Keystone logo
International Open University

International Open University

International Open University

Įvadas

APIE MUS

Įkūrėjas ir kancleris: Dr Bilal Philips "

Studentų kūno: 284.877 Islamo Prisijungę universitetas (Aš jums turiu) yra dr Idėja Bilal Philips, kuris įsivaizdavo, kad įstaiga, kad būtų pasiūlyti internete, intensyvus, bakalauro ir magistro programas visiškai mokslą nemokamai.

Misija

"Padaryti autentišką islamo žinias lengvai prieinama pasaulyje per internetą vien dėl Dievo malonumo yra kilnus gyvenimo tikslas ir misija verta aukoti visa One energijos ir reiškia" (dr Bilal Philips įkūrėjas ir kancleris, Islamo Prisijungę universitetas).

Islamo Prisijungę universitetas (Aš jums turiu) siekiama suteikti visuotinę prieigą prie kokybiško bakalauro, magistro ir antrosios pakopos mokymo programas studentams beveik be jokių išlaidų. Jo misija yra ". Pakeiskite musulmonų tautos ir pasaulio situaciją per atitinkamą išsilavinimą" Principai, kuriais IOU pagrįstas, yra:

Žinios: Koranas ir Sunna

Dievas tarė: "Iš tiesų tai tik gerai tarp savo tarnams, kurie tikrai bijo Allah." (35:28) Paskutinis Pranašas taikos ir palaimos Dievo Jam sakė: "Ieškau žinių privaloma ant kiekvieno musulmono."

Prieinamumas

Islamo Prisijungę universitetas suteikia puikią galimybę susipažinti su kokybės bakalauro, magistro ir antrosios pakopos kursus, kur žmonės gali būti ir kai jie nori, nereikia keliauti į užsienį ar net palikti savo namų ribų. Jos tikslas yra sudaryti sąlygas išsilavinimą visiems, iš bet kurios vietos, bet kuriuo metu.

Paskutinis Pranašas pasakė: "Jei kas keliauja ant ieškant žinių keliu, Dievas, sukels jam keliauti į vieną iš kelių į Rojų."

Prieinamos

IOU demonstruoja savo nuolatinį įsipareigojimą faktiškojo žinių plinta progresuoja iš visiškai nemokamai sertifikatų ir diplomu kursų už mokslą nemokama akredituota bakalauro laipsnį įvairiose studijų srityse ir magistro laipsnį. Taigi, todėl aukštąjį išsilavinimą lengvai prieinamą visame pasaulyje dėl asmenų, jų bendruomenių ir žmonijai apskritai naudai. Nemokamas mokslą visiems studentams suteikia vienodas galimybes į išsilavinimą, kad nedaugelis galėjo sau leisti, jei jie buvo lankyti tradicines aukštojo mokslo institucijas visame pasaulyje.

Dievas tarė: "Sakyk: Ar tie, kurie žino lygus tiems, kurie nežino?" (39: 9)

BENDRIJOS

Ne studentas bus trukdoma studijuoja Islamo Online universitete nepriklausomai nuo jo ar jos religinės, etninės ar socialinės kilmės. IOU teigia, kad jos durys bus atvertos visiems, nepriklausomai nuo egzistuojančių realiame pasaulyje ribų. Ji jau pagimdė pasaulinę bendruomenę nei 180.000 studentams, kurie siekia islamo žinių iš daugiau nei 224 šalių.

Dievas tarė: "bendradarbiauja viena su kita savo teisume ir pamaldumo ... "(5: 2)

Islamo etika

Tai pagrindinis tikėjimo Islamo Online universitete, kad musulmonų mokytojas iš esmės skiriasi nuo mokytojo, kuris tik atsitinka būti musulmonas. Be to, musulmonai studentas turėtų būti aiškiai skiriasi nuo studentų, kurie taip atsitinka būti musulmonas. IOU tikisi, kad visos jos studentų, dėstytojų, darbuotojų, administratoriai ir savanoriai veikti savo atitinkamas pozicijas ir laukų pirmiausia kaip musulmonai. Daro taip natūraliai, reikės išlaikyti aukščiausius standartus asmens vientisumą, sąžiningumo ir atsakomybės.

Paskutinis Pranašas pasakė: "Iš tiesų, Dievas myli kiekvienas iš jūsų, kad kiekvieną kartą, kai jis ar ji daro darbą, kuris yra atliekamas pagal geriausias jo galimybes."

Kokybės ir taikymas

Islamo Prisijungę universitetas yra įsipareigojusi teikti aukščiausios kokybės internetu akademinės patirties, tinka į jos taikymo sritį ir gylio, perteikti autentišką ir praktinę islamo žinias, tuo pačiu metu leidžia savo studentams atremti šiuolaikines grėsmes 21-ojo amžiaus, siūlydama kitų studijų srityse, kaip antai psichologijos, švietimo ar finansų. Aš jums turiu vertins ir iš naujo įvertinti kiekvieną savo akademinės modelio aspektų nuolat ir ne tik skatinti savo mokinius mokytis stropiai, bet taip pat pabrėžti, kad jie turi stengtis viską daryti įgytas žinias praktikoje.

Paskutinis Pranašas pasakė: "Geriausias iš jūsų yra tas, kuris mokosi Koraną ir moko jį kitiems." Jis taip pat pasakė: "Geriausias iš jūsų yra vienas labiausiai naudingas žmonėms." Paskutinė Pranašo mokinys, ibn mas "OOD, sakė:" Mes naudojome išmokti žinias ir jų taikymą kartu. "Imamas Sufyaan ATH-Thawree pasakojo, kad kaip jaunystės, kai jis pirmą kartą pradėjo lankyti užsiėmimus, jo motina patarė jam:" Jei užrašyti 10 žodžių ir savo tikėjimas nepagerėjo, patikrinti save. "

istorija

Islamo Prisijungę universitetas (Aš jums turiu) yra dr Idėja Bilal Philips, kuris įsivaizdavo aukštesnės mokymosi instituciją, kuris siūlo intensyvius internete bakalauro ir magistro programas, kurios yra visiškai mokslą nemokamai.

IOU kelionė prasidėjo 2007 su studijų nemokami diplomo kursus pradėti savo atviru miesteliu. 2010, vos po 3 metų, taip pat buvo pradėtas pirmasis mokslą be bakalauras (BA) programos. Universitetas dabar turi septynis kolegijas siūlo akredituotas Online programos: College of Education, kolegija Islamo ekonomikos, kolegijos Bankininkystės ir finansų, koledžo psichologijos kolegijos islamo studijų kolegijos Verslo administravimo kolegijos informacinių technologijų ir kolegijos Arabų kalba ir kalbotyra. Pastarasis kurios siūlo autonominius kursus Gambija, Somalilandas ir Gvinėja Bissau.In to, IOU anketa Pasaulinis Koranas atmintimi centras siūlo unikalią galimybę studentams visame pasaulyje studijuoti Koraną internete.

Vietos

  • Banjul

    Islamic Online University (Gambia) 21 Kanifing Mosque Road, P.O. Box 2340, Kanifing South, KMC, The Gambia, , Banjul

    Klausimai