Keystone logo
Kelley Direct Online

Kelley Direct Online

Kelley Direct Online

Įvadas

"Kelley School" siūlo aukščiausio lygio verslo išsilavinimą, orientuotą į jūsų tikrosios sėkmės link.

"Kelley School of Business" mes esame verslo karjeros tempas. Mūsų studentai turi talentingą sėkmę, nuolankumą augti ir atkaklumą. Ši dvasia kartu su išsilavinimu, kurią gali gauti tik elitinė Kelley mokykla, suteikia absolventams žinių ir įgūdžių, reikalingų naujiems iššūkiams patenkinti, kad būtų galima padaryti teigiamus pokyčius ir prisidėti prie jų organizacijų nuo pirmos dienos.

Mūsų fakulteto nariai reikalauja ir geriausio iš mūsų studentų. "Kelley" mokiniai mokosi išmokyti rezultatų. Ši kokybė atsispindi mūsų išskirtinėje akademinėje mokymo programoje, mūsų karjeros paslaugų absolventų reputacijoje ir mūsų globalioje pozicijoje kaip geriausia verslo mokykla.

74119_74086_KelleyDirectOnlineSchoolprofilepageimage_students.jpg


Sukurtas šiandien užimtiems specialistams, Kelley online laipsnių suteikia jums galimybių, kol jūs siekiate savo karjeros tikslų.


"Kelley" griežtas mokymo programas siūloma lanksčiu, interaktyviu formatu, kuris dirba užimtiems specialistams, norintiems užsitikrinti MBA ar internetinį MS laipsnį.

Kiekvienas "Kelley Direct" aspektas yra suprojektuotas atsižvelgiant į šiandienos įdarbintą profesionalą, nes jis siūlo maksimalų lankstumą planavimo ir laipsnio užbaigimo, kaip mūsų kursai yra pristatyti. Mūsų speciali fakulteto ir patikrinta technologinė platforma kartu su "Kelley Connect Weeks" ir pasaulinio panardinimo galimybėmis užtikrina, kad jūs visapusiškai bendradarbiausite su savo dėstytojais, savo klasės draugais ir pasauliu tiek virtualioje klasėje, tiek asmeniškai.

76198_OnlineMBA1USNewsrankingsimage.JPG
76199_Financialtimes2018image.JPG

Vietos

  • USA Online

    USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos

Klausimai