Keystone logo
Mind Development Academy

Mind Development Academy

Mind Development Academy

Įvadas

Apie mus

Tikime, kad tik nauji, lanksti, išsilavinimo sprendimai gali patenkinti daugelio dabartinių potencialių studentų poreikius. Tradicinis išsilavinimas ir jų paslaugos neturi lankstumo
įveikti šiandieninių suaugusiųjų kliūtis pakankamai ugdyti ir patobulinti save. Daugeliui žmonių gresia griežti tvarkaraščiai, dideli mokesčiai ir labai daug laiko reikalaujančių programų.

Mes MDA, " Mind Development Academy , yra šio visuotinio sprendimo dalis. Mes suteikiame žmonėms galimybę gauti aukštąjį mokslą, nepaisant to, kad jie turi ribotą laiką dėl daugybės asmeninių įsipareigojimų šeimos gyvenimuose, darbo vietose ir kt. Todėl mes siūlome labai lankstų mokymosi korespondencijos būdą per mūsų partnerį - Online universitetą ir individualizuotą stipendijos.

Pietų Afrikos piliečiams, kurie domisi mūsų pasiūlymais: Atkreipkite dėmesį, kad mūsų partnerių universitetas AIU ir jos programos yra visiškai akredituotos ASIC, Jungtinės Karalystės vyriausybės įstaiga užsienio universitetų akreditacijai, tačiau AIU dar nėra pripažinta SAQA Pietų Afrikoje.

Vietos

  • Cape Town

    Gordons Bay, 7151, , Cape Town

Klausimai