Keystone logo
MIT Sloan School of Management (Get Smarter) Organizacijos dizainas skaitmeninei transformacijai internetinis trumpas kursas
MIT Sloan School of Management (Get Smarter)

Organizacijos dizainas skaitmeninei transformacijai internetinis trumpas kursas

Cambridge, Jungtinės Amerikos Valstijos

6 Weeks

Anglų kalba

Ištęstinės

USD 2 800 / per course

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Pasiekite skaitmeninę transformaciją, sutelkdami dėmesį į savo organizacijos dizainą ir veiklos pagrindą.

Technologijoms ir toliau keičiant pramonės šakas, daugelis įmonių siekia didelio masto skaitmeninės transformacijos, kaip būdo maksimaliai padidinti rezultatus ir aplenkti savo konkurentus. Kad skaitmeninėje ekonomikoje pasisektų, įsitvirtinusios įmonės turi kurti ir taikyti naujas technologijas bei organizacinius pajėgumus.

MIT Sloan vadybos mokyklos internetiniame trumpame kurse „Organization Design for Digital Transformation“ fakulteto direktorė Jeanne Ross siūlo nuodugniai ištirti penkis pagrindinius skaitmeninės transformacijos aspektus ir tai, kaip sistemingai skatinama transformacija gali vykti sėkmingai. Šios penkios dimensijos sudaro pagrindinius projektavimo principus organizacijoms, siekiančioms panaudoti naujas technologijas inovacijoms. Programa taip pat tiria, kaip verslo lyderiai gali paveikti savo organizacinę mąstyseną, kad pakeistų giliai įsitvirtinusias tradicines praktikas, ir nagrinėjami būdai, kaip pakeisti jūsų įmonę pasitelkiant verslo dizainą ir strategiją, įkvėptą technologijų.

Ar veiksmingai vedate savo organizaciją skaitmeninės transformacijos link?

Šis MIT Sloan internetinis trumpas kursas pristatomas bendradarbiaujant su GetSmarter. Mokykitės iš pramonės lyderių, kai apibrėžiate kitus savo organizacijos skaitmeninės transformacijos plano veiksmus.

Registruokis dabar!

Internetinis išsilavinimas, kuris jus išskiria

Ši MIT Sloan internetinė programa teikiama bendradarbiaujant su internetinio švietimo paslaugų teikėju GetSmarter. Prisijunkite prie augančios pasaulinės profesionalų bendruomenės ir pasinaudokite galimybe:

  • Ugdykite naujas kompetencijas ir pelnykite vertingą pripažinimą iš tarptautinio universitetų atrankos internetu ir per savo laiką.
  • Mėgaukitės suasmenintu, žmonių tarpininkaujančiu mokymosi internetu patirtimi, kuri padės jums kiekviename žingsnyje.
  • Patirkite lankstų, bet sistemingą požiūrį į internetinį mokymąsi planuodami mokymąsi visą gyvenimą, kad atitiktumėte savaitės etapus.

Kodėl verta rinktis GetSmarter?

„GetSmarter“, kurią palaiko 2U, yra internetinio mokymosi ekspertas, turintis daugiau nei 10 metų patirtį kuriant aukščiausios kokybės internetinius trumpus kursus iš pirmaujančių pasaulio universitetų ir institucijų. Mes teikiame 2U, kad padėtų jums atskleisti savo potencialą per gyvenimą keičiantį mokymąsi, įtraukiant ir paliečiant patirtį.

Mes teikiame rinkos vadovaujamus kursus, kurie suteikia dirbantiems specialistams žinių, reikalingų tobulinti, perkvalifikuoti arba pradėti visiškai naują karjerą. Taikydami duomenimis pagrįstą metodą, analizuojame būsimus įgūdžių reikalavimus ir užtikriname, kad visi kursai atitiktų šį poreikį. Užtikriname, kad pirmaujantys universitetai ir institucijos būtų jūsų ekspertų vadovai, o mūsų žmonės, technologijos ir ištekliai – jūsų variklis – kartu suteikiame daugiau galios nei tik švietimui, bet ir jūsų potencialui.

Idealūs studentai

Programos rezultatas

Studijų programa

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Įranga

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai