Keystone logo
London School of Design and Marketing (ES)

London School of Design and Marketing (ES)

London School of Design and Marketing (ES)

Įvadas

Sveiki atvykę į naują mokymo erą Londone

MISIJA

Londono dizaino ir rinkodaros mokykla savo kūrybiškumą ir techninę griežtumą susieja su darbo patirtimi, siūlo praktinius ir dinamiškus 100% internetinius dizaino ir rinkodaros kursus, atitinkančius dabartinės darbo rinkos reikalavimus. LSDM dėstomus kursus sudaro labai specializuotas turinys, naudojant pažangias mokymosi ir vertinimo programas.

VIZIJA

Europos lygmens mokykla, kalbant apie internetinį mokymą, dizainą ir rinkodarą.

VERTYBĖS

Mes tikime, kad kūrybiškumas, naujovės ir techninių įgūdžių vystymas yra sėkmingos karjeros varomoji jėga. "LSDM" rengiame studentus sunkiausiems iššūkiams darbo rinkoje, derindami ne tik įgytas žinias, bet ir su tuo, ką jie daro.

Priėmimai

LSDM kursai buvo sukurti studentams, profesionalams ir verslininkams, siekiantiems įgyti žinių ir techninių įgūdžių kuriant kūrybinius dizaino ar rinkodaros menus, atsižvelgiant į naujausias technologijas ir naujoves, susijusias su el. Mokymusi. Visi kursai galimi anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.

Reitingai

UCA akreditacija

Kūrybinių menų universitetas (UCA) akredituoja visus LSDM kursus: rinkodaros bakalauras - (BA Hons), dizaino bakalauras - (BA Hons), rinkodaros magistras (MA) ir dizaino magistras (MA).

UCA turi beveik 160 metų istoriją ir buvo laikomas geriausiu JK kūrybinio meno universitetu pagal „Complete University Guide 2018“.

Šiuo metu ji taip pat patenka į JK universitetų reitingo Top 40 ir šiuolaikinių universitetų reitingą, kurį sudaro 70 institucijų. Tarp šio universiteto absolventų yra paskelbti „Oskaro“ laureatai, filmų kūrėjai, menininkai ir mados dizaineriai.

Vietos

  • 9 Devonshire Square, EC2M 4YF, London

Klausimai