Keystone logo
Jack Welch Management Institute

Jack Welch Management Institute

Jack Welch Management Institute

Įvadas

Kodėl JWMI

„Jack Welch“ MBA yra kaip ir bet kuri kita prestižinė MBA. Ir vis dėlto tai yra kaip niekas kitas.

Pasimokykite iš Jack Welch, generalinio direktoriaus generalinio direktoriaus laimėjimo principų.

Nors kitos mokyklos mokosi puikių verslo lyderių, mūsiškį pastatė vienas. „ Jack Welch Management Institute studentai turi unikalią galimybę pasimokyti iš „ JWMI “ praktikos ekspertų, kai kurių įtakingiausių šiandienos vadovų, kurių daugelis buvo patariami tiesiai iš Džeko. Laiminga ir laiko patikrinta „Jack“ filosofija apie lyderystės ugdymą, žmonių valdymą ir dar daugiau yra supinta kiekviename programos elemente.

Kiekvienas kursas, sukurtas Džeko ir žinomų verslo mokslininkų iš viso pasaulio, yra sukurtas siekiant geriausių studentų rezultatų. Mūsų naujausi JWMI absolventų apklausos1 duomenys atskleidė:

 • 98% absolventų savo bendrą patirtį programoje įvertino gerai arba puikiai
 • 98% absolventų rekomenduotų programą kitiems
 • 92% absolventų teigė, kad jų, kaip lyderio, pasitikėjimas išaugo

JWMI studentai išeina iš programos, turėdami papildomus vadovavimo įgūdžius. Būtent ši sėkmės formulė nuolatos kelia iššūkį jums ir jūsų klasės draugams turiningu, aktualiu turiniu-leidžia jums įsitraukti į naujausias diskusijas apie naujas verslo naujienas ir neatsilikti nuo pasaulio ekonomikos.

JWMI skirtumas yra neabejotinas.

Studentas yra mūsų klientas

Geriausios įmonės yra orientuotos į klientus, ir mes manome, kad verslo mokyklos turėtų būti valdomos taip pat.

„ JWMI , kad teikiame didžiausią vertę savo studentams. Džiaugiamės, kad esame patenkinti 1 -a vieta pagal pasitenkinimą ir sugebėjimą nedelsiant pritaikyti tai, ką išmokstame savo darbe, ir norėdami rekomenduoti programą poetų ir kvantų.

Ir kaip ir kitos puikios įmonės, orientuotos į savo klientus, mes laikome save atskaitingais, tirdami studentų pasitenkinimą ir remdamiesi tais rezultatais įgyvendindami programos pakeitimus. Mūsų grynasis reklamuotojo balas (NPS) yra didesnis nei 80, o tai atitinka geriausias klientų aptarnavimo organizacijas, įskaitant „Southwest“ ir „Apple“, ir pralenkia daugumą MBA studijų programų, kuriose vidutinis NPS yra tik 27.

Studijuokite su aukščiausio lygio vadovais

Norėdami būti geriausi, turite mokytis iš geriausių. JWMI kursuose yra išskirtinių vaizdo įrašų, kuriuos pateikė Jackas Welchas ir daugiau nei trys dešimtys „C-suite“ vadovų iš geriausių pasaulio kompanijų, įskaitant „Berkshire Hathaway“, „Netflix“, „Medtronic“, „Walgreen's“, „Boeing“, „McDonald's“ ir daugelį kitų pasaulinių organizacijų. Mūsų praktikos ekspertų paskaitų ciklas leidžia studentams išmokti patikrintų lyderystės pamokų ir verslo praktikos ir yra išskirtinis JWMI .

Išmok pirmadienį. Kreipkitės antradienį.

Nedelskite savo karjeros. Mūsų programą skatina įžvalgos, iškeltos iš verslo linijų; mūsų galingi internetiniai MBA kursai yra skirti padaryti tiesioginį poveikį jūsų darbui. Užimdami 1 vietą pasitenkinime ir gebėdami pritaikyti tai, ką išmokote savo darbe, įgysite pagrindinius pagrindinių sričių, tokių kaip operacijos, rinkodara ir finansai, pagrindus. Be to, išmoksite įdarbinti, samdyti ir motyvuoti geriausius žmones, kurti laimėjimo strategijas, didinti produktyvumą, kurti kultūrą ir paskatinti komandas pasiekti geriausių rezultatų. Daugelis studentų mato greitus rezultatus ir pelningą investicijų grąžą iš šių programų. Programoje daugiau nei 2 iš 3 studentų gauna paaukštinimą ar pakėlimą.

Aukščiausio lygio fakultetas

Aistringi vadovai iš kai kurių geriausių pasaulio kompanijų padės jums pasiekti savo profesinį potencialą. JWMI dėstytojai yra atrinkti dėl savo aistros kasdien užsiimti, mesti iššūkį ir sužadinti tokius studentus kaip jūs internetinėje klasėje.

Be to, jų pasiekimai dėl kompetencijos neprilygsta kitoms švietimo įstaigoms. Remdamiesi atsiliepimais, kuriuos pateikė mūsų absolventai kaip poetų ir kvantų, geriausių 2021 m. Internetinių MBA programų reitingo proceso dalis, mes taip pat buvome pavadinti:

 • 1 vieta bendroje profesorių kokybėje
 • #1 iš galimybių sukurti gerus ryšius su fakultetu

Maksimalus lankstumas

Paspartinkite savo karjerą neišeidami iš dabartinio darbo. Mūsų lankstus, interaktyvus 100% internetinių kursų formatas yra antras pagal lankstumą ir #1 pagal pasitenkinimą su asinchroninio mokymosi patirtimi iš poetų ir kvantų2. Mokymo programa buvo sukurta taip, kad galėtumėte uždirbti laipsnį pagal savo tvarkaraštį, nesvarbu, kur esate savo gyvenime ir karjeroje.

JWMI mokymo programa skirta dirbantiems profesionalams, tokiems kaip jūs; Programoje 99% mūsų studentų aktyviai dirba. Mūsų mokymo programa skirta mobiliesiems ir planšetiniams kompiuteriams, todėl galite baigti kursus bet kur. Nėra nustatyto paskaitų laiko. Prisijunkite ir atlikite savo darbą iki trijų savaičių iš anksto, kad galėtumėte patenkinti verslo keliones ir šeimos įsipareigojimus.

Patikimas ir akredituotas

JWMI didžiuojasi turėdamas du patikimus švietimo patvirtinimo antspaudus. Esame programiškai akredituoti Verslo mokyklų ir programų akreditacijos tarybos (ACBSP). Be to, JWMI yra Strayer universiteto dalis, kurią regioniniu mastu akreditavo Vidurinių valstybių aukštojo mokslo komisija (MSCHE) (3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104. 267.284.5000), kuri yra viena iš šešių regioninių akreditacijos įstaigų. Jungtinės Valstijos. Komisija yra institucinė akreditacijos agentūra, pripažinta JAV švietimo sekretoriaus ir Aukštojo mokslo akreditacijos tarybos.

Reitingai

Jack Welch Management Institute pripažįsta kaip pirmaujančią MBA programą. Šie pasiekimai rodo JWMI meistriškumo reputaciją.

Statistika

JWMI klasės profilis

Galimybė mokytis iš kolegų studentų yra neatsiejama bet kurios MBA programos dalis.

JWMI gali pasigirti įvairia studentų populiacija visame pasaulyje, kurie mėgsta verslą ir trokšta augti kaip lyderiai. Mūsų internetinėje aplinkoje turite unikalią galimybę dalytis idėjomis su vadovais, komandų vadovais, verslininkais ir individualiais bendradarbiais įvairiose pramonės šakose ir geografinėse vietovėse bei skirtinguose jų karjeros etapuose.

 • Daugiau nei 1900 studentų ir daugiau nei 2400 absolventų
 • Imatrikuliuotas iš 47 valstijų ir 68 šalių
 • 51% moterys, 49% vyrai
 • Vidutinis amžius: 40 m
 • Vidutinė patirtis: 15 metų
 • 18% tarptautinis

Šaltinis: 2021 m. žiemos JWMI

Jie dirba vienose geriausių įmonių

 • "Amazon"
 • Microsoft
 • Fedex
 • „Coca Cola“
 • Nielsen
 • „Medtronic“
 • Wells Fargo
 • „Verizon“

  Stipendijos ir finansavimas

  Būdai įsigyti MBA

  Pagalba už mokslą

  Daugelis įmonių siūlo pagalbą už mokslą arba kompensaciją, kad padėtų sumokėti už MBA išsilavinimą.

  Finansinė pagalba

  Kvalifikuotiems studentams, teikiantiems federalinę finansinę pagalbą, yra daug dotacijų ir paskolų.

  Stipendijos

  JWMI siūlo stipendijas nuo 1000 USD iki 23 100 USD. Be toliau nurodytų sąlygų, studentai turi atitikti kitus tinkamumo ir priėmimo reikalavimus.

  Dekano stipendija:

  Atvira Jungtinių Valstijų gyventojams, kurių bakalauro GPA yra 3,25 ar aukštesnis, kurie per pastaruosius penkerius metus įgijo GMAT arba GRE ir surinko atitinkamai 530 ar daugiau arba 310 ar daugiau.

  Tarptautinė lyderystės stipendija:

  Skirta ne JAV gyventojams, atitinkantiems tam tikrus tinkamumo reikalavimus.

  Johno F. Welcho stipendija:

  Galima studentams, kurie atitinka bent vieną iš šių kriterijų:

  • 7+ metų vadovaujamo darbo patirtis
  • Gavo 3,25 ar aukštesnį bakalauro laipsnį
  • Anksčiau baigė magistro studijas
  • Strayer universiteto absolventai

  Veteranų stipendija:

  Atvira visiems kvalifikuotiems JAV veteranams. Stipendija skiriama prieš pradedant taikyti bet kokią VA švietimo išmoką.

  Kitos stipendijos:

  Prašome pasiteirauti su priėmimo pareigūnu apie kitas stipendijas, kurios gali būti taikomos.

  Vietos

  • 2303 Dulles Station Blvd, 20171, Herndon

  Klausimai