Keystone logo
London School Of Design And Marketing

London School Of Design And Marketing

London School Of Design And Marketing

Įvadas

Sveiki atvykę į naują mokymo amžių Londone

Esame JK įsikūręs internetinio švietimo teikėjas, pasiekiamas visame pasaulyje 3 skirtingomis kalbomis.


KĄ?

London School Of Design And Marketing - LSDM - yra specializuota dizaino ir rinkodaros mokykla, kurios tikslas - pakeisti mokymo paradigmą naujovišku ir kūrybišku mokymu, 100% internetu ir prieinamu anglų, ispanų ir portugalų kalbomis. Mes siūlome mokymosi patirtį su praktiniais rezultatais, sistemingai orientuodamiesi, derindami studentų profesines savybes su pažangiu techninių įgūdžių dizainu. Esame įsipareigoję siūlyti išskirtinius internetinius kursus, kuriuos akreditavo Kūrybinių menų universitetas, įgydami naujų žinių, tinkančių vis reiklesnės darbo rinkos iššūkiams.


London School Of Design And Marketing

Kur aistra tampa profesija

KAIP?

LSDM el. mokymosi patirtis pasižymi aukštos kokybės akademiniu turiniu, kurį sukūrė doktorantūros dėstytojai, kartu su kitais ištekliais, tokiais kaip vaizdo įrašai, infografika, moksliniai straipsniai, skaitmeninės bibliotekos ir kt. Kiekvienas studentas yra prižiūrimas kas savaitę per Mokytojų centrą, kurį sudaro specializuotų dėstytojų komanda, kuri užtikrina turinio įsisavinimą skatindama interaktyvumą, susidomėjimą ir smalsumą. Kiekvienas LSDM kursas yra išskirtinai internetinis ir lankstus; todėl mokiniai gali lankyti pamokas bet kur ir bet kada.


Pastaba: LSDM – London School Of Design And Marketing yra „Talent – Individuality Through Education“ – tarptautinio mokyklų tinklo, turinčio daugiau nei 20 metų mokymo patirtį, dalis. Ji turi daugybę pedagogų ir darbuotojų, pasiruošusių padėti ir ugdyti talentus Europos ir Lotynų Amerikos aukštosiose mokyklose.


PSO?

LSDM kursai buvo sukurti studentams, profesionalams ir verslininkams, siekiantiems įgyti žinių ir techninių įgūdžių dizaino ar rinkodaros kūrybiniuose menuose, atsižvelgiant į naujausias technologijas ir inovacijas, susijusias su e. Kiekvienas kursas yra anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.

MISIJA

London School Of Design And Marketing savo kūrybiškumą ir techninį tikslumą sieja su darbo patirtimi, todėl siūlo praktinius ir dinamiškus 100% internetinius dizaino ir rinkodaros kursus, atitinkančius dabartinius darbo rinkos poreikius. LSDM dėstomus kursus sudaro labai specializuotas turinys, naudojant pažangias mokymosi ir vertinimo programas.


VIZIJA

Pirmaujanti mokykla Europos lygmeniu, kalbant apie mokymą internetu, dizaino ir rinkodaros srityse.


VERTYBĖS

Manome, kad kūrybiškumas, naujovės ir techninių įgūdžių tobulinimas yra sėkmingos karjeros varikliai. LSDM ruošiame studentus sunkiausiems iššūkiams darbo rinkoje, derindami ne tik įgytas žinias, bet ir aistrą tam, ką jie daro.


UCA AKREDITACIJA

Kūrybinių menų universitetas (UCA) akredituoja LSDM kursus: rinkodaros bakalauro – (BA Hons), dizaino bakalauro (BA Hons), rinkodaros magistro (MA) ir dizaino magistro (MA).

UCA turi maždaug 160 metų istoriją ir pagal 2018 m. Complete University Guide yra laikomas geriausiu kūrybinių industrijų universitetu Jungtinėje Karalystėje.

Šiuo metu jis taip pat yra Jungtinės Karalystės universitetų reitingo 40 geriausių ir 11-oje vietoje šiuolaikiniame universitetų reitinge, kuriame yra 70 institucijų. Tarp šio universiteto absolventų yra „Oskaro“ apdovanojimų laureatai, pasauliniai kino kūrėjai, pramogų kūrėjai ir mados dizaineriai.

Studentų atsiliepimai

Vietos

  • London

    9 Devonshire Square, EC2M 4YF, London

Klausimai