Keystone logo
LIBF Online  Verslo informacijos sistemų bakalauras (Hons)
LIBF Online

Verslo informacijos sistemų bakalauras (Hons)

Online

36 Months

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Oct 2024

GBP 20 805

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Savo profesinį kelią į verslo ir technologijų sankirtą nukreipk pasirinkęs LIBF internetines Verslo informacinių sistemų bakalauro (Hons) studijas. Šią išsamią programą sudaro patikimi moduliai, apimantys "Verslas 101", "Valdymo apskaita", "Skaitmeniniai verslo modeliai" ir "Duomenų analizė ir didieji duomenys". Mokymąsi galite pritaikyti prie savo karjeros siekių, pasirinkdami pasirenkamuosius modulius, pavyzdžiui, "Verslo intelektas" ir "Kibernetinis saugumas".

Įgiję šį laipsnį būsite gerai pasirengę dirbti įvairiose pramonės šakose - nuo verslo analizės ir duomenų valdymo iki IT konsultacijų ir technologijų verslumo. Pažvelk į ateitį, kurioje verslo įžvalgos susilieja su technologinėmis naujovėmis LIBF.

Verslo informacinių sistemų bakalauro laipsnis (su pagyrimu) LIBF teikiamas tik internetu, todėl galite sklandžiai integruoti studijas į savo gyvenimą ir tobulėti savo tempu. Būsi pasaulinės dėstytojų, studentų, absolventų ir ekspertų bendruomenės dalis, kuriai padės atsidavusi studijų vadovų ir karjeros konsultantų komanda.

Mokymosi su LIBF privalumai

Visiškai lankstus mokymasisDaugiau nei 140 metų patirtiesInovatyvus personalizuotas mokymasisAtlygis už jūsų ambicijas
Pritaikykite mokymąsi prie savo gyvenimo, bet studijuokite struktūruotai, naudodami lankstų internetinį metodą ir gaudami visapusišką dėstytojų ir mokytojų paramą. Mokykitės neakivaizdiniu arba dieniniu būdu - savo tempu, internetu, bet kur.Patobulinkite savo žinias ir įgykite ateities įgūdžių. Siekdami padėti jums pasiekti sėkmę ir siekti karjeros, deriname savo ilgametę švietimo finansų, verslo ir bankininkystės srityse istoriją su naujausia mokymosi internetu platforma.Mokykitės savo sąlygomis. Įgykite įgūdžių, kurių reikia, kad išnaudotumėte visą savo potencialą ir įgyvendintumėte savo ambicijas. Turėsite paramą, taip pat prieigą prie pažangių skaitmeninių mokymosi priemonių ir praktinių žinių iš realaus gyvenimo.Nuotolinis mokymasis - tai nebrangi, individualiai pritaikyta galimybė, atitinkanti jūsų gyvenimo būdą. Mokesčiai už mūsų internetines studijas paskirstomi per visą pasirinktos programos trukmę, todėl jums bus lengviau valdyti savo finansus.

Internetiniai laipsniai

Mokymasis internetu – taip pat žinomas kaip nuotolinis arba virtualus mokymasis – leidžia studentams baigti laipsnį internetu, tuo pačiu suteikiant lankstumo, kurio dažnai reikia šiandieniniame užimtame pasaulyje. LIBF mes dėstome kursus naudodami interaktyvias mokymosi priemones ir daugialypės terpės studijų medžiagą, kartu su dėstytojais ir nuolatine akademinių vadovų pagalba. Turėsite visišką lankstumą mokytis kada ir kur norite, neprarasdami asmeninio ryšio su mokytojais ir klasės draugais.

Trys F, kurie mus išskiria

Laisvė: LIBF internetiniai laipsniai suteikia jums laisvę mokytis pagal jūsų individualius poreikius atitinkantį tvarkaraštį. Mes taip pat siūlome neakivaizdines galimybes tiek bakalauro, tiek magistrantūros studijų lygiu.

Lankstumas: Mūsų siūlomi mokėjimo būdai suteikia jums lankstumo, kad galėtumėte kontroliuoti savo finansus. Reikalavimus atitinkantys Jungtinės Karalystės bakalauro studijų studentai taip pat gali gauti valstybines studentų paskolas. Savarankiškai besimokantys studentai gali mokėti mėnesinėmis įmokomis arba kasmet.

Finansavimas: LIBF siūlo įvairias stipendijas ir stipendijas, remdamas tiek namų, tiek tarptautinius studentus. Juk finansavimas niekada neturėtų trukdyti kam nors įgyti išsilavinimą.

Priėmimai

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai