Keystone logo
International Telematic University UNINETTUNO

International Telematic University UNINETTUNO

International Telematic University UNINETTUNO

Įvadas

International Telematic University UNINETTUNO yra vienintelis Italijos nuotolinio mokymo universitetas, kurį sėkmingai įvertino Italijos aukštojo mokslo kokybės ministro agentūra ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw). UNINETTUNIO, įsteigtas 2005 m. Balandžio 15 d. Dekretu Italijos švietimo, universiteto ir mokslinių tyrimų ministerijos, teikia universitetines studijas bakalauro ir magistro studijų teisine veikla visame pasaulyje. UNINETTUNO laikosi Bolonijos proceso rekomendacijų ir teikia universitetų kreditus pagal standartinę ECTS - Europos kreditų perkėlimo sistemą.

UNINETTUNO yra vienas iš pasaulyje pirmaujančių nuotolinio mokymo universitetų ir neseniai laimėjo keletą tarptautinių apdovanojimų už Europos nuotolinio mokymo universitetų asociacijos (EADTU) e. „IELA“ apdovanojimas už geriausią e. Mokymosi portalą buvo pristatytas UNINETTUNO, remiantis jo moksliniais tyrimais, žiniomis ir nuotolinio mokymo plėtra. EADTU - Europos nuotolinio mokymo universitetų asociacijos, ICDE atstovo - Tarptautinės nuotolinio mokymo tarybos Pietų Europoje ir Viduržemio jūroje tarybos narė, UNESCO pripažinta tarp universitetų, siekiančių pasiekti 2030 m. //goo.gl/jmiif7) ir įtraukta į UNESCO asociacijos IAU - Tarptautinės universitetų asociacijos narį.

UNINETTUNO turi 6 skyrius, 25 laipsnių kursus ir daugiau nei 163 egzaminų centrus visame pasaulyje. Šiandien UNINETTUNO turi daugiau nei 16 000 studentų iš 160 šalių, yra palydovinio daugiakalbio televizijos kanalo, laisvo ore, ir platformos mokytis ir mokytis pagal nuotolį, kurį galima rasti internete 5 kalbomis (arabų, italų, anglų, graikų, prancūzų).

Atsižvelgiant rimtai į problemą, susijusią su bloga mokymo kokybe kai kuriose nuotolinio mokymo įstaigose visame pasaulyje, dėl stiprios partnerystės su tradiciniais universitetais, UNINETTUNO dėstytojai yra atrinkti iš geriausių dėstytojų iš tradicinių universitetų partnerių.

UNINETTUNO užtikrina aukštus mokymo standartus skaitmeninėje aplinkoje, nes unikalus mokymosi ir mokymo modelis nuotoliniu būdu per naujas technologijas ir unikali platforma, kuri skatina ir palaiko pasiekimus kartu su asmeniniu tobulėjimu. UNINETTUNO studentai gali sekti programas ir gauti galiojančius studijų pavadinimus ir universitetus visur, be laiko ir erdvės apribojimo, universiteto be sienos (https://goo.gl/gie8e1).

Kaip mokytis

Interneto mokymo veikla vyksta internetinėje makrokomandoje, vadinama didaktiniu kibernetine erdve. Didaktinėje kibernetinėje erdvėje treniruočių ir mokymosi procesas vyksta, o pasiekimai įvairūs naudojant individualų prisijungimo vardą ir slaptažodį, atsižvelgiant į žaidėjų vaidmenį švietimo keliu: dėstytojai, dėstytojai ir studentai. Užsiėmimai ir internetinė užsakomoji veikla yra prieinama visą parą kartu su virtualiosios transliacijos virtualiomis klasėmis ir įrašytomis virtualiosiomis klasėmis (https://goo.gl/jY26qD).

Vietos

  • Corso Vittorio Emanuele II, 39 - Roma, 00186, Rome

  • Via Carlo Darwin, 20, 20143, Milan

Klausimai