Keystone logo
Kogod School of Business Online

Kogod School of Business Online

Kogod School of Business Online

Įvadas

„Kogod“ yra unikali padėtis klestėti verslo, vyriausybės ir visuomenės ryšyje, todėl manome, kad verslas yra prasmingų pokyčių jėga. Amerikos universitetas yra pripažintas už tvirtą įsipareigojimą viešajai tarnybai, tarpdalykiniam švietimui, tarptautiniam įsitraukimui ir moksliniams tyrimams. Universiteto miestelis yra gyvenamajame rajone šiaurės vakarinėje Kolumbijos apygardos dalyje, mažiau nei už mylios nuo Tenleytown metro stoties ir netoli daugelio ambasadų, vyriausybinių agentūrų, tarptautinių agentūrų, NVO, ne pelno organizacijų ir įmonių. Kogodo verslo mokykla (Kogod) buvo įkurta 1955 m.

Bėgant metams Kogodas išnaudojo stiprią Amerikos universiteto reputaciją, suteikdamas daug galimybių studentams, besidomintiems privataus verslo ir viešųjų paslaugų ryšiais, suteikdamas prieigą prie įvairių netoliese esančių organizacijų. 1979 m. mokykla buvo pavadinta alumno Roberto P. Kogodo, sėkmingo nekilnojamojo turto vystytojo, vardu, įvertinant jo dosnią paramą. Davidas Marchickas ėjo Kogodo dekano pareigas nuo 2022 m. rugpjūčio mėn.

Turime prieigą ir galimybių, kurių negalite gauti niekur kitur. Kogodo vieta Vašingtone ir ryšiai visame pasaulyje reiškia, kad turėsite prieigą prie asmeninių ir profesinių galimybių, kurių nerasite niekur kitur. Ir su mūsų mažomis klasėmis galėsite užmegzti prasmingus santykius su profesoriais ir bendraamžiais, kurie tęsis visą gyvenimą. 2021 m. JAV naujienų ir pasaulio ataskaitoje užėmė 16 vietą už geriausias internetines magistrantūros programas ir įsikūręs Vašingtono širdyje, suteikiame jums galimybę įgyvendinti savo ambicijas pasitelkdami griežtas, tačiau lanksčias programas, mokomas internetu.

Vietos

  • District of Columbia

    Massachusetts Avenue Northwest, 4400, 20016, District of Columbia

Klausimai