Keystone logo
Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Lebanese American University Online

Įvadas

Libano Amerikos universiteto internetiniai laipsniai

Pakelkite savo karjerą įgydami internetinį laipsnį Libano Amerikos universitete. Mūsų naujoviškos programos suteikia išsilavinimą, kurio jums reikia, kad pasiektumėte pasirinktą pažangą, ir atveria duris į neribotas galimybes.

Įsipareigodami sukurti pasauliniu mastu skirtingą ir kultūriškai turtingą mokymosi bendruomenę, kuri suteiktų prieinamą aukštojo mokslo patirtį, neatsižvelgiant į studento vietą ar socialinę ir ekonominę aplinką, LAU yra vieta, kur galite išnaudoti savo potencialą. Kaip Libano Amerikos universiteto studentas, galite patirti akademinę kompetenciją ir šiuolaikinę mokymo programą su pasauline perspektyva.

Libano Amerikos universitetas veikia pagal Niujorko valstijos universiteto valdybos įstatus ir yra akredituotas Naujosios Anglijos aukštojo mokslo komisijos (NECHE). Jų 100% internetinės programos gavo valdybos patvirtinimą iš Niujorko valstijos švietimo departamento, o tai reiškia, kad kurso programa atitinka kitų JAV universitetų akademinius kriterijus.

Naršykite mūsų programas

Pagreitintos, į karjerą orientuotos internetinės programos

MBA pasaulinio verslo administravimo internete

Libano Amerikos universiteto pasaulinio verslo administravimo magistro laipsnis (internete) siūlo dirbantiems specialistams ir neseniai baigusiems absolventams lankstumą įgyti aukštąjį laipsnį, tenkinant darbo ir gyvenimo poreikius. Jūs baigsite savo MBA programą internetu su bendraamžiais iš viso pasaulio ir baigsite studijas, pasiruošę šiuolaikinės verslo lyderystės reikalavimams ir iššūkiams.

Internetinis verslo analizės MBA

Libano Amerikos universitetas, užimantis pirmąją vietą verslo ir vadybos srityje1, padeda įveikti atotrūkį tarp analitikos ir verslo administravimo ir pasiruošti paklausiems verslo analitikos vaidmenims. Verslo analizės internetinis MBA suteikia jums reikiamų techninių įgūdžių ir žinių, kad galėtumėte tobulinti savo karjerą ir įgyti gyvybiškai svarbių strateginių, problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo įgūdžių šiandieniniame pasaulyje. Ankstesnė analitinio darbo patirtis nebūtina.

Internetinis MS taikomasis dirbtinis intelektas

Internetinis taikomojo dirbtinio intelekto magistro laipsnis suteikia žinių, kurių reikia norint pritaikyti, įvertinti ir prisidėti prie AI metodų kūrimo. Programa gali būti baigta tik per dvejus metus, o norint priimti, nereikia turėti ankstesnės AI technologijų patirties. Būdamas studentas, mokysitės internetu iš fakulteto, turinčio tikrą AI technologijų patirtį virtualioje klasėje, sukurtoje pagal jūsų asmeninį tvarkaraštį.

Internetinis kompiuterių mokslo MS

Lankstus internetinis kompiuterių mokslo MS suteikia pažangiausių įgūdžių rinkinių, kurių reikia norint sėkmingai dirbti sparčiai augančioje technologijų srityje Artimuosiuose Rytuose ir už jos ribų. Įgysite pažangaus supratimo apie tokias temas, kaip duomenų analizė, dirbtinis intelektas ir mašininis mokymasis, ir pritaikysite tai, ką išmokote, įvairiuose pasaulio kontekstuose.

Internete MS International Construction Management

Sukurkite pažangias statybos pramonės valdymo žinias, kurių reikia norint sėkmingai augančioje pasaulinėje statybų rinkoje. Skirtingai nuo kitų statybos valdymo programų, šis laipsnis yra tarptautinis. Esame išskirtinėje geografinėje ir kultūrinėje pozicijoje, kad galėtume pasiūlyti išsamią programą , orientuotą į besiplečiančią pasaulinę statybų rinką.

Internetinis kibernetinio saugumo sertifikatas

Šis sertifikatas skirtas tobulinti IT specialistų mokymą, derinant pagrindines koncepcijas ir principus su naujų technologijų ir sprendimų poveikiu. Praktiškai suprasite pagrindinius klausimus, susijusius su pagrindine kriptografija, tinklo saugumu ir kompiuterių kriminalistika.

Internetinis dirbtinio intelekto ir duomenų mokslo sertifikatas

Įgykite specializuotų dirbtinio intelekto ir duomenų mokslo žinių vos per šešis mėnesius. Devyni kreditai, uždirbti per sertifikato programą, gali būti taikomi universiteto internetinei kompiuterių mokslų magistrantūros programai. Išnagrinėsite išsamią mokymo programą, kurią dėsto patyrę ir įvairūs dėstytojai, ir bendrausite su magistro programos studentais.

Greiti faktai

 • #2 Libane1
 • 100% internetiniai laipsniai
 • 46 000 absolventų visame pasaulyje

Kodėl Libano Amerikos universitetas?

Mes suteikiame savo studentams galimybę rasti savo kelią į sėkmę per įsipareigojimą siekti akademinės kompetencijos. Mūsų išskirtiniai dėstytojai ir įvairus studentų skaičius sukuria konkurencingą ir rūpestingą bendruomenę, apimančią visą pasaulį.

Pasaulyje įvairi bendruomenė

Esame įsipareigoję sukurti įvairiapusę ir kultūriškai turtingą bendruomenę, kuri suteiktų visiems prieinamą išsilavinimą.

Šiuolaikinė mokymo programa

Taikydami šiuolaikinius mokymo metodus ir į pramonės šaką pagrįstą mokymosi patirtį, baigsite žinias ir įgūdžius, kurių jums reikia norint tobulėti savo karjeroje.

Gerbiamas fakultetas

Mūsų fakultetas puikiai moko, tyrinėja ir teikia bendruomenės paslaugas, suteikdamas vertingą pramonės patirtį ir atitinkamą patirtį internetinėje klasėje ir teikdamas individualų palaikymą.

Pasiruošimas karjerai

Kviečiame atrasti savo aistrą ir įsijausti į LAU verslumo dvasią. LAU absolventai yra labai darbingi – 82% absolventų įsidarbina per metus nuo studijų baigimo.

Sužinokite daugiau apie mus

Lankstus mokymasis internetu

Prisijunkite prie mūsų palaikomos akademinės bendruomenės, susisiekite su savo instruktoriais ir bendradarbiaukite su studentais iš viso pasaulio. Mūsų internetinės programos užtikrina tokią pat akademinę kokybę kaip ir miestelio pasiūlymai, taip pat lankstūs, kurių reikia sėkmei.

Būkite visko centre

Šaltiniai

1World University Rankings 2023. Times Higher Education. href="https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/2023/world-ranking

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Lebanon

  Lebanon, Libanas

  • New York

   New York, Jungtinės Amerikos Valstijos

   Klausimai