Keystone logo
Liberty University

Liberty University

Liberty University

Įvadas

Kas mes esame

1971 m. Kunigas Jerry Falwellas svajojo apie pasaulio pokyčius. Jis įsivaizdavo kiekvienos srities profesionalų kartą, kuri mylėjo Dievą, tarnavo kitiems ir buvo geriausi visais būdais, kurie buvo pašaukti. Jis pamatė kalno universitetą, kuriame galėjo vykti šis mokymas, ir jis pradėjo jį kurti. Mažiau nei po 50 metų Liberty University yra akredituota evangelikų laisvųjų menų institucija, turinti 17 kolegijų ir mokyklų, per 100 000 studentų ir 600 studijų programų nuo pažymėjimo iki doktorantūros lygio. Mūsų internetinėse programose daugiau nei 400 šių programų yra prieinamos studentams visame pasaulyje.

Be to, Liberty University ruošia pilotus, patarėjus, vadovus, slaugytojus, mokytojus, menininkus, teisėsaugos darbuotojus, pastorius - beveik kiekvienos srities profesionalus, kurie myli Dievą, tarnauja kitiems savo bendruomenėse ir yra geriausi tuo, kuo yra pašaukti . Liberty University ruošia čempionus Kristui.

Poveikis pasauliui

Pabrėždamas teisingą akademinės teorijos, mokslinių tyrimų ir praktinio mokymo pusiausvyrą, „Liberty“ unikalus požiūris į švietimą reiškia, kad galite būti pasirengę ne tik sėkmingai pasirinkti pasirinktą profesiją, bet ir prisitaikyti bei klestėti nuolat kintančioje rinkoje.

Liberty University turėsite galimybę atlikti savo darbą etiškai ir nepriekaištingai. Įgykite kritinio mąstymo, tyrimų, duomenų analizės ir bendravimo įgūdžių, kurių reikia norint tapti svarbiu savo srities bendradarbiu ir tokiu, kuris įkvepia kitus.

Sunkus darbas, drąsa ir sąžiningumas apibūdina mūsų tikėjimą, todėl mes ne tik aprūpiname studentus laipsniu - mes ruošiame Kristaus čempionus, kurie daro įtaką pasauliui.

Internetinės programos - mūsų misijos ir miestelio išplėtimas

Tai, kas prasidėjo kaip klestinčio Virdžinijos universiteto vizija, dabar pasklido po visą pasaulį. Internetinių švietimo programų populiarumas auga, tačiau Liberty University tiesia nuotolinio mokymo kelią nuo devintojo dešimtmečio vidurio . Mūsų internetinė programa prasidėjo 1985 m. Kaip Liberty University mokykla visą gyvenimą, nes mes supratome, kad per nuotolinį mokymąsi daugelis studentų galėjo dirbti pirmą kartą lankydami mokyklą.

Mūsų nuotolinio mokymo programos prasidėjo kaip susirašinėjimo kursai. Laisvė studentams siųsdavo VHS juostas, į kurias buvo įdėtas kurso turinys, o studentai atsiųstų užduotis ir testus, prižiūrimus proktoriaus. Dešimtojo dešimtmečio pabaigos ir 2000-ųjų pradžios interneto bumas leido Liberty pasiūlyti krikščionių kolegijų programas tik internetu.

Šiandien studentai gali naudotis savo kursų turiniu internetinėje mokymosi platformoje „Blackboard“. Testai ir užduotys, kuriuos kadaise reikėjo siųsti atgal į mūsų Virdžinijos miestelį, dabar pateikiami internetu iš viso pasaulio. Šiuolaikiniai „Liberty“ skaitmeniniai šaltiniai suteikia studentams galimybę susisiekti su klasės draugais ir pasiekti geriausius akademinių šaltinių duomenis, įskaitant daugiau nei 750 000 elektroninių knygų, žurnalų ir recenzuojamų straipsnių. Studentai taip pat turi prieigą prie internetinio rašymo centro ir įvairių internetinių studentų bendruomenių.

Visada kviečiame atvykti ir ištirti „Liberty“ miestelį Lynchburge (Va.). Miesto miestelio intencijos, „Homecoming“ ir „Commentment“ yra nuostabūs renginiai, kuriuose galite dalyvauti kaip internetinis studentas ir kurie suteikia jums galimybę užmegzti ryšį su savo mokykla. Bet net jei to nepadarysite, žinokite, kad svarbiausias dalykas, kurį mes čia statome, yra pasikeitęs gyvenimas - „Liberty“ sistemoje jums bus naudinga daugiau nei 30 metų mokytis, augti, adaptuotis ir diegti naujoves nuotolinių kursų studentams ir daugiau nei dešimtmetį ištirti internetinio studento poreikius. Galite būti tikri, kad skyrėme laiko išmokti tai, kas jums svarbu.

Prieinamumas, prieinamumas

Pasirinkus tiek daug internetinių kolegijų ir universitetų, gali būti sunku rasti lanksčią ir prieinamą internetinę programą. Liberty University internetinės programos gali pasiūlyti jums abiem!

Mūsų internetinės programos užima aukščiausią penkių iš daugiau nei 2100 internetinių kolegijų ir universitetų kokybę, prieinamumą ir prieinamumą pagal „BestColleges.com“.

Nuo 1985 m. Mes pradėjome nuotolinį mokymą ir siūlome unikalų ir patikrintą požiūrį į internetinį mokymą.

Akademinė kokybė

Liberty University internetinė programa nuolatos siekia naujų pažangių pasiekimų ir didesnio laipsnio pasiekiamumo. Mes norime, kad galėtumėte siekti tokio laipsnio, kuris geriausiai atitiktų jūsų aistras ir karjeros tikslus.

Liberty University siūlo:

  • Daugiau nei 250 galimų internetinių studijų programų.
  • Tokie patys kokybės standartai, kaip mūsų gyvenamųjų namų programoms.
  • Nuolat atnaujinamas kurso turinys, skirtas atspindėti dabartinę pramonės praktiką.
  • Fakultetas, kurį sudaro kiekvienos srities vadovai, kurie klasėje suteikia realaus pasaulio patirtį.

Prieinamumas

Suprantame, kad tinkamas laipsnis jūsų užimtam gyvenimui gali būti sudėtingas. Dėl šios priežasties mes suteikiame jums galimybę pritaikyti savo Liberty University baigimo planą, kad jis geriausiai atitiktų jūsų tvarkaraštį.

Norėdami patenkinti savo asmeninius ir švietimo poreikius:

  • Daugelis mūsų internetinių laipsnių yra siūlomi 100% internetinio formato.
  • Internetinės studijų programos yra siūlomos aštuonių savaičių trukmės formatu su aštuoniomis pradžios datomis per metus.
  • Daugelis „Liberty“ internetinių studijų programų suteikia galimybę lanksčiai atlikti užduotis bet kuriuo paros metu ir nereikia daugumos programų prisijungimo laiko.
  • Liberty University nereikalauja standartizuotų testų balų ar visų vidurinių mokyklų nuorašų, kad būtų galima priimti į bakalauro programas.

Įperkamumas

Liberty University nori ne tik suteikti jums kokybišką išsilavinimą, bet ir pasiūlyti studijų kainą už prieinamą kainą. Suprantame, kad gali būti sunku rasti būdų, kaip susimokėti už mokslą. Dėl šios priežasties mes stengėmės užtikrinti, kad mokslas išliktų už priimtiną kainą, tuo pačiu užtikrinant pažangų, akredituotą ir puikų išsilavinimą.

Kreipkitės jau šiandien, kad pradėtumėte savo kelionę aukščiausiame internetiniame krikščioniškame universitete!

Prisijunkite prie „ Liberty University misijos ir sužinokite sau krikščioniškojo švietimo vertę. Pradėkite tęsti savo mokslą per vieną iš Liberty University internetinių kolegijų studijų programų. Visada laisvė yra pasaulinio lygio aukštojo mokslo įstaiga, skirta paruošti jus sėkmei visais gyvenimo aspektais.

Reitingai ir apdovanojimai

# 1 geriausias internetinis kolegija Amerikoje
Aukso lygis - išskirtinumo mokykla
Geriausias Virdžinijos internetinis universitetas
Geriausias tautos internetinis krikščioniškasis koledžas

Vietos

  • University Boulevard,1971, 24515, Lynchburg

Klausimai