Keystone logo
MBU - Montreux Business University

MBU - Montreux Business University

MBU - Montreux Business University

Įvadas

Mes klesti būti novatoriška - MBU mišiniai tradicinius verslo išsilavinimą su holistinio požiūrio, užtaisymo mūsų studentus su abiem "kietų" ir "minkštų" įgūdžių. Mes taip pat naudojant naujausias technologijas. Mūsų studentai turi prieigą prie SEGWAYS ir Gigabit interneto, bevieliu būdu. Visa universitetas yra įrengtas Smartboards, ir mes liejimo prietaisai (DLNA, Apple TV, Chromecast) kiekviename kambaryje.

Svarbu mokyti mūsų studentus, kaip technologijos veikia, bet taip pat moralinės vertybės, pvz, būti mandagiam, etikos ir atsakingas. Šiuolaikiniame verslo pasaulyje, tie savybės yra labai reta rasti verslo specialistams, taip žinios kartu su minkštųjų įgūdžių tikrai branginama. Kaip, pavyzdžiui, mes jums įsidarbinti, o kelionė į savo darbo yra įdomus, kai preparatas atitinka progą.

Ką daro MBU ypatinga yra tai, kad studentai yra remiama iš pat pradžių jų kelionės metu MBU iki galo mūsų darbuotojai ir fakulteto nariai. Net po baigimo, mes palaikyti ryšį su mūsų absolventai ir bandyti jiems padėti kiekvienam savo suaugusiųjų gyvenimą aspektu. Kai yra MBU studentas, visada MBU studentas!

Dėl mūsų mažos klasės, nė vienas iš mūsų studentai jaučiasi prarastas MBU - kiekvienas studentas gauna pakankamai dėmesio įsitikinkite, kad jie suprastų kiekvieną temą, kuriems klasėje.

Tas faktas, kad mūsų dėstytojai yra visi verslo specialistams, taip pat labai vertinami - jie duoda savo patirtį į klasę, leidžianti studentams mokytis ne tik iš knygų ir atvejų tyrimus, bet ir iš savo patirties ir savo klaidų.

Mūsų tarptautiniu mastu pripažintų diplomų, be to, tarptautinės ir daugiakultūrėje aplinkoje, kad mūsų studentams rasti savo svajonių darbą arba atidaryti savo įmones. Mūsų studentai yra gana verslininkai!

Mes manyti, kad MBU yra labai ypatingą vietą, kad būtų ne ir labai įdomus tinklo būti dalis.

Sėkmė yra tik vienu spustelėjimu - susisiekite su mumis ir tapti sėkmingo verslo specialistas, jūs visada norėjo tapti!

MBU SKIRTUMAS

uniquelocation

Vaizdu gražaus ežero Ženevoje, Montreux Verslo universitetas yra puikus mokymosi ir įkvepianti aplinka. Studentai turi privilegiją studijuoti universitete, esančiame vos keli žingsniai pėsčiomis nuo ežero, o aplink prancūzų ir Šveicarijos Alpėse. Šveicarija įsikūrusi pačiame Europos centre, todėl labai patogu mūsų studentai keliauti visame žemyne ​​savaitgaliais ir atrasti tokius Portretų Europos miestus kaip Paryžiuje, Romoje, Barselonoje, Berlyne, Milane.

diplomaheader

Jūsų investicija yra į kokybę. Be to, mūsų įvairių pažiūrų ir narystė, MBU yra pripažintas pasaulio akreditacijas.

Montrė Verslo universitetas yra akredituotos ir yra narys:

 • ACBSP - Akreditavimo taryba Verslo mokyklų ir programų
 • ISO 9001: 2008 / ISO 29990: 2010 - Tarptautinė standartizacijos organizacija
 • EFMD - Europos vadybos plėtros fondo
 • CEEMAN - Vidurio ir Rytų Europos vadybos plėtros
 • AVDEP - asociacija Asmeninis mokyklų Vaud kantono
 • CVCI - rūmai Prekybos ir pramonės Vaud kantono
 • FSEP - Šveicarijos federacija Privačios mokyklos
classheader

Mūsų mažos klasės dydžių leisti studentams glaudžiai bendrauti su dėstytojais, taip pat įgyjame įžvalgų iš savo įvairių pasaulio verslo aplinkos.
Dėl individualaus dėmesio, Mažos klasės garantuoti veiksmingesnę mokymosi aplinką.

environmentheader

Tarptautinė bendruomenė Montreux Verslo universiteto auga. Mes turime daugiau nei 15 tautybių studijuoja ne MBU.
Studentai patirti tarptautinėje aplinkoje ir garsus Šveicarijos svetingumą, padėti padidinti visuotinį informuotumą ir kultūrinius mainus, visi kartu siekti mokslus.

FrenchEngHeader

MBU centras Kalbų studijos siūlo pažangias verslo komunikacijos kursus anglų kalba, taip pat intensyvius kursus prancūzų, kurios yra skirtos padėti studentams ir verslo specialistų greitai įsigyti žodžiu ir raštu bendravimo įgūdžių, reikalingų sėkmingai akademiškai ir profesionaliai.

SemesterHeader

Montrė Verslo Universitetas turi pasirinktą skaičių žinomų universitetų, kaip mūsų partneriai visame pasaulyje.
Mes skatiname mūsų studentus imtis semestrą užsienyje, kad galėtų pasinaudoti skirtingą atmosferą, mėgautis naujų kultūrų ir tradicijų tyrinėjimo ir susirasti naujų draugų iš viso pasaulio. Mūsų partnerių universitetų sąrašą galima rasti čia.

CuttingEdgeHeader

MBU naudoja pažangiausius technologija kursinių ir praktikoje. Mūsų universitete yra, tikriausiai, vienas iš sparčiausiai interneto ryšį, palyginti su kitomis Šveicarijos universitetuose.
Kiekvienas studentas turi teisę susipažinti su 4 Gigabit / s LAN ir 1 GB / s Wi-Fi "žemyn" / upload. Mūsų klasės įrengtos Interactive Smart tarybų, taip pat interaktyvi transliacijos (Chromecast "/" Apple "," DLNA) kiekvienoje klasėje.
Mūsų lankosi kursai papildytas 360 ° vaizdo transliacijos ir virtualios realybės priemonėmis, ir mes su pasididžiavimu investuoti į naujausias technologijas ateities kartų naudą. MBU yra iš IED iniciatyva narys. Svaiginančius mokymasis vyksta čia.

ExecutivesHeader

Turime unikalią EIR programą. Mūsų vadovų Residence yra žinomi ekspertai iš tokių kompanijų kaip "Apple", "Deloitte", UBS, "Credit Suisse ar Caterpillar. Jie dirbo generalinio direktoriaus, CTO arba CFO. Jie / bėgo IT, žmogiškųjų išteklių, teisinio ar finansų skyriams; jų sritis yra bankininkystė, Aviacija, Heavy Industries, tarptautinių organizacijų, audito, mokesčių ar juridinis.
Pjovimo Trumpai tariant, mūsų vadovų Residence yra sėkmingi vadovai ir verslininkai, kurie yra atviri patarti mūsų studentams. Jie rodo juos, kaip sėkmingai su iššūkiais savo studijas.
Spauskite čia norėdami sužinoti daugiau apie mūsų vadovų rezidencijoje.

Vizija ir misija

Informuoti naujoves, Reprise išsilavinimą - tai yra mūsų devizas. Tuo Montreux verslo universitete, mes norime suteikti verslo išsilavinimą su skirtumu, įgyvendinant novatorišką mokymo programą, kuri įkvepia studentus plėtoti kietos ir minkštos įgūdžių, kuriuos jie turės tapti sėkmingo verslo lyderiai, kurie greitai prisitaikyti prie besikeičiančios rinkos. Mūsų misija yra padaryti mūsų studentai įsidarbinti.

Mūsų tarptautiniai fakulteto nariai rengia MBU studentams būti pasaulio verslo lyderiai rytoj per holistinį asmeninio tobulėjimo ir aukštos kokybės verslo švietimo, kuris apima aštuonis mokymosi sritis:

VisionMission

Vietos

 • Montreux

  Avenue de Chillon 74 , 1820 , Montreux

  Klausimai