Keystone logo
Kepler College - Astrological Education

Kepler College - Astrological Education

Kepler College - Astrological Education

Įvadas

Kepleris pradėjo svajoti pagerinti astrologų galimybes mokytis. Iš pradžių tai buvo 4 metų kolegijos forma, į kurią buvo įtraukti astrologiniai tyrimai, įtraukti į laisvųjų menų programą. Kolegija apėmė specializuotus studijų kursus, skirtus įvairių kultūrų ir laikotarpių technikos apžvalgai pateikti.

Pažadas mūsų studentams ir rėmėjams yra tas, kad „Kepler“ laikysis savo pagrindinio tikslo: suteikti aukštos kokybės švietimo galimybę visiems, besidomintiems plačia astrologijos sritimi ir tuo, kaip ji buvo praktikuojama skirtingais laikotarpiais ir skirtingose kultūrose per visą pasaulį. šią dieną.

„Kepler“ pritraukia daugybę asmenų iš visų JAV ir viso pasaulio - tiek studentų, tiek mokytojų. Mūsų studentai ateina todėl, kad siekia pasaulinio lygio astrologinio išsilavinimo. Mūsų mokytojai ateina į „Kepler“, nes jie yra savo srities ekspertai ir mėgsta galimybę perduoti savo žinias. Mūsų globėjų taryba atvyksta todėl, kad nori aktyviai dalyvauti tęsiant ir kuriant pasaulinio lygio astrologinio švietimo įstaigą.

Vietos

  • 4630 200th Street SW, St H | Lynnwood, WA 98036, WA 98036, Lynnwood

Klausimai