Keystone logo
IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

Įvadas

Kodėl verta rinktis IU Online?

IU Tarptautiniame taikomųjų mokslų universitete, didžiausiame Vokietijos universitete, rasite daugybę internetinių studijų programų bakalauro, magistro ar MBA studentams. Turėdama daugiau nei dešimtmetį internetinių studijų patirtį, IU siūlo unikalų internetinį miestelį ir palaikymo sistemas, taip pat puikų dėstytojų personalą, kurie dirba kartu, kad pasiūlytų jums aukštos kokybės mokymosi patirtį – maksimaliai lanksčiai, visiškai internete.

IU Online misijos pareiškimas

Mūsų misija? Jūsų sėkmė. Mūsų studijų programos yra sukurtos taip, kad atitiktų jūsų tvarkaraštį ir pomėgius, su daugybe specializacijų, kurios leidžia lavinti įgūdžius, atitinkančius jūsų tikslus. Mūsų dėstytojų personalas ir mokymosi medžiaga yra aukščiausios kokybės, daugiausia dėmesio skiriant tam, kad aprūpintume jus visais įrankiais, kurių reikia sėkmingai karjerai tarptautiniame verslo pasaulyje. Mes siūlome pagalbos tinklą, kuris kiekviename žingsnyje siūlo bet kokią jums reikalingą pagalbą. Ir visa tai darome tam, kad galėtumėte kurti jums tinkamiausią karjerą.

Kurkite savo tarptautinę karjerą turėdami IU laipsnį

Prisijunkite prie daugiau nei 60 000 studentų iš daugiau nei 110 šalių ir studijuokite tikrai globalioje ir tarptautinio mąstymo aplinkoje. Turėdami tarptautiniu mastu pripažintą IU laipsnį, žengsite pirmąjį žingsnį sėkmingos tarptautinės karjeros link ir įgysite visus įrankius bei žinias, padėsiančias tapti pirmaujančiu pasauliniu profesionalu pasirinktoje srityje.

94% mūsų absolventų įsidarbina per tris mėnesius nuo IU baigimo; per dvejus metus 80% mūsų absolventų pakeliami į vadovaujančias pareigas. Šie skaičiai rodo, kad IU suteikiame jums ne tik reikalingų teorinių žinių, bet ir bendravimo įgūdžių, kurie padės jums tobulėti. Mūsų absolventų sėkmė yra IU sėkmė.

Pagrindiniai faktai

 • Pradėkite studijuoti kada tik norite: nereikia laukti semestro pradžios.
 • Studijuokite 100% internetu, kad ir kur būtumėte.
 • Laikykite egzaminus, kai tik būsite pasiruošę. 24 valandas per parą, 365 dienas per metus, iš bet kurios pasaulio vietos.
 • Studijuoti internetu nereiškia studijuoti vienam: jūsų kolegos studentai, dėstytojai, profesoriai ir studentų patarėjai yra bet kuriuo metu pasiekiami ir gali pateikti bet kokių klausimų ar patarimų.
 • Turėdami daugiau nei 10 metų internetinių studijų patirtį, IU programos yra sukurtos taip, kad atitiktų jūsų poreikius ir padėtų jums sėkmingai dirbti.
 • Prisijunkite prie daugiau nei 100 000 studentų daugiau nei 153 šalyse ir studijuokite tikrai tarptautinėje aplinkoje.
 • Kurkite savo tarptautinį tinklą nuo pat pirmo žingsnio ir pozicionuokite savo sėkmę pasauliniu mastu.
 • IU mūsų tikslas yra suteikti jums įrankius, kurių reikia norint sukurti sėkmingą karjerą. Štai kodėl 94% mūsų absolventų susiranda darbą per 3 mėnesius nuo studijų baigimo.
 • Mūsų laipsniai yra pripažinti ir akredituoti visame pasaulyje, o tai suteikia jums daugiau galimybių sėkmingai dirbti tarptautinėje darbo rinkoje.
 • Siūlome lanksčias atsiskaitymo galimybes, tinkančias kiekvienam studentui. Už studijas galite mokėti kas mėnesį arba kasmet.
 • Įgykite paklausios profesijos laipsnį ir ugdykite visus reikalingus įgūdžius, kad užsitikrintumėte savo profesinę ateitį.

Padidinkite savo karjerą, įgykite dvigubą laipsnį

Su IU ir LSBU (London South Bank University) dvigubo laipsnio trasa gausite unikalią galimybę – be jokių papildomų akademinių reikalavimų baigti studijas su vokišku ir britišku baigimo pažymėjimu. Studijų programos IU ir LSBU yra suderintos, todėl lygiavertės viena kitai.

Pradėkite studijas IU, prašykite Britanijos sertifikato* ir jums automatiškai bus suteiktas LSBU laipsnis, kai baigsite studijas, jei sėkmingai įvykdysite visus studijų reikalavimus.

Išsiųskite paraiškos formą, susisiekite su mūsų studentų patarėjų komanda ir gaukite britų baigimo pažymėjimą, kai sėkmingai baigsite IU.

Akreditacijos ir reitingai

IU Tarptautinis taikomųjų mokslų universitetas yra pripažintas Mokslų tarybos kaip privatus universitetas, o visos mūsų šiuo metu siūlomos studijų programos ir laipsniai yra akredituoti FIBBA arba Akreditavimo tarybos. Be to, buvome apdovanoti keliais pasižymėjimo ir meistriškumo ženklais, o kelių išorinių reitingavimo institucijų esame įvertinti kaip puikūs paslaugų teikėjai. Čia galite pamatyti mūsų reitingų ir apdovanojimų sąrašą.

Nemokamas internetinis seminaras ir klausimai ir atsakymai

Internetinis seminaras: Studijuokite internetu su IU 18:00–19:00 (CEST)

Stipendijos ir finansavimas

Sutaupykite iki 50 % ir gaukite nemokamą iPad – nes nusipelnėte savo svajonių karjeros!

Užsiregistruokite į akredituotą internetinę studijų programą ir sutaupykite iki 50 % studijų mokesčių. Naudodami visiškai internetinį studijų miestelį ir skaitmeninius mokymosi įrankius siūlome aukščiausios kokybės išsilavinimą, prieinamą kiekvienam.

Kupono kodas: MOTYVACIJA

 • Galite pradėti bet kuriuo metu 2022 m
 • Norint gauti iPad, reikalingas adresas ES
 • Ši nuolaida taikoma tik internetinių studijų modeliui. Norėdami gauti informacijos apie „myStudies“ nuolaidas, susisiekite su mūsų studijų patarėjų komanda

Reitingai

Akreditavimas ir reitingai

Akredituota.

IU Tarptautinis taikomųjų mokslų universitetas gavo sistemos akreditaciją iš EQAR, FIBAA, Vokietijos akreditavimo tarybos, Vokietijos mokslo ir humanitarinių mokslų tarybos ir WES Canada. Tai reiškia, kad jų kursai, dėstytojai ir mokymo medžiaga atitinka jiems nustatytus griežtus standartus ir dabar jie gali akredituoti savo programas.

Cambridge Assessment International Education / High School Diploma Study Pathway .

IU yra pirmasis internetinis universiteto partneris, gavęs Cambridge International vidurinės mokyklos diplomą Pathway . Dirbdama su Kembridžu, IU suteikia studentams ypatingą galimybę baigti vidurinės mokyklos diplomą studijuojant bakalauro laipsnį. Kadangi jie reikalingi bakalauro laipsniui, šie vidurinės mokyklos diplomo kursai yra nemokami. „Study Pathway yra unikalus 12 mėnesių kursas su 150 valandų darbo krūviu, kurį jūs lankote kartu su bakalauro kursais. Pathway baigiamas egzaminu, kurį galima pakartoti be galo daug kartų.

Apdovanojimai.

Dabartiniame CHE reitinge (2020–2022 m.) IU pirmauja verslo administravimo srityje kategorijose „Bendrosios studijų sąlygos“, „Susisiekite su dėstytojais“, „Siūlomos studijų programos“, „Egzaminai“, „Studijų organizavimas“ ir „Praktinė veikla“. Orientacija“, iš viso laimėjo šešias iš 25 kategorijų ir pasiekė daugiau aukščiausių kategorijų reitingų nei bet kuri iš daugiau nei 300 institucijų. IU gavo 5 žvaigždučių įvertinimą už mokymąsi internetu ir 99 balus iš 100 QS, Quacquarelli Symonds, Stars Report, todėl tai pirmasis Vokietijos universitetas, gavęs tokį reitingą. Jai taip pat buvo suteiktas FIBAA aukščiausios kokybės skaitmeninio tobulumo antspaudas ir jis pasižymėjo 15 kriterijų iš 23, įskaitant tokias kategorijas kaip orientacija į ateitį, žinių valdymas, mokymo kokybės užtikrinimas ir reitingo išsaugojimas ateinančius penkerius metus. Tai vienintelis mokymo teikėjas, gavęs Vokietijos vartotojų studijų draugijos „DtGV's Service Award 2022“ apdovanojimą, nes turi atsidavusį akademinį personalą ir apmokytus studijų trenerius, kurie užtikrina, kad studentai būtų remiami studijų metu.

Prisijungta.

IU yra verslo absolventų asociacijos, internetinio mokymosi konsorciumo, AASCB ir UNESCO pasaulinės švietimo koalicijos narys. Šios narystės suteikia jiems ryšius su kitomis institucijomis, įmonėmis ir NVO, taip pat aukščiausio lygio studijų programas ir mokymosi visą gyvenimą tobulinimo kursus. Naudodamas pažangiausias technologijas, IU padeda studentams, kuriems to reikia, tęsti mokslus ir mokytis visą gyvenimą.

Vietos

 • Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

Klausimai