Keystone logo
London School of Economics and Political Science (LSE)

London School of Economics and Political Science (LSE)

London School of Economics and Political Science (LSE)

Įvadas

London School of Economics and Political Science (LSE) (Get Smarter Creative), vienas žymiausių socialinių mokslų universitetų pasaulyje, siekia tobulinti visuomenę spręsdamas realaus pasaulio problemas ir suprasdamas dalykų priežastis. Taikydama dinamišką ir įvairų požiūrį į mokymąsi, LSE atlieka pažangiausius tyrimus ir dirba su žinomais akademiniais ekspertais.

Siekdami išplėsti savo misiją ir padaryti mokymąsi prieinamą pasaulinei auditorijai, šie LSE pažymėjimo kursai pristatomi visiškai internete, bendradarbiaujant su skaitmeninio švietimo lyderiu „2S, Inc“ prekės ženklu „GetSmarter“. Šios programos, vadovaujamos LSE dalyko ekspertai ir minčių lyderiai įgalina verslo specialistus ir vadovus tobulinti savo įgūdžius naudodamiesi labai palaikančia ir interaktyvia platforma. Technologijos tenkina akademinį „GetSmarter“ tarpininkaujamo modelio modelį, suteikiantį prieigą prie tam skirto sėkmės vadovo, taip pat techninę ir akademinę pagalbą visą parą. Šis individualus ir patrauklus požiūris leidžia mokytis savo laiku, iš bet kurios pasaulio vietos.

„Internetinis švietimas leidžia Londono ekonomikos ir politinių mokslų mokyklai padaryti šiuolaikiškiausius socialinių mokslų tyrimus prieinamus kuo platesnei auditorijai, praktiška forma, kuri bus pritaikyta realiame pasaulyje ir turės įtakos“. - Profesorius Saulius Estrinas, LSE internetinių pažymėjimų kursų direktorius

Daugiau skaitykite LSE tinklalapyje

kontaktas

+44 2038 568 850

[email protected]

Vietos

  • Houghton Street, WC2A 2AE, Holborn

Klausimai