Keystone logo
MIA Digital University

MIA Digital University

MIA Digital University

Įvadas

VRM - Skaitmeninis universitetas Skaitmeninis universitetas yra tarptautinė verslo mokykla, kurios specializacija yra magistrantūros, pažymėjimo ir vykdomosios programos, pagrįstos novatoriškų švietimo ir technologinių priemonių naudojimu. Universiteto misija yra atrasti, išsaugoti ir skleisti žinias bei šviesti naujos kartos pasaulio piliečius, siūlant novatoriškas ir prieinamas programas bei mokymosi galimybes tiek vidaus, tiek užsienio studentams. Universiteto programos yra parengtos atsižvelgiant į kylančius darbo rinkų reikalavimus ir suteikia studentams įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų sėkmingai kurti karjerą tarptautiniu lygiu. Magistrantūros, pažymėjimo ir vykdomosios programos yra skirtos jauniems ir suaugusiems specialistams ir lyderiams, jos turi stiprią tarptautinę dalį, suteikiančią išsamų vaizdą apie globalų verslą, pagrindinius kylančius ekonomikos sektorius ir skaitmenines technologijas bei sistemas.

Kodėl verta rinktis „ MIA Digital University

  • Sukurti bendrą požiūrį į pagrindinius kylančius verslo sektorius.
  • Mokykitės internetu naudodamiesi lanksčia ir interaktyvia sistema.
  • Būkite tarptautinių studentų ir profesionalų bendruomenės dalimi.
  • Ugdykite pažangiausius technologinius įgūdžius, leidžiančius sėkmingai veikti darbo aplinkoje.
  • Gaukite išsamių žinių ir praktinių mokymų, kurie padėtų jums pakelti karjerą.

133553_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Studijų modelis

VRM - Skaitmeninis universitetas yra įstaiga, užsiimanti novatoriškų mokymosi metodikų, praturtinančių studentų švietimo patirtį, tyrimais ir plėtra, leidžiančia jiems efektyviai pasiekti savo profesinius ir asmeninius tikslus. Visi mokytojai ir mokyklų vadovai bendradarbiauja rengdami mokymo programas, rinkdamiesi aktyvaus mokymo ir mokymosi priemones, skatindami praktinį savo žinių pritaikymą ir rezultatų apimtį. Universitetas suteikia studentams galimybę mokytis internetu lanksčioje aplinkoje, užtikrinant išsamų mokymą, leidžiantį jiems lanksčiai pasiekti asmeninius ir profesionalų tikslus. Per VRM - Skaitmeninio universiteto virtualią mokymosi aplinką studentai bus mokomi interaktyvaus mokymo ir mokymosi metodo, nuolat patardami ir remdami savo dėstytojus ir dėstytojus. Pagrindinių asmeninių ir profesinių kompetencijų įgijimas pagrįstas nuolatinio vertinimo sistema, atliekama sprendžiant praktinius atvejus, imitacijas, užduotis ir projektus, leidžiančius įgytas žinias pritaikyti realiose situacijose.

Dėl savo ryšių su verslo pasauliu, „MIA - Digital University“ siūlo puikius mokymus, leidžiančius įgyti pagrindines kompetencijas užimti vadovaujančias pareigas Europos ir tarptautinėse kompanijose.

Raskite sau tinkamą programą

Susitaikykite su savo poreikiais ir valia ir eikite teisingu keliu.

MIA Digital University siūlo įvairias programas, orientuotas į skaitmeninių technologijų raidą, siekiant patenkinti pasaulinius ir besikeičiančius rinkos poreikius. Nesvarbu, ar esate jaunas absolventas, ar profesija, galite rasti programą, kuri nuves jus teisingu keliu kurti ar pagerinti savo karjerą.

Studentų atsiliepimai

Fabrizio Rodio

Magistras Global MBA

" MIA Digital University yra puiki institucija ugdyti jūsų akademinius ir asmeninius įgūdžius. Kursai, kuriuose dalyvavau magistro metu, atitiko mano karjeros lūkesčius, o įgytos žinios ir įgūdžiai leido man išplėsti savo aistros ir tikslų potencialą".

Nicola Caria

Baigė skaitmeninės rinkodaros pažymėjimą

„Aš didžiuojuosi, kad baigiau skaitmeninės rinkodaros magistro pažymėjimų programą MIA Digital University . Internetiniai kursai man suteikė galimybę įgyvendinti savo svajones pagal lanksčią ir patogią programą mano grafikui “.

Klausimai