Keystone logo
© ©Methodist University
Methodist University Online

Methodist University Online

Methodist University Online

Įvadas

Metodistų universitetas, įkurtas 1956 m. kaip laisvųjų menų kolegija, dabar aptarnauja apie 2000 studentų iš beveik 50 šalių. Metodistų universitetas yra orientuotas į aukštos kokybės patirtį, kuri puoselėja moralines vertybes ir etinius sprendimus, kad studentai būtų paruošti įvairiai karjerai ir užsiėmimams.

Internetinė mokymosi aplinka siūlo tokią pat kokybišką mokymą kaip ir asmeniniai kursai. Visos akademinės pagalbos paslaugos yra prieinamos internetiniams studentams, suteikiant jiems asmeninę pagalbą, reikalingą klestėti. Pavyzdžiui, studentai gali prisijungti prie mokyklos mokymo centro ir rašymo centro, kad gautų atsiliepimų apie savo darbą. Šios paramos paslaugos derinamos su atsidavusiais fakulteto nariais, kad būtų sukurta bendra rūpestinga ir draugiška aplinka visiems studentams.

Metodistų universitetas yra geltonojo kaspino mokykla, akredituota Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos (SACS), o Reeves verslo mokykla yra akredituota Verslo mokyklų ir programų akreditavimo tarybos (ACBSP). Devyniasdešimt septyni procentai studentų turi teisę gauti finansinę pagalbą. Dėl kelių pradžios datų ir neakivaizdinio bei pilno etato daugelio programų studentams suteikiamas lankstumas, kad jie galėtų tobulinti savo išsilavinimą ir suderinti darbą ir asmeninius įsipareigojimus.

Metodistų universitetas, turėdamas platų lanksčių ir aukštos kokybės internetinių programų asortimentą, gali padėti jums pradėti ar tobulinti savo karjerą. Patirkite išskirtinę edukacinę patirtį, kuri skatina profesinį ir asmeninį augimą.

Vietos

  • Fayetteville

    Ramsey Street,5400, 28311, Fayetteville

    Klausimai