Keystone logo
King's College London Online

King's College London Online

King's College London Online

Įvadas

Kodėl „King's Online“?

Tokia pat kokybė. Tas pats akademinis griežtumas. Pristatoma lanksčiai.

„King's College London“ yra vienas iš prestižiškiausių pasaulio universitetų.

Mūsų pirmaujanti mūsų moksliniai tyrimai yra mūsų požiūrio į mokymą pagrindas, ir tai pasakytina ir apie mūsų internetinius kursus.

Mūsų internetinius kursus moko tie patys išskirtiniai akademikai, kaip ir mūsų universiteto kursai - vienintelis skirtumas yra lankstus pristatymo būdas. Mokymasis vyksta laiku ir vietoje, kuri yra patogiausia mūsų studentams.

Kursai yra specialiai sukurti interneto auditorijai, naudojant įvairias veiklas, įskaitant vaizdo įrašus, internetines viktorinas, diskusijų forumus, internetinius skaitymus.

„King's Online“ studentai gauna naudos iš tų pačių studentų išteklių ir paramos per visą savo studijas, įskaitant prieigą prie bibliotekos paslaugų, akademinio rašymo įgūdžių, konsultavimo ir konsultavimo karjeros klausimais.

„King's Online“ studentai taip pat turi galimybę bendradarbiauti su kitų King's Online studentų tinklais iš viso pasaulio. Baigus studijas, „King's Online“ studentai prisijungia prie mūsų gerai prijungto ir aktyvaus pasaulinio absolventų tinklo.

Karaliaus aukštas absolventų įsidarbinimo lygis ir speciali karjeros tarnyba, padedanti mokiniams rasti jiems tinkamą karjeros kelią. Be to, užbaigiant internetinį kursą matyti pagrindiniai įsidarbinimo įgūdžiai, kurių visame pasaulyje reikalauja didelė paklausa.

Vietos

  • Strand, WC2R 2LS, London

Klausimai