Keystone logo
Kentucky Wesleyan College

Kentucky Wesleyan College

Kentucky Wesleyan College

Įvadas

Apie Wesleyan

Kentukis Wesleyan At-Glance

 • Vieta: Mes įsikūrę Owensboro mieste, Kentukyje - Ohajo upės mieste. KWC yra tik 40 minučių į rytus nuo Evansville, Indiana, 2 valandos į šiaurę nuo Našvilio, Tenesio, 2 valandos į vakarus nuo Luisvilio, Kentukis ir 4 valandos į rytus nuo Sent Luiso, Misūris. "Daviess County" gyvena 94 000 gyventojų.

 • Akademikai: Kentucky Wesleyan College siūlo 29 didžiųjų ir 13 priešprofesinių mokymo programų. Mūsų studentų ir dėstytojų santykis yra 12: 1.

 • Vidutinis pradedančiųjų profilis 2015 m. Rudenį: ACT = 22, SAT = 980 (kritinis skaitymas ir matematika), GPA = 3.27. Daugiau kaip trečdalis aukščiausiųjų 25 procentų jų vidurinės mokyklos baigimo klasės.

 • Fakultetas: Daugiau nei 88 proc. Mūsų fakulteto turi doktorantūrą. ar terminalo laipsnis.

 • Jungtinio metodisto santykiai: Kentucky Wesleyan College yra patvirtintas universiteto Senato Generalinės tarybos aukštojo mokslo

 • Atletika: Kentukio "Wesleyan Panthers" konkuruoja NCAA II skyriuje ir yra Didžiojo Midwesterno atletikos konferencijos nariai . Tarpkultūrinės vyrų komandos apima beisbolą, krepšinį, kryžminį kraštą, trasą ir lauką, golfą, futbolą ir futbolą. Moterys konkuruoja krepšiniuose, kryžiuočių vietose, golfo aikštynuose, golfo aikštynėse, futboluose, futbolo, teniso ir tinklinio aikštelėse.

Mūsų misija

Štai mūsų misija: Kentucky Wesleyan College , bendradarbiaudamas su Jungtiniu metodistu bažnyčia, skatina laisvą meną, kuris maitina ir rengia moksleivius intelektualiai, dvasiškai ir fiziškai, kad pasiektų gyvenimo sėkmę.

Taigi, ką tai reiškia? Tai reiškia, kad daugiau nei 150 metų mes tarnavome studentams laisvųjų menų tradicijoje, o per kitus 150 metų Kentukis Wesleyane mokiniai išmoks kritiškai mąstyti, efektyviai bendrauti ir etiškai elgtis sudėtingoje, sparčiai besikeičiančioje pasaulyje.

Kiekvieno studento sėkmė yra mūsų svarbiausias prioritetas. Kiekvienas mūsų siūlomas kursas ir kiekviena patirtis universitete veda prie vieno tikslo - baigimo.

Kaip naujas studentas, jūs pradėsite asmeninį kelionę tą dieną, kai atvykstate į kampusie. Mes padėsime jums sukurti unikalią koledžo sėkmės gairę, skirtą akademiniams, socialiniams ir neakivaizdiniams tikslams.

Viduje ir už jos ribų esančioje klasėje jūs gausite glaudžiai bendradarbiaujančios bendruomenės, siekiančios jūsų gerovės ir ilgalaikės sėkmės, skatinimą, o mūsų aktyvus, sveikintinas universitetas suteiks Jums įdomių socialinių, paslaugų ir lyderystės galimybių.

Wesleyan kelias

Kentukyje Wesleyane mes tikime išsilavinimu, kuris gerokai viršija vadovėlį, kompiuterio ekraną arba rašytinį egzaminą. Naujos kartos lyderiai yra tie, kurie buvo išsilavinę plačiai, kaip santykiai yra svarbūs bendrai mūsų pasaulio sėkmei.

Todėl mes tikime "Mokymosi ir gyvenimo" Wesleyano keliu ". "Wesleyan Way" yra pagrįstas keturiais principais, kuriuos mes įtraukiame į kiekvieną mūsų veiklą:

 1. Mes darome viską su HONOR .

 1. Mes visada palaikome kiekvieną kitą .

 1. Mes SUSIJĘS SU INTEGRUMU.

 1. Mes mylime kiekvieną kitą Kristuje.

Sužinokite daugiau apie Wesleyan Way.

Akreditacija

Kentucky Wesleyan College yra akredituota pietų kolegijų kolegijų ir mokyklų kolegijų asociacijos, kuri skiria bakalaureato laipsnius.

Kentucky Wesleyan College akreditacijos klausimais kreipkitės į kolegijų komisiją, 1866 m. Pietų liniją, Decatur, Georgia 30033-4097, telefonu 404-679-4500, adresu http://www.SACSCOC.org .

Vietos

 • Owensboro

  Frederica Street,3000, 42301, Owensboro

Klausimai