Keystone logo
International Business Academy

International Business Academy

International Business Academy

Įvadas

Apie IBA

IBA International Business Academy kuria ir teikia aukštojo mokslo programas, veikiančias realiame pasaulyje. Mes esame viena iš labiausiai į tarptautinį verslą orientuotų verslo akademijų, turinčių daugiau nei 85 užsienio partnerių institucijas visame pasaulyje.

Faktai

IBA turi:

  • 1.430 dieninių studijų studentų
  • 3.200 neakivaizdinių studijų studentų

Mes siūlome

IBA siūlo aukštojo mokslo programas AP, profesinio bakalauro ir magistro lygmenyse, tokiose srityse kaip finansai, pardavimai ir rinkodara, komunikacija, technologijos ir internetas, gamyba ir valdymas.

Be to, mes siūlome įvairius tolesnius mokymus ir trumpus kursus verslininkams, kuriems reikia atnaujinti savo įgūdžius, taip pat 6 savaičių kursus darbo ieškantiems asmenims iš įvairių sričių.

Švietimas, kuris veikia

IBA mes aistringai rengiame ir įgyvendiname švietimo programas, veikiančias realiame pasaulyje, sukuriančias vertę tiek įmonėms, tiek žmonėms.

Programose mes deriname teoriją su praktiniais įgūdžiais, pagrįstais atvejais ir projektais, bendradarbiaudami su verslo pasauliu - su standartinėmis stažuotėmis arba remdamiesi įprastų suaugusių studentų darbo dienomis įmonėje.

IBA taip pat daug dėmesio skiria moksliniams tyrimams, inovacijoms ir plėtrai bendradarbiaujant su įvairiomis įmonėmis ir institucijomis partnerėmis Danijoje bei užsienyje.

122329_fac.jpg

Naujas, modernus pastatas yra tiesiai prie upės ir siūlo studentams puikią studijų aplinką.

Partneriai

IBA dirba su daugiau nei 85 universitetais ir institucijomis visame pasaulyje, pradedant nuo užjūrio ar tolimų šalių, tokių kaip Kinija, Pietų Korėja, Brazilija ir Amerika, ir baigiant tokiomis Europos šalimis kaip Anglija, Prancūzija, Ispanija ir Rumunija.

Esame aktyvūs Tarptautinio verslo mokyklų tinklo (NIBS) nariai. Šiame tarptautinių partnerių tinkle organizuojamos studijų išvykos, studentų ir darbuotojų mainai, taip pat konferencijos ir plėtros projektai. IBA studentai taip pat dalyvauja tarptautinėse bylų varžybose.

IBA magistro programos yra akredituotos Leedso Becketto universiteto ir Koventrio universiteto. Daugelis mūsų tarptautinių partnerių universitetų taip pat siūlo IBA studentams tiesioginę prieigą prie savo aukštojo mokslo programų.

IBA turi „Erasmus“ chartiją. Taigi pavieniai studentai iš mūsų partnerių institucijų čia yra laukiami kaip mainų studentai, kaip ir mūsų studentai iš Danijos, turintys daug galimybių įtraukti savo užsienio kelionę į savo studijų dalį.

122330_fac2.jpg

IBA skaičiais

Iš viso IBA kasmet mokosi apie 4700 studentų - atstovaujama 1500 dieninių ir 3200 studentų, keliančių kvalifikacijos tobulinimo kursus.

Studentai atvyksta iš Danijos ir užsienio, sudaro įdomios, patrauklios ir tarptautinės studentų aplinkos pagrindą.

Darbuotojai

IBA turi apie 120 nuolatinių darbuotojų ir 80 laisvai samdomų mokytojų bei dėstytojų.

Vietos

  • Kolding

    Havneparken 1, 6000, Kolding

Klausimai