Keystone logo
London School of Design and Marketing (PT)

London School of Design and Marketing (PT)

London School of Design and Marketing (PT)

Įvadas

Sveiki atvykę į naują mokymo erą Londone.

Mes esame internetinės mokymo įstaigos, siūlomos 3 kalbomis (anglų, ispanų ir portugalų), įsikūrusiais Londone, tačiau visame pasaulyje siūlomi internetiniai kursai.

Ką?

Londono dizaino ir rinkodaros mokykla (LSDM) yra mokyklos, kuri specializuojasi dizaino ir rinkodaros srityje, kuri siūlo keisti mokymo paradigmą naujoviško ir kūrybinio mokymo būdu, 100% internete ir prieinama anglų, ispanų ir portugalų kalbomis. Mes suteikiame mokymosi patirtį su praktiniais rezultatais sistemingai orientuojant, derindami studentų profesines charakteristikas su pažangiu techninių įgūdžių dizainu. Mes esame pasiryžę pasiūlyti unikalius internetinius kursus, kuriuos akreditavo Kūrybinių menų universitetas, įsigydami naujų žinių, pritaikytų darbo rinkos problemoms, kurios tampa vis sudėtingesnės.

Londono dizaino ir rinkodaros mokykla

Kur kančia tampa profesija

PSO?

LSDM kursai buvo sukurti studentams, profesionalams ir verslininkams, norintiems įgyti žinių ir techninių įgūdžių kūrybingose ​​dizaino ar rinkodaros srityse, dalyvaudami naujausiose technologijose ir inovacijose, mokydamiesi e-mokymą. Visi kursai yra anglų, ispanų ir portugalų.

Mūsų misija

Londono dizaino ir rinkodaros mokykla derina jūsų kūrybiškumą ir techninę griežtumą su profesine patirtimi, teikdama praktinius ir dinamiškus 100% internetinius kursus dizaino ir rinkodaros srityse, reaguodama į dabartinės darbo rinkos poreikius. LSDM mokomieji kursai susideda iš labai specializuoto turinio, naudojant pažangias mokymosi ir vertinimo programas.

Vizija

Europos lygmens informacinė mokykla internetiniame švietime dailės ir rinkodaros srityse.

Vertybės

Manome, kad kūrybiškumas, inovacijos ir techninių įgūdžių vystymas yra sėkmingos karjeros pagrindas. LSDM rengime studentus labiausiai reikliausiems darbo rinkos iššūkiams, derinant ne tik įgytas žinias, bet ir su tuo, ką jie daro.

Reitingai

UCA akreditacija

Visi LSDM kursai yra akredituoti Kūrybinių menų universiteto (UCA): rinkodaros bakalauras - (BA Hons), dizaino bakalauras - (BA Hons), rinkodaros magistras (MA) ir dizaino magistras (MA).

UCA turi beveik 160 metų istoriją ir buvo paskelbtas geriausiu universitetu, besispecializuojančiu kūrybinių menų srityje JK, „Complete University Guide 2018“.

Šiuo metu ji taip pat yra Jungtinės Karalystės universitetų reitingo 40 geriausiųjų sąraše ir 11 -oje šiuolaikinių universitetų reitinge, reitinge, apimančiame 70 institucijų. Tarp šio universiteto absolventų yra tarptautiniu mastu pripažinti „Oskarų“ laureatai, filmų kūrėjai, animatoriai ir mados dizaineriai.

Vietos

  • 9 Devonshire Square, London, EC2M 4YF, London

Klausimai