Keystone logo
Masters Design Lab

Masters Design Lab

Masters Design Lab

Įvadas

MDL - novatoriškas požiūris į dizaino švietimą.

Masters Design Lab yra dizaino mokykla, kuriama pagal novatorišką požiūrį į dizaino švietimą. Mes naudojame technologijos galią ir pasiekiamumą visame pasaulyje, kad suteiktume galimybę žmonėms iš viso pasaulio mokytis ir bendradarbiauti su kai kuriais geriausiais pasaulio dizaineriais energingoje dizaino bendruomenėje.

Mūsų pažymėjimų programos yra orientuotos į praktines užduotis ir yra atnaujintos atsižvelgiant į pramonės tendencijas ir pokyčius. Mūsų unikalioje mokymo programoje yra daugiau nei 25 kursai, kurie suteiks jums tai, kas, mūsų manymu, yra svarbiausi įgūdžiai, kurių reikia šiuolaikiniam dizaineriui.

Jei esate pasirengęs pasinerti į dizaino pasaulį, „ Masters Design Lab “ suteiks jums visas reikalingas rekomendacijas.

Skirtingai nuo kitų programų, mūsiškiai ne tik moko dizaino, bet ir pasinerti į dizaino pasaulį bei paruošti karjerą per elito dizainerių nurodymus.

138272_138219_Artboard2copy4.png

Kodėl MDL?

Mūsų požiūris į dizaino švietimą skiriasi nuo kitų dizaino mokyklų. Mes ne tik mokome pagrindinių projektavimo įgūdžių, bet ir kaip juos pritaikyti realaus pasaulio projektuose, verslo aplinkoje, komandos užduotyse ir dar daugiau. Mūsų programa yra ne tik tai, kad aprūpiname jus būtiniausiais dalykais. Mes mokome jus įgūdžių, kurie papildo dizaino karjerą ir kurie suteiks jums pranašumų, pavyzdžiui, sukurti veiksmingą kopiją. Vadovaudamiesi pasaulinio lygio dizaineriais, būsite išskirtiniai tuo, kad sulauksite baigimo laiko.

 • Pasimokykite iš geriausių dizainerių pasaulyje - mūsų fakultete yra apdovanojimų pelnę, patyrę ir aktyvūs dizaineriai. Vadovaujama visame pasaulyje garsaus dizainerio Davido Carsono, mūsų dėstytojai yra pagrindiniai dizaineriai tokiose įmonėse kaip „Google“, „Facebook“ ir dar daugiau.
 • Specialus kiekvienos kohortos fakultetas - kiekvienoje kohortoje yra vadovas mentorius, su kuriuo galite susisiekti kasdien. Dizaino mentorius padeda atsakyti į visus iškilusius klausimus ir užtikrina, kad iš kiekvieno kurso gautumėte kuo daugiau naudos.
 • Sužinokite iš bet kur - „ Masters Design Lab yra agnostinė vieta ir mes neimame papildomo mokesčio iš Kanados ar JAV. Mokesčiai yra vienodi. Visi mūsų užsiėmimai vyksta internetu, juose yra įvairių gyvų ir iš anksto įrašytų pamokų.
 • Profesionali mokymosi aplinka - mūsų programa yra reikli. Ji pagrįsta nuosekliu grafiku ir nustatytais terminais. Mokiniams privaloma dalyvauti tiesioginiuose užsiėmimuose, kurie yra labai svarbūs norint gauti realų mokytojų ir kolegų grįžtamąjį ryšį.
 • Nuolatinis grįžtamasis ryšys ir kuravimas - labai naudinga mokytis kurti kritiką ir grįžtamąjį ryšį. Dizainas yra procesas, kurį reikia išmokti ir patobulinti.
 • Gyvi užsiėmimai - norime, kad pasinerstumėte į tikrą bendradarbiavimo projektavimo patirtį. Mūsų tiesioginiai užsiėmimai leis jums klausytis ir būti išklausytam, pakeliui išmokdami vertingų mokytojo ir bendraamžių pamokų.
 • Realiojo pasaulio projektai (ir jų daug) - mūsų programoje yra unikalus studijos kursas / klasė, vykdoma visus metus. Šių metų kursuose gausite instrukcijų ir projektų, kurie padės pritaikyti tai, ko išmokote.
 • Praktinė pagalba ir palaikymas praktikoje - mes nežadame jokių darbų, tačiau mūsų konsultantai dėl įdarbinimo padarys viską, kas įmanoma, kad padarytumėte pasiruošimą karjerai, pradedant nuo aplanko ir baigiant interviu mokymu, ir suteiksime galimybę dalyvauti įvairiose stažuotėse ir darbuose.

* Galima tik visos programos studentams

 • Unikali mokymo programa - mūsų mokymo programa neįvykdyta. Mes sukūrėme programas, kuriose mokoma, kas, mūsų manymu, yra svarbiausi šiuolaikinio dizainerio įgūdžiai. Derink tai su mūsų asmeninėmis kuravimo, meistriškumo klasėmis ir ištisus metus trunkančiomis studijomis, ir mes esame įsitikinę, kad gali įgyvendinti savo svajones dėl dizaino. Tačiau atminkite, kad ši programa ne visiems. Jums reikės sunkiai dirbti, kad neatsiliktumėte.
 • Virš 25 kursų - mes nesustabdėme, sukūrėme 25 kursų programą, apimančią kursus, kurių dėstoma tik pagal mūsų dizaino programą, pvz., „Dizaino verslas“.

* Galima tik visos programos studentams

138259_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg

Asmeninis vadovavimas ir nuolatiniai atsiliepimai

Mūsų programos apima visą mentorystę ir profesionalius atsiliepimus nuo pirmosios dienos. Mes tikime, kad dizaino amato negalima išmokyti tiesiog pamačius ką nors kitą; tai turi būti nenutrūkstamas dialogas tarp dizainerio ir jo mokytojo bei kolegų.

Gyva studijų aplinka

Mes taip pat tikime gyvybingos mokymosi aplinkos svarba, todėl mes taip pat sutelkiame dėmesį į tiesioginius užsiėmimus, internetinius seminarus, aktyvius silpnus kanalus, darbo grupes ir grįžtamojo ryšio sesijas su bendraamžiais. Mūsų programa nėra lengva, nes kuriant reikia visiškai atsižvelgti į detales ir koncepcijas. Tačiau tai yra linksma ir įtraukianti.

Fakultetas

Aistringas dizainas. Aistringas auklėjimas.

Mes labai didžiuojamės savo išskirtiniais dėstytojais, kuriems vadovauja visame pasaulyje žinomi dizaineriai ir akademinis patarėjas Michaelas Leblancas. Mūsų pasirinkti dėstytojai yra tarptautiniai profesionalūs dizaineriai, kai kurie dirba arba dirbo „Fortune 500“ kompanijose, tokiose kaip BBC, NEXT ir Intel.

Michaelas LeBlancas

Akademinis patarėjas.

Michaelas LeBlancas turi garbę. Bakalauras iš Guelfo universiteto ir magistro laipsnis iš Jorko universiteto.

Jis yra tarpdisciplininis dizaineris, besidomintis žiniatinklio, vartotojo sąsajų, fizinių kompiuterių ir gaminių projektavimu.

Be 30 metų NSCAD universitete Halifakse, įskaitant daugiau nei dešimt metų ten vykusio dizaino skyriaus pirmininko pareigas, jis dėstė Toronto, Vaterlo, Guelfo ir Kinijos Foshano universitetuose.

Vietos

 • London

  85 Great Portland Street, , London

Klausimai