Keystone logo
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs Aplinkos mokslų ir politikos magistras
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Aplinkos mokslų ir politikos magistras

Online USA

1 Years

Anglų kalba

Ištęstinės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nuotolinis mokymasis

Įvadas

Aplinkos mokslų ir politikos mokslų magistras yra aplinkosaugos profesionalų lyderis. Programa suteikia studentams galingą supratimą apie tai, kur mokslai sutampa ir informuoja apie politiką, suteikiant supratimą apie tai, kaip įgyvendinama politika ir daro įtaką aplinkosaugos rezultatams. Programa buvo sukurta akademinių vadovų Žemės ir planetos mokslų departamento Johns Hopkins, kartu su taikomųjų mokslų ekspertais regioninių ir federalinių institutų ir agentūrų. Pagrindinis dėmesys skiriamas dabartinio naudojimo poveikio aplinkai tyrimui aplinkos politikos sukūrimo, atnaujinimo, reguliavimo, informavimo ir vykdymo srityse.


Pagrindinė mokymo programa suteikia tvirtą pamatų pagrindinį aplinkos mokslo ir politikos, reikalaujančios dirbti šios srities priešakyje. Daugybė pasirenkamųjų dalykų suteikia mokymo programoms lankstumo, kad studentai galėtų pritaikyti savo akademinę patirtį, kad atitiktų asmeninius poreikius ir interesus.


Studentai privalo baigti visus akademinius darbus magistrantūros ar pažymių programoje per penkerius metus.

Penkių metų laikotarpis skaičiuojamas nuo pirmojo kurso pradžios, kuris skaičiuojamas laipsnį (įskaitant laiką, praleistą nuolatiniam įregistravimui). Nuolatinis registravimas nesibaigia arba pratęsia laiko apribojimo reikalavimą. Šis terminas apima visus kursus, atliktus kitoje Johns Hopkins mokykloje / skyriuje, kurie buvo patvirtinti pagal laipsnį ar pažymėjimą. Jei reikia, studentai gali paprašyti savo programų komiteto pratęsti laiką, kol bus baigta jų programa, pasibaigus penkerių metų laikotarpiui.

Jei pratęsimas suteikiamas, jis bus išsiųstas laišku, o penkerių metų laikotarpis bus padidintas pratęsimo metu. Pratęsimas gali būti suteikiamas pusmečiui iki vienerių metų, o retais atvejais - dvejiems metams.

Apie Mokyklą

Klausimai