Keystone logo
IRIS Sup'

IRIS Sup'

IRIS Sup'

Įvadas

„IRIS Sup“ pasirinkimas - tai valstybės pripažintas mokymas, pritaikytas prie darbo pasaulio reikalavimų, skirtas tiems, kurie nori profesionaliai vykdyti ar vystytis tarptautiniu mastu.

Iris sup "mokyklos IRIS

Sukūrė IRIS 2002, IRIS Sup "yra privati ​​techninis aukštasis išsilavinimas registruotas Paryžiaus Rectorat institucija, kuri siekia mokyti studentus ir specialistų įvairių profesijų tarptautiniame kontekste.

Jis leidžia valstybės pripažintus pavadinimus, 7 lygio, įregistruotus Nacionaliniame profesinių pažymėjimų kataloge (RNCP).

Geopolitika ir profesinė praktika

IRIS Sup mokymas "siūlau studentai:

  • žinių, reikalingų suprasti tarptautinius klausimus ir vystyti jų gebėjimus analizuoti ir pasiūlymus, kurie padėtų į organizacijose sprendimą;
  • profesionalūs įrankiai, su dideliu akcijos tikrą mokymosi per modeliavimas ir eksploatacijos darbo situaciją, nuo 1 metų;
  • brandus ir plėtoti savo karjeros planus per skirtų seminarų.

Pasirinkite baigimo

„IRIS Sup“ siūlo taikomosios geopolitikos mokymus, suteikiančius du valstybės pripažintus 7 lygio vardus: Tarptautinės strategijos analitikas (ASI) ir Tarptautinės programos vadovas - humanitarinės ir plėtros (MPI-HD ). Kursai trunka dvejus metus. „Bac + 4“ turėtojai gali tiesiogiai kreiptis į antrus metus.

> Pirmi metai „IRIS Sup“ programoje („bac + 4“)

Privatus pagrindinių tarptautinių santykių studijų diplomas (RI 1) reiškia IRIS Sup 1 metus. Privalomas „bac + 3“ pravažiavimas neturint profesinės patirties. Šie metai taip pat gali leisti studentams, turintiems aukštesnįjį mokslo laipsnį, įgyti tvirtus pagrindus politiniais, ekonominiais ir diplomatiniais klausimais, prieš pradedant specializuotis antrame kurse.

> 2 kursai (bakalauras + 5)

Tarptautinės strategijos analitikas (ASI)
3 kursai, skirti plėtoti jų gebėjimus analizuoti, veikti ir priimti sprendimus tarptautinėje aplinkoje:
- Geopolitika ir perspektyvos*
- Geoekonomika ir rizikos valdymas*
- Gynyba, saugumas ir krizių valdymas*.

Tarptautinės programos vadovas - humanitarinė pagalba ir plėtra (MPI-HD) *
Pagrindinė programa, kuria siekiama plėtoti jos gebėjimus analizuoti intervencijos srityje kontekstą, įsisavinti projekto ciklo valdymą (PCM) ir programavimą, taip pat tris būdus (strateginį, operatyvinį, atstovaujamąjį).
Įgūdžiai įgyjami dirbant prie projektų bendradarbiaujant su tarptautinio solidarumo dalyviais (NVO, asociacijomis, socialiniais verslininkais).

* Kursai taip pat siūlomi nuotoliniu būdu.

Turtingas akcijos įvairovė

Tuo IRIS Sup ", o ne klonai. Studentas ar profesionalus, prancūzų ar užsienio, kiekvienas ateina su savo kelionę, patirtį, tikslus, ir bus praturtintas ištisus metus, kaip kilmės studentams ir suinteresuotųjų šalių įvairovę mokymų.

IRIS Sup "kiekvienais metais apie 20% studentų, atstovaujančių trisdešimt tautybių.

Gerai mokėti anglų kalbą yra būtinas bet kokio tarptautinio veiklos, kai kurie kursai yra dėstomi anglų kalba.

Stebėsena ir pedagoginė pagalba

Su daugiau nei 560 tiesioginių ir nuotolinių studentų, IRIS Sup' išlieka struktūra, kurioje anonimiškumas neturi vietos. Metų pradžioje kiekvienas mokinys pasirašo vidinį reglamentą, kuris reglamentuos jo santykius su mokytojais ir ugdymo komanda. Dalyvavimas privalomas, o užduotys turi būti grąžintos nustatytais terminais. Dialogas su administracija yra nuolatinis: nesvarbu, ar yra administracinis, ar pedagoginis klausimas, kiekvienas studentas visada ras, su kuo susisiekti.

„IRIS Sup“ studentai turi darbo patalpas, kuriose yra prieinamos prancūzų ir tarptautinės spaudos antraštės, taip pat 200 internetinių žurnalų CAIRN portale. Keletas kompiuterinių stočių su biuro paketu, internetu ir Wifi yra atviros prieigos.

Atviri mokymai dėl profesionalaus pasaulio

- Organizacija, palanki kintamoms studijoms / praktikai: galimybė atlikti stažuotes ar turėti darbą 3 dienas per savaitę, lygiagrečiai su užsiėmimais nuo spalio iki gegužės, tada visą darbo dieną nuo birželio iki gruodžio.


- Kontaktas su specialistais: visos suinteresuotosios šalys dirba įmonėse, asociacijose, tarptautinėse organizacijose ar vyresniojoje valstybės tarnyboje. Taigi jų kursai sujungia teorinius indėlius, praktinius pritaikymus ir kasdienę funkcijų patirtį tarptautinėje aplinkoje. Projektai vykdomi kartu su organizacijomis partnerėmis.


- Susiejimas su IRIS veikla: lygiagrečiai su savo kursais IRIS Sup studentai gali dalyvauti konferencijose ir bendradarbiauti IRIS veikloje (Tarptautinė ir strateginė apžvalga, paraiška stažuotei publikacijų skyriuje arba mokslinio asistento pareigose...),
Alumnų tinklas: sukurtas 2008 m., IRIS Sup' Alumni siekia suburti tinklą, kuriame dabar yra daugiau nei 2600 absolventų!


- Profesinė ir tarptautinė patirtis: į visas programas įtraukiami trenerių rengiami seminarai, kuriuose apmąstomas jų profesinis projektas ir praktikos / darbo paieškos metodai. Stažuočių ir darbo studijų sutarčių vadovai taip pat skelbia skelbimus studentams, kuriuos jie taip pat gauna už asmeninius patarimus. „IRIS Sup“ studentai dabar yra vertinami keliuose šimtuose privačių kompanijų ir valstybinių organizacijų. Tarptautinių ryšių vadovas kuria pasiūlymus užsienyje, tarptautinį mobilumą ir stebi užsienio studentus.

Kasmet atnaujinami mokymai

„IRIS Sup“ svarbi kiekvieno veikėjo nuomonė: studentai, dėstytojai (visi specialistai), stažuočių ir pameistrystės sutarčių dėstytojai, partneriai, absolventai šiuo metu... Vertinimo klausimynai, patarimų rengimas su išorės specialistais, edukaciniai susitikimai, susitikimai ir formalios ir neformalios diskusijos suteikia galimybę visus metus maišyti požiūrius ir nuolat tobulinti mokymų turinį. Mokymų pritaikymas prie darbdavių organizacijų lūkesčių yra nuolatinis rūpestis.

Į visus mokymus bendrumai

Jų srityje pripažintų profesionalių pranešėjų atranka (tinkamumas bylos medžiagoje, priėmimas į pokalbį), studijų tempas, geopolitinė įvairovė ir profesinė praktika yra profesionalūs pranešėjai.
Mokymo įteisinimo metodai, pritaikyti kiekvienam kursui, yra artimi: nuolatinė kontrolė (lankymas, paskaitos, užrašų skaitymas, pratybos, modeliavimas ir kt.), Egzaminai (sausis ir gegužės pabaiga); disertacija ir žodinė gynyba (rugsėjis – spalis); stažuotės ataskaita (rugsėjis).

Mokyklos DUK

Vietos

  • 2 bis rue Mercoeur, 75011 , Paris

Klausimai