Keystone logo
© BIMM University
LIBF Online

LIBF Online

LIBF Online

Įvadas

LIBF buvo gerbiamas vardas britų švietime daugiau nei 140 metų. Jie teikia bakalauro, magistro ir MBA studijų kursus JK ir tarptautiniams studentams ne visą darbo dieną ir visą darbo dieną. LIBF, kaip mažesnė aukštojo mokslo institucija, kurioje dirba pramonės profesionalų fakultetas, yra ideali vieta padėti jums karjeros kelyje – jie padėjo tūkstančiams studentų visame pasaulyje tai padaryti.

Jų kursai suteikia įgūdžių, kurių reikia verslo, vadybos, duomenų mokslo ir finansų karjerai, daug dėmesio skiriant praktiniams įgūdžiams, paimtiems iš realaus gyvenimo atvejų. Be to, LIBF siūlo tokius išteklius kaip podcast kanalai, kuriuose pateikiamos naujausios naujienos, karjeros patarimai ir interviu su pagrindiniais finansų ir verslo pasaulio veikėjais, taip pat nemokami internetiniai seminarai.

Kas yra nuotolinis mokymasis?

Nuotolinis mokymasis leidžia tarptautiniams ir JK studentams studijuoti LIBF laipsnį 100% lanksčiai ir 100% internetu. Mokymasis savo tempu leidžia studentams derinti studijas su visu etatu ar kitais įsipareigojimais.

Kodėl studijuoti LIBF?

LIBF turi puikaus mokymo, atitinkančio praktinius poreikius, reputaciją. Studijuodami su jais mokysitės iš akademikų, kuriems patiko sėkminga karjera – patyrusių pramonės lyderių, kurie pasidalins su jumis savo patirtimi, kad praturtintų jūsų mokymąsi. O kai prisijungiate prie LIBF, prisijungiate prie pasaulinės profesionalų ir absolventų bendruomenės, kuri gali padėti jums padėti bet kuriame jūsų karjeros etape.

Kokia LIBF istorija?

Dar 1879 m. banko darbuotojai neturėjo jokios kvalifikacijos ir labai mažai galimybių tobulėti. Susijungę su poreikiu gauti profesionalų pripažinimą už savo įgūdžius ir patirtį, nedidelė bankininkystės specialistų grupė Anglijoje ir Velse įsteigė pirmąjį bankininkų institutą, kuris vėliau tapo LIBF.

Šiandien LIBF suteikia studentams visame pasaulyje viską, ko jiems reikia norint lanksčiai mokytis internetu ir bet kur, ir yra vienintelė profesionali organizacija pasaulyje, turinti mokomus laipsnius suteikimo galias. Jie turi pasaulinę studentų ir absolventų bendruomenę, apimančią daugiau nei 120 šalių.

Mokymosi naudojant LIBF privalumai

Visiškai lankstus mokymasis

Pritaikykite mokymąsi visam gyvenimui, bet mokykitės struktūriškai, naudodami lankstų internetinį metodą, visapusiškai remiant dėstytojams ir dėstytojams. Mokykitės ne visą darbo dieną arba visą darbo dieną – savo tempu, visiškai internetu, bet kur.

Daugiau nei 140 metų patirtis

Atnaujinkite savo žinias su ateities įgūdžiais. Siekdama padėti jums pasisekti ir siekti karjeros, LIBF sujungia savo ilgą finansų, verslo ir bankininkystės išsilavinimo istoriją su naujausia internetine mokymosi platforma.

Inovatyvus personalizuotas mokymasis

Mokykitės pagal savo sąlygas. Įgykite įgūdžių, kurių reikia norint išnaudoti visą savo potencialą ir pasiekti savo ambicijas. Jūs gausite paramą, taip pat prieigą prie pažangių skaitmeninių mokymosi priemonių ir praktinės praktinės patirties.

Apdovanokite jūsų ambicijas

Mokymasis internetu yra prieinama, pritaikyta jūsų gyvenimo būdui. Mokesčiai už LIBF internetinius laipsnius paskirstomi jūsų pasirinktos programos trukmei, todėl jums lengviau tvarkyti savo finansus.

LIBF internetiniai kursai

LIBF siūlo aštuonias internetines studijų programas: keturias bakalauro, tris magistro ir MBA. Nesvarbu, ar studijuojate visą, ar ne visą darbo dieną, galite pasinaudoti lanksčiomis mokėjimo galimybėmis ir padalyti mokesčius per pasirinktą studijų trukmę. Kaip tarptautinis studentas, galite gauti iki 60% nuolaidą studijų mokesčiams.

Bakalauro kursai

 • BSc (Hons) verslo vadyba (bendra kaina 10 403 GBP arba 1 734 GBP per metus ne visą darbo dieną II)
 • BSc (Hons) kompiuterių mokslų bakalauras (bendra kaina 10 403 GBP arba 1 734 GBP per metus ne visą darbo dieną II)
 • BSc (Hons) Data Science (bendra kaina 10 403 GBP arba 1 734 GBP per metus ne visą darbo dieną II)
 • BSc (Hons) International Management (bendra kaina 10 403 GBP arba 1 734 GBP per metus ne visą darbo dieną II)

Magistro ir MBA kursai

 • MSc dirbtinis intelektas (kaina 2 681 GBP per metus ne visą darbo dieną)
 • MSc Data Science (kaina 2 681 GBP per metus ne visą darbo dieną)
 • MSc Management (kaina 2 681 GBP per metus ne visą darbo dieną)
 • MBA (kaina 2 819 GBP per metus ne visą darbo dieną II)

* Į kainas įskaičiuota stipendija.

** Kainos prasideda nuo, dėl asmeninio pasiūlymo kreipkitės į įstaigą.

*** Galimos papildomos nuolaidos, jei atsiskaitoma kasmet arba pilnai.

Kursų trukmė

Studentai gali lankyti LIBF internetinius kursus visą arba ne visą darbo dieną.

Nors bakalauro studijų laikotarpis yra treji metai, yra dvi lanksčios neakivaizdinės galimybės, trunkančios ketverius arba šešerius metus. Panašiai jų magistro ir MBA studijų trukmės dieninės trukmės yra 12 mėnesių, tačiau jūs galite juos studijuoti ne visą darbo dieną per 18 mėnesių arba dvejus metus.

Priėmimai

Bakalauro kursai:

 • 2 dalykai A ar lygiaverčiu lygiu. GCSE matematikos ir anglų kalbos C (4) arba aukštesnės klasės
 • Anglų kalba: IELTS 6 arba aukštesnis lygis, be elemento, žemesnio nei 5,5 (arba lygiavertis)
 • Darbo patirtis gali būti laikoma alternatyva akademinei kvalifikacijai.

Magistro ir MBA kursai:

 • Žemesnis antros klasės pagyrimu laipsnis (C laipsnis arba 50–59%) ir aukštesnis arba lygiavertis – iš pripažintos institucijos. Užsienyje įgytą kvalifikaciją reikės patvirtinti per ECCTIS (JK ENIC)
 • Anglų kalba: IELTS 6.5 arba aukštesnis lygis be jokio elemento, žemesnio nei 6.0 (arba lygiavertis)
 • Darbo patirtis nėra privaloma, tačiau gali būti laikoma alternatyva akademinei kvalifikacijai.

Anglų kalbos reikalavimai

 • IELTS: 6 arba aukštesnis lygis
 • TOEFL: mažiausiai 80 taškų
 • Trejybės koledžas ISE: ISE III esant minimaliam leidimui. Atkreipkite dėmesį, kad Trinity College ISE akademiniai rezultatai galioja tik dvejus metus.
 • Duolingo anglų kalbos testas: mažiausiai 95 taškai. Atlikite internetinį „Duolingo“ anglų kalbos testą. Tai užtruks tik 45–60 minučių, o rezultatus gausite per dvi dienas. Tada galite išsiųsti sertifikatą LIBF
 • Kembridžo sertifikatas: bendras mažiausiai B klasės.

Stipendijos ir finansavimas

LIBF yra registruotas studentų biuro teikėjas.

Užsienio studentai gali gauti iki 60% sumažintą studijų mokestį. “

Vietos

 • London

  Monument Street,36, EC3R 8LJ, London

  Klausimai