja su gilia NC valstijos vyriausybės ir pramonės partnerių sąrašu, ieškodami praktinių globalių iššūkių sprendimų.

Būdami internetinės inžinerijos studentai, taip pat turėsite prieigą prie šaltinių, kurie jums padės pasiekti sėkmės, įskaitant pasaulinio lygio bibliotekas, mūsų virtualios kompiuterijos laboratoriją, universiteto miestelio proktūrą ir NC valstijos knygynus.


borevina / Pixabay

123951_architect-3979490__340.jpg

Sėkmės rekordas

Inžinerija yra nuolat besikeičianti sritis. Šios dienos pažangumas bus vakarykštė žinia, greičiau, nei jūs manote. Pagrindai, kuriuos išmokote kaip bakalauras ar darbo vietoje, visada bus aktualūs, tačiau jūsų naudojamos technologijos ir ištekliai nuolat keisis. Štai kodėl mokymasis visą gyvenimą yra toks svarbus inžinierių prioritetas, o magistro laipsnio ar profesinio pažymėjimo įgijimas yra geriausias būdas išlikti pirmyn.

NC valstijoje turime ilgą inžinerinio nuotolinio mokymo sėkmės rekordą - daugiau nei 40 metų. Esame visiškai akredituoti Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijų komisijos ir kiekvienoje JAV valstijoje esame įgalioti teikti internetines studijų programas.

Nuo tada, kai mes pradėjome 1978 m., Daug kas pasikeitė, kai plačiajuosčio ryšio jungtys pakeitė vaizdo magnetofonus, o atsirandantys laukai pakeitė mažėjančius. Kas nepasikeitė, yra mūsų siūlomo inžinerinio išsilavinimo kokybė ir vientisumas.

Vietos

  • Raleigh

    Raleigh, Jungtinės Amerikos Valstijos

Klausimai