Keystone logo
London Academy of Trading

London Academy of Trading

London Academy of Trading

Įvadas

2010 m. Įsteigta London Academy of Trading (LAT) mokė tūkstančius asmenų, norinčių sustiprinti savo žinias apie finansų rinkas ir plėtoti savo įgūdžius prekyboje. Akademiją akreditavo Didžiosios Britanijos akreditacijos taryba (BAC), kuri leidžia tarptautiniams studentams studijuoti LAT Londone dėl trumpalaikių studijų vizų (STSV). Todėl per pastaruosius 12 mėnesių mokėme studentus iš daugiau nei 60 šalių.

Mūsų studentai yra nuo mokyklos ir universiteto moksleivių iki dirbančių žmonių, įmonių savininkų, verslininkų ir net pensininkų. Kai kurie nori plėtoti savo karjerą prekyboje, kiti - išmokti žinių ir praktinių įgūdžių, kad galėtų investuoti savo pinigus į rinkas.

Mes teikiame įvairius kursus, nuo 1 dienos renginių iki mūsų pagrindinės 12 savaičių 5 lygio diplomo taikomojoje finansinėje prekyboje, akredituoti ABE ir reguliuoja Ofqual. Mūsų trumpų kursų rinkinys yra sertifikuotas pagal CPD, leidžiantis studentams kurti vertingus CPD kreditus.

Mūsų dėstymo fakultetas susideda iš patyrusių prekybininkų ir analitikų iš pagrindinių finansų įstaigų, įskaitant HSBC, Merrill Lynch, Credit Suisse ir Bloomberg, ir visi studentai turi tiesioginę prieigą prie mūsų prekybos mentorių komandos per dešimt valandų kasdien patarimų ir patarimų, padedančių jiems sukurti tvirtas ir struktūrizuotas prekybos strategijas, derinant teorines žinias ir praktinius įgūdžius.

London Academy of Trading","author_url":"","source":""}" />

Vienas iš pagrindinių mūsų paslaugų teikėjų yra ypatingas lankstumas. Mes žinome, kad daugelis žmonių turi kitų įsipareigojimų, todėl mes leidžiame jums sustoti / pradėti savo kursą, kaip reikalaujama, tačiau taip pat galite pasirinkti studijuoti mūsų Londono prekybos salėje, internetu arba naudodamiesi mūsų mišria galimybe, derindami internetines studijas su pasirinktu numeriu dienų miestelyje.

Akreditacijos

173554_ABE.png173555_BAC.png173556_CPD.png

Finansavimas

Vietos

  • 2nd Floor, University of Law Bloomsbury Campus, 11-13 Ridgmount Street, WC1E 7AQ, London

  • London, Jungtinė Karalystė

Klausimai