Keystone logo
IU International University of Applied Sciences – Online

IU International University of Applied Sciences – Online

IU International University of Applied Sciences – Online

Įvadas

Ką mes darome kitaip

IU Tarptautinis taikomųjų mokslų universitetas siūlo kokybiškas bakalauro, magistro ir MBA studijų programas su visiškai nauju požiūriu. Įkūrėme miestelius studentams, kurie nori baigti studijas vietoje, bet taip pat siūlome visas nuotolinio mokymosi programas internetu. Naujausias mūsų istorijos įvykis: reikalavimus atitinkantys studentai gali derinti studijas internetu ir universiteto miestelyje ir perjungti abi puses. Tokiu būdu suteikiame studentams galimybę tobulėti asmeniniu ir profesiniu lygmeniu ir padėti siekti karjeros per į ateitį orientuotas lanksčias studijas.

Patirtis su IU International iš IU Vimeo.

Mūsų misija

Tai, kas skatina mus, skatina ir jus: Kuriame savo programas ir kursus taip, kad jie būtų kuo lankstesni ir novatoriškesni, neprarandant kokybės. Mes teikiame specialistų patirtį ir novatorišką mokymosi medžiagą, taip pat sutelkiame dėmesį į puikias studentų paslaugas ir profesionalias konsultacijas. Mūsų programoms būdingas efektyvus dalykinių žinių ir minkštųjų įgūdžių perdavimas, siekiant parengti absolventus tarptautiniam verslo pasauliui.

IU: pritaikyta pasaulinės rinkos poreikiams

Studijos IU leidžia daryti karjerą globalioje aplinkoje, todėl laukiame studentų iš viso pasaulio. Mes ruošiame jus tarptautinei karjerai su tarptautiniu mastu aktualiu švietimo turiniu ir daug dėmesio skiriame tam, kad suteiktume jums tarptautinę perspektyvą tiek bendriesiems vadybos moduliams, tiek dalykiniam turiniui. Mes perduodame savo tarptautinį mąstymą viskam, ką darome, kad paruoštume naujos kartos profesionalus pasauliniam verslui.

94 % mūsų absolventų susiranda darbą per pirmuosius tris studijų baigimo mėnesius, o po dvejų metų vidutiniškai 80 % eina vadovo pareigas. Šie puikūs rezultatai yra pagrįsti tuo, kad be profesinių žinių dėstymo, mes daug dėmesio skiriame socialinių ir tarpkultūrinių kompetencijų ugdymui. IU didžiuojasi savo absolventais ir įspūdinga jų sukurta karjera.

  • Akredituota ir pripažinta visame pasaulyje: pakelkite savo karjerą Europos laipsniu
  • Įperkami laipsniai: gaukite iki 75% stipendiją
  • Lanksčios mokėjimo galimybės: be streso ir paprasta!

Du laipsniai, dvigubas pranašumas

IU Tarptautinis taikomųjų mokslų universitetas (IU) bendradarbiauja su Londono Pietų banko universitetu, kad suteiktų jums galimybę, kad jūsų laipsnis būtų patvirtintas dviejų institucijų. Pasirinkę šią parinktį, IU baigsite tiek vokiečių, tiek britų laipsnius, o tai suteiks jums didelį karjeros postūmį! Ši galimybė suteikiama be papildomų studijų kursų ar kelionių.

Nemokamas internetinis seminaras ir klausimai ir atsakymai

Internetinis seminaras: Studijuokite internetu su IU 15:00–15:45 (CEST)

Reitingai

Akreditacija ir reitingai

Akredituota.

IU Tarptautinis taikomųjų mokslų universitetas gavo sistemos akreditaciją iš EQAR, FIBAA, Vokietijos akreditavimo tarybos, Vokietijos mokslo ir humanitarinių mokslų tarybos ir WES Canada. Tai reiškia, kad jų kursai, dėstytojai ir mokymo medžiaga atitinka jiems nustatytus griežtus standartus ir dabar jie gali akredituoti savo programas.

Cambridge Assessment International Education / High School Diploma Study Pathway .

IU yra pirmasis internetinis universiteto partneris, gavęs Cambridge International vidurinės mokyklos diplomą Pathway . Dirbdama su Kembridžu, IU suteikia studentams ypatingą galimybę baigti vidurinės mokyklos diplomą studijuojant bakalauro laipsnį. Kadangi jie reikalingi bakalauro laipsniui, šie vidurinės mokyklos diplomo kursai yra nemokami. „Study Pathway yra unikalus 12 mėnesių kursas su 150 valandų darbo krūviu, kurį jūs lankote kartu su bakalauro kursais. Pathway baigiamas egzaminu, kurį galima pakartoti be galo daug kartų.

Apdovanojimai.

Dabartiniame CHE reitinge (2020–2022 m.) IU pirmauja verslo administravimo srityje kategorijose „Bendrosios studijų sąlygos“, „Susisiekite su dėstytojais“, „Siūlomos studijų programos“, „Egzaminai“, „Studijų organizavimas“ ir „Praktinė veikla“. Orientacija“, iš viso laimėjo šešias iš 25 kategorijų ir pasiekė daugiau aukščiausių kategorijų reitingų nei bet kuri iš daugiau nei 300 institucijų. IU gavo 5 žvaigždučių įvertinimą už mokymąsi internetu ir 99 balus iš 100 QS, Quacquarelli Symonds, Stars Report, todėl tai pirmasis Vokietijos universitetas, gavęs tokį reitingą. Jai taip pat buvo suteiktas FIBAA aukščiausios kokybės skaitmeninio tobulumo antspaudas ir jis pasižymėjo 15 kriterijų iš 23, įskaitant tokias kategorijas kaip orientacija į ateitį, žinių valdymas, mokymo kokybės užtikrinimas ir reitingo išsaugojimas ateinančius penkerius metus. Tai vienintelis mokymo teikėjas, gavęs Vokietijos vartotojų studijų draugijos „DtGV's Service Award 2022“ apdovanojimą, nes turi atsidavusį akademinį personalą ir apmokytus studijų trenerius, kurie užtikrina, kad studentai būtų remiami studijų metu.

Prisijungta.

IU yra verslo absolventų asociacijos, internetinio mokymosi konsorciumo, AASCB ir UNESCO pasaulinės švietimo koalicijos narys. Šios narystės suteikia jiems ryšius su kitomis institucijomis, įmonėmis ir NVO, taip pat aukščiausio lygio studijų programas ir mokymosi visą gyvenimą tobulinimo kursus. Naudodamas pažangiausias technologijas, IU padeda studentams, kuriems to reikia, tęsti mokslus ir mokytis visą gyvenimą.

Vietos

  • Bad Honnef, Vokietija

Klausimai