Keystone logo
© CODE
IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

IU International University of Applied Sciences - Online Studies

Įvadas

Apie TV

IU Tarptautinis taikomųjų mokslų universitetas yra didžiausias Vokietijos universitetas, kuriame gyvena daugiau nei 100 000 studentų iš daugiau nei 153 šalių . IU išsiskiria tuo, kad siūlo valstybės akredituotas aukštos kokybės bakalauro, magistro ir MBA studijų programas, kurios vykdomos anglų kalba ir pasižymi novatorišku požiūriu.

IU programos yra labai vertinamos ir gali pasigirti įspūdingu 96% rekomendacijų rodikliu. Jie specialiai sukurti taip, kad mokiniams būtų suteikta neprilygstamo lankstumo jų mokymosi kelionėje. Naudodami visiškai integruotą skaitmeninę platformą ir pažangiausias mokymosi priemones, IU įgalina uždirbti 100 % internetinį laipsnį, pritaikytą pagal jūsų individualų tvarkaraštį.

IU programos sukurtos atsižvelgiant į užimtus specialistus: jos suteikia naują lankstumo lygį, kad galėtumėte suderinti studijas ir darbą, gyvenimą ar šeimą. Įvertintos 5 žvaigždutėmis QS, jų internetinės studijų programos suteikia galimybę įgyti vokiečių kalbos laipsnį bet kurioje pasaulio vietoje, visą ar ne visą darbo dieną. Naudodami visiškai integruotą skaitmeninę platformą ir naujoviškus mokymosi įrankius, kuriuose yra DI technologijos, pvz., ChatGPT ir Syntea, galite pritaikyti mokymosi kelionę pagal savo poreikius ir tvarkaraštį. Štai kodėl 96% jų studentų rekomenduoja studijuoti IU.

Tiems, kurie nori studijuoti ir gyventi Vokietijoje, IU taip pat siūlo mišrias programas savo miesteliuose Berlyne ir Bad Honnefe. Galite gauti naudos iš labiau struktūrizuoto tvarkaraščio, tačiau vis tiek mėgaukitės lankstumu dėl asmeninių mokymo programų ir savarankiško mokymosi internetu derinio. Taip galite pasinerti į užsienio šalį, kurti savo socialinį ir profesinį tinklą ir ištirti darbo bei studijų galimybes. Baigę studijas taip pat turėsite teisę gauti 18 mėnesių vizą po studijų, kad galėtumėte pradėti savo karjerą Vokietijoje.

Sužinokite daugiau apie IU.

Ką TV daro kitaip

IU siūlo kokybiškas bakalauro, magistro ir MBA studijų programas su visiškai nauju požiūriu. IU įkūrė miestelius studentams, kurie nori baigti studijas vietoje, bet taip pat siūlo programas 100% internetu nuotoliniam mokymuisi. Reikalavimus atitinkantys studentai gali derinti tiek internetines, tiek universiteto studijas ir persijungti tarp jų. Tokiu būdu studentai turi tobulėti asmeniniame ir profesiniame lygmenyje ir padėti siekti karjeros per į ateitį orientuotas lanksčias studijas.

Kodėl IU?

 • Įperkamas: mėgaukitės nuolaidomis internetu mokesčiams už mokslą iki 50%
 • Lanksčios mokėjimo parinktys: mėnesinės įmokos arba visas mokėjimas iš anksto
 • Mokesčiai „viskas įskaičiuota“: kurso medžiaga įskaičiuota, paraiškos mokesčių nėra. Lankstus
 • Pradėkite iš karto internete be fiksuotų semestro įmokų
 • Studijuokite ir laikykite egzaminus 100 % internetu , savo tempu ir tvarkaraščiu – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę prieiga prie IU skaitmeninės mokymosi medžiagos, kad ir kur būtumėte orientuotas į karjerą
 • IU siūlo laipsnius paklausiose srityse su specializacijomis
 • Kursai sujungia teoriją ir praktinį taikymą per realaus pasaulio atvejų tyrimus
 • Mokykitės iš pramonės profesionalų , kurie yra savo srities ekspertai

Sėkmės visame pasaulyje su IU

Su IU galite atverti karjeros galimybes visame pasaulyje. Jų valstybės akredituotos programos suteiks jums su pramone susijusių žinių ir reikalingų įgūdžių, kad galėtumėte išsiskirti pasaulinėje darbo rinkoje. Studijavimas IU taip pat suteikia prieigą prie jų išskirtinių internetinių karjeros paslaugų ir renginių bei prisijungia prie jų pasaulinio akademinių partnerių tinklo, kad galėtumėte studijuoti JAV, Kanadoje ar Australijoje.

IU: Pritaikyta pasaulinės rinkos poreikiams

Studijos IU leidžia daryti karjerą globalioje aplinkoje, todėl laukiame studentų iš viso pasaulio. IU parengs jus tarptautinei karjerai su tarptautiniu mastu aktualiu švietimo turiniu ir daug dėmesio skirs tam, kad suteiktų jums tarptautinę perspektyvą tiek bendrojo valdymo moduliams, tiek dalykiniam turiniui. IU perteikia savo tarptautinį mąstymą ir paruošia naujos kartos profesionalus pasauliniam verslui.

94 % IU absolventų susiranda darbą per pirmuosius tris studijų baigimo mėnesius, o po dvejų metų vidutiniškai 80 % imasi vadovo pareigų. Šie puikūs rezultatai yra pagrįsti tuo, kad jie ne tik moko profesinės kompetencijos, bet ir ugdo socialinę ir tarpkultūrinę kompetenciją.

IU misija

Tai, kas skatina IU, skatina jus: IU kuria savo programas taip, kad jos būtų kuo lankstesnės ir naujoviškesnės – neprarandant kokybės. Jie teikia specialią patirtį ir novatorišką mokymosi medžiagą, taip pat sutelkia dėmesį į puikias studentų paslaugas ir profesionalius patarimus. IU programos suteikia dalykinių žinių ir minkštųjų įgūdžių, taikant į ateitį orientuotą požiūrį ir skaitmenines priemones, skirtas paruošti absolventus tarptautiniam verslo pasauliui.

Nemokamas internetinis seminaras ir klausimai ir atsakymai

Internetinis seminaras: Studijuokite internetu su IU 18:00–19:00 (CEST)

Reikalavimai vizoms

• Studentams, planuojantiems visas studijas atlikti internetu per IU virtualų miestelį, nereikia gauti leidimo gyventi – nepriklausomai nuo jų pilietybės.

Stipendijos ir finansavimas

Užtikrinkite savo svajonių karjerą – sutaupykite iki 50 %!

Prisijunkite prie IU akredituotos internetinės programos ir sutaupykite iki 50% studijų mokesčių.

Naudodami pažangiausią IU internetinį miestelį ir skaitmeninius mokymosi išteklius gausite prieinamą aukštos kokybės išsilavinimą.

Geriausia dalis? Jūs nuspręsite, kada pradėti!

* Pastaba: ši išskirtinė nuolaida taikoma tik internetiniam studijų modeliui. Norėdami sužinoti apie universiteto miestelio studijų nuolaidas, susisiekite su IU studijų patarėjų komanda.

Reitingai

Akreditacijos, reitingai ir narystės

Akreditacija

IU Tarptautinis taikomųjų mokslų universitetas gavo sistemos akreditaciją iš EQAR, FIBAA, Vokietijos akreditavimo tarybos, Vokietijos mokslo ir humanitarinių mokslų tarybos ir WES Canada. Tai reiškia, kad jų kursai, dėstytojai ir mokymo medžiaga atitinka jiems nustatytus griežtus standartus ir dabar jie gali akredituoti savo programas.

Cambridge Assessment International Education / High School Diploma A-Levels

IU yra pirmasis „Cambridge International“ aukštosios mokyklos A-Levels universiteto partneris internete. Dabar studentai turi galimybę įgyti aukštosios mokyklos diplomą studijuodami bakalauro laipsnį – be papildomų išlaidų. A-Levels yra unikalus 12 mėnesių kursas su 150 valandų darbo krūviu, kurį jūs lankote kartu su bakalauro kursais. A lygiai baigiami egzaminu, kurį galima pakartoti be galo daug kartų.

Apdovanojimai ir reitingai

IU yra pirmasis Vokietijos universitetas, kuris QS Stars ataskaitoje gavo 99/100, tačiau jis taip pat užėmė 6 iš 25 kategorijų aukščiausiame Vokietijos universitetų reitinge pagal CHE. Neseniai IU internetinės MBA programos užėmė 26 vietą Europoje prestižiniame QS Online MBA reitinge – tai įspūdingas pasiekimas ir pripažinimas tarptautinėje arenoje.

Narystės

IU yra verslo absolventų asociacijos, internetinio mokymosi konsorciumo, AASCB ir UNESCO pasaulinės švietimo koalicijos narys. Šios narystės suteikia jiems ryšius su kitomis institucijomis, įmonėmis ir NVO, taip pat aukščiausio lygio studijų programas ir mokymosi visą gyvenimą tobulinimo kursus. Naudodamas pažangiausias technologijas, IU padeda studentams, kuriems to reikia, tęsti mokslus ir mokytis visą gyvenimą.

Pasaulinis pripažinimas ir akademiniai partneriai

Pasaulinis pripažinimas

Kadangi IU pripažįsta WES Kanada ir JAV, jų laipsniai gali būti konvertuojami į taškus pagal vietinius akademinius Kanados imigracijos taškų sistemos ir Amerikos imigracijos vertinimo schemos standartus. 2023 m. balandžio mėn. IU tapo pirmuoju Vokietijos universitetu, tapusiu Indijos universitetų asociacijos (AIU), vienintelės Indijos valstybinės institucijos, tikrinančios užsienio institucijas, nariu. Tai reiškia, kad jų universiteto miestelio programas pripažįsta darbdaviai visoje Indijoje ir kitose Sandraugos šalyse.

Akademiniai partneriai

Bendradarbiaudama su akademinėmis institucijomis iš viso pasaulio, IU siūlo studentams prieinamesnį būdą studijuoti ir gyventi užsienyje. IU Study Abroad Alliance leidžia studentams pradėti studijas internetu IU ir baigti jį partnerių universitete JAV, Kanadoje, Australijoje ar Europoje, kur karjeros galimybių yra daug.

Vietos

 • Berlin

  Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

  Klausimai