Keystone logo
The New England School of English On-Line

The New England School of English On-Line

The New England School of English On-Line

Įvadas

Mūsų filosofija

Naujosios Anglijos anglų kalbos mokyklos filosofija yra teikti geriausius anglų kalbos ir kultūros mokymus: teikti intelektualiai sudėtingą aukščiausios kokybės programą šiltoje ir palankioje aplinkoje. Trumpai tariant, mūsų tikslas – suteikti nepaprastą galimybę išmokti anglų kalbos.

Kodėl NESE ?

Visiškas kalbinis ir kultūrinis panardinimas

NESE mokiniai mokosi ne tik kalbos; jie mokosi ir Amerikos kultūros. Mūsų studentams sekasi greitai, nes įrodyta, kad intensyvus anglų kalbos mokymas kartu su visišku pasinėrimu į kultūrą maksimaliai padidina kalbų mokymąsi. NESE mokiniai dienos metu lanko intensyvius užsiėmimus, o vakare turi galimybę grįžti namo į amerikiečių šeimos nakvynę arba bendrabutį. Visą dieną, kiekvieną dieną mūsų intensyvi programa supažindina studentus su Amerikos kalba ir kultūra, suteikdama galimybę greičiausią įmanomą kalbos mokymąsi.

Puikūs Mokytojai

Dėl savo išskirtinės reputacijos NESE pritraukia mokytojus, turinčius bakalauro arba aukštesniojo lygio diplomus kai kuriuose geriausiuose JAV universitetuose, įskaitant Harvardą, Jeilį ir Kolumbiją. Nepriklausomai nuo to, kur mūsų mokytojai įgijo laipsnius, NESE mokytojai yra dinamiški profesionalai, turintys išskirtinę mokymo patirtį, kurie buvo atrinkti dėstyti į NESE dėl savo aukštos kompetencijos ir atsidavimo.

Mažosios klasės

Mūsų vidutinis klasės dydis yra 12 mokinių. Mažos klasės užtikrina gyvas diskusijas, dažną mokinių dalyvavimą ir intensyvų mokinio ir mokytojo bendravimą.

Intensyvios ir pusiau intensyvios programos penkias dienas per savaitę

Mokiniai gali pasirinkti dalyvauti NESE intensyvioje programoje kiekvieną dieną nuo 9:00 iki 3:15 arba NESE pusiau intensyvioje programoje nuo 9:00 iki 12:00 kiekvieną dieną. Abi programos siūlo 10 kalbų ir kultūros mokymo lygių, visišką prieigą prie visų NESE įrenginių ir apgyvendinimą bendrabutyje arba nakvynės namuose.

Pasirenkamieji ir popamokiniai kursai

Be mūsų intensyvių akademinių užsiėmimų, studentai gali rinktis pasirenkamuosius ir popamokinius kursus, kurie padės greičiau pasiekti savo tikslus. Pasirenkamieji ir popamokiniai kursai apima TOEFL® paruošimą, verslo anglų kalbą, teisinę anglų kalbą, tarimą ir pasirengimą universitetui. NESE pažengę studentai taip pat gali lankyti kursus jų ypač dominančioje srityje Harvardo pratęsimo mokykloje ir kitose vietovės kolegijose. (Atminkite, kad penki studentai turi užsiregistruoti, kad galėtų vykti NESE popamokinis kursas.)

Oficialūs nuorašai ir sertifikatai

Kiekvienos sesijos pabaigoje gausite NESE nuorašą, kuriame bus pateikta informacija apie jūsų anglų kalbos žinias ir akademinius pasiekimus kiekvienoje įgūdžių srityje. Taip pat gausite NESE dalyvavimo mūsų programoje sertifikatą, o sėkmingai baigę NESE pažangiausią lygį, gausite NESE diplomą. Be to, jei pasieksite akademinės kompetencijos, būsite pripažintas „Garbės studentu“. Užrašas apie tai bus rodomas jūsų oficialiame NESE nuoraše.

Idealus miestas, ideali universiteto aplinka

NESE yra šalia Harvardo universiteto Harvardo aikštės centre Kembridže. Harvardo aikštė yra studentų veiklos židinys ir vienas įdomiausių bei dinamiškiausių studentų centrų Jungtinėse Valstijose. NESE yra tik 100 metrų nuo geležinkelio ir autobusų stočių ir 10 minučių nuo Bostono centro. Taip pat esame mažiau nei dvi valandos kelio nuo puikaus slidinėjimo, buriavimo jūra ir gražaus istorinio Menkio kyšulio.

Lankstus tvarkaraštis

Siūlome intensyvias 4 savaičių sesijas, kurios prasideda 12 skirtingų kartų per metus. Tai reiškia, kad anglų kalbos mokymą galite pradėti tokiu laiku, kuris geriausiai atitinka jūsų tvarkaraštį.

Išankstinis apgyvendinimo susitarimas

Visus metus studentai gali rinktis gyventi amerikiečių šeimos namuose ar bendrabutyje. Kadangi NESE sutvarko visas būsto paslaugas prieš studentams išvykstant iš savo šalies, nesvarbu, ar studentai pasirenka gyventi namuose, ar bendrabutyje, jie gali vykti tiesiai iš oro uosto į naujus namus. NESE neima jokio mokesčio už būsto susitarimą.

Programa profesionalams

Dėl NESE mokymo programos lankstumo profesionalai gali pasirinkti norimas pamokas. Tai idealiai tinka profesionalams, kurių darbas neleidžia laikytis mūsų intensyvios mokymo programos. Be įprastos intensyvios programos, privatus mokymas ir NESE pasirenkamieji kursai yra keletas profesionalams skirtų NESE parinkčių.

Programa studentams

Mūsų intensyvi mokymo programa yra specialiai sukurta siekiant padėti studentams kuo greičiau pasiekti savo akademinius tikslus. Be mūsų intensyvių užsiėmimų, mes siūlome TOEFL® paruošimo kursą, institucinį TOEFL® egzaminą kiekvieną mėnesį ir pasirengimo universitetui kursą. Taip pat siūlome išsamias švietimo konsultacijas ir įdarbinimo universitete paslaugą, universiteto išteklių biblioteką, padedančią studentams planuoti būsimas studijas Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir priėmimą į regiono universitetus nedalyvaujant TOEFL®.

Nemokamos konsultacijos ir paslaugos

Mūsų nemokamų paslaugų spektras yra platus: būsto įdarbinimas prieš atvykstant, konsultacijos ir įdarbinimas universitete, naudojimasis NESE kompiuterine įranga, neribotas naudojimasis NESE el. paštu ir internetu, NESE nuorašai ir pažymos bei konsultacijos iš mūsų patyrę atstovai visame pasaulyje.

Vietos

  • Cambridge

    Harvard Square 36 John F. Kennedy Street

Klausimai