Keystone logo
Neapolis University Pafos Distance Learning Verslo administravimo magistras (MBA) (nuotolinis mokymasis)
Neapolis University Pafos Distance Learning

Verslo administravimo magistras (MBA) (nuotolinis mokymasis)

Online Cyprus

3 Semesters

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Oct 2024

EUR 10 000 / per year

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Verslo administravimo magistro (MBA) tikslas

Verslo administravimo magistras (MBA) siekia ugdyti studentų gebėjimą atlikti tyrimus ir analizę, sintezę ir kūrybiškumą, pabrėždamas gyvybiškai svarbią informacijos ir technologijų plėtros svarbą ir didindamas informuotumą apie etinius, socialinius, aplinkos apsaugos ir tarptautinius klausimus, turinčius įtakos administraciniams sprendimams. MBA tikslas yra tai, kad studentai, tobulindami savo tarpasmeninius įgūdžius, per savo studijų trukmę pasiekia komandinį darbą. Grupės veikla yra vienas iš vertinimo metodų daugelyje programos kursų.

MBA suteikia žinių ir įgūdžių aplinkoje, kuri ugdo studentų gebėjimą priimti sprendimus, susijusius su jų sritimi, gilinti ir plėsti savo žinias apie verslo valdymą ir valdymą. MBA programa taip pat suteikia galimybę specializuotis vienoje srityje, atliekant du pasirenkamuosius kursus temomis, kurios yra ypač svarbios individualiems interesams ir karjeros tikslams.

MBA yra išskirtinė programa, apimanti finansų, valdymo, rinkodaros ir susijusių disciplinų studijas. Mokymo programa sukurta taip, kad suteiktų studentams ankstesnio verslo akademinio pasirengimo arba be jo tvirtą verslo teorijų ir principų pagrindą, tuo pačiu ugdant įgūdžius, kuriuos vadybininkai turi analizuoti situacijose ir vadovauti organizacijoms. Mokymo programa yra pagrįsta pagrindiniais kursais, esančiais visose MBA programose, parodant, kaip kiekviena sritis yra integruota į sėkmingą verslo veiklą. Programa suteikia bendrą vadybos magistrantūros ir po patirties išsilavinimą tiems, kurie siekia ar jau yra aukščiausio lygio vadovų lygmenyje organizacijose, ir suteikia jiems galimybę efektyviai dirbti vadovaujančias pareigas. Atitinkamai, tikslas nėra siekti akademinių teorinių studijų, o suteikti teorijai galimybę informuoti praktiką.

MBA programa skirta suteikti akademinę patirtį, kuri pranoksta tradicinę klasę, kurioje informacijos srautas pirmiausia yra iš fakulteto nario į studentą. Pripažindamas studentų didelės patirties edukacinę vertę, fakultetas siekia užmegzti energingą dialogą savo MBA klasėse. MBA švietimo tikslas yra tas, kad kiekvienas dalyvis prisideda prie visos klasės ugdymo, dalindamasis patirtimi ir veddamas diskusijas, kai tai leidžia dalyvio įgūdžiai ir patirtis.

Apskritai, MBA švietimo tikslai apima Neapolio universiteto Pafos tikslus.

Absolventai:

 • Parodykite sudėtingus problemų sprendimo įgūdžius, palaikomus atitinkamais analitiniais ir kiekybiniais metodais, siekiant pagerinti organizacijos veiklą.
 • Turėti funkcinių žinių ir sugebėti šias žinias integruoti priimant sprendimus.
 • Turi vadovavimo projektui patirties.
 • Turėti žinių, būtinų naudoti sistemas etinei analizei ir sprendimų priėmimui, suprasti jų, kaip verslo lyderių, asmenines pareigas.
 • Turėkite pasaulinę ir daugiakultūrę perspektyvą.
 • Parodykite pagrindines savybes, susijusias su profesiniu elgesiu.

Konkretūs pirmiau minėtų elementų tikslai yra šie:

Absolventai:

 • Naudokite įvairius analitinius metodus, kad nustatytumėte sudėtingą verslo problemą, sukurtumėte ir palygintumėte alternatyvas bei sukurtumėte sprendimą
 • Pasirinkite ir įgyvendinkite tinkamus tyrimo įgūdžius ir priemones (informacines technologijas ir (arba) kiekybinę analizę) problemoms spręsti.
 • Integruoti savo funkcines žinias į taikomąsias aplinkybes (pvz., Atvejų analizę, grupinius projektus, mokslinius darbus).
 • Parodykite žinias, susijusias su vertės kūrimo koncepcija ir kiekvienos funkcinės įmonės srities vaidmeniu.
 • Parodykite įgūdžių ir pasitikėjimo savimi lygį, tinkantį būti komandos ar projekto vadovu.
 • Apibrėžkite pagrindinius verslo veiklos aplinkos komponentus ir paaiškinkite, kaip šie komponentai veikia organizacijos veiklą ir sprendimus.
 • Nustatykite tarpkultūrines problemas konkrečiu atveju ir pasiūlykite tinkamus sprendimus.
 • Parodykite žinias apie tai, kaip problemos ir sprendimų kriterijai keičiasi priklausomai nuo kultūrinių perspektyvų ir vietos.
 • Parodykite labai efektyvius žodinio bendravimo įgūdžius profesinėje aplinkoje, įskaitant profesionalius pristatymus ir įtikinamus pristatymus.

Atsisakymas

Universitetas pasilieka teisę apibrėžti siūlomus pasirenkamuosius dalykus mokslo metais.

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai