Keystone logo
Master of Project Academy

Master of Project Academy

Master of Project Academy

Įvadas

Apie Master of Project Academy

Padėjo 50 000 profesionalų iš 180 šalių, siekdami tobulinti savo įgūdžius ir išplėsti savo karjerą. Savo tempu, savo vietoje!

Mūsų istorija

Master of Project Academy gimė iš Resit Gulec projektų valdymo kursų, pateiktų universitetų studentų ir MBA studentams, repeticijoms. Šie repeticijos paskatino vis didėjantį profesionalų susidomėjimą daugiau nei 170 šalių. Dabar augame su naujais instruktoriais ir darbuotojais, kurie prisijungia prie mūsų komandos. Mūsų misija yra užtikrinti, kad profesionalų kvalifikacijos kėlimo kursai būtų lengvai prieinami ir prieinami profesionalams.

Mūsų vizija

Mūsų vizija - tai pagrindinė profesionalų vieta, kur jie išsiugdys savo karjerą su mūsų aukščiausios klasės ir nuolat besikeičiančiais interneto kursais.

Mūsų misija

Mūsų misija - parengti ir skelbti profesionalams prieinamuosius ir aukščiausios klasės kursus, kurių jiems reikės geresnei karjerai. Išplėsti žinių pasidalijimą su mūsų augančia ir mokymosi bendruomene. Padėti specialistams tobulinti savo įgūdžių rinkinius. Aukščiausios kokybės ir profesionalus išsilavinimas prieinamas ir prieinamas specialistams savo vietoje, jų tempu.

Vietos

  • USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos

Klausimai