Keystone logo
Interaction Design Foundation

Interaction Design Foundation

Interaction Design Foundation

Įvadas

Mes siekiame sukurti prieinamą ir prieinamą Ivy lygos lygio dizaino švietimą

APIE Interaction Design Foundation

Mes esame savarankiška ne pelno siekianti iniciatyva, kurios tikslas yra paradoksas - pakelti pasaulinio dizaino švietimo lygį Ivy lygos standartui, tuo pat metu mažinant išlaidas tiek, kiek galime juos panaudoti. Taigi, mes demokratizuojame mokymą, pateikdami aukščiausio lygio mokymo programas, ir siekiame idealiai suderinti akademinį griežtumą ir praktinę svarbą.

Įkurta 2002 m. Danijoje, įkvėpėme Skandinavijos švietimo sistemą sukurti pigių ir kokybiškų švietimą, kad žmonės galėtų pasimokyti mokslo, meno ir dizaino sudėtingumo. Nuo 2002 m. Mes sukūrėme tvarią bendradarbiavimo ir švietimo platformą ir išaugo mūsų pasaulinė bendruomenė, kad pasiektume 454 vietos grupes iš 90 šalių.

Mes ir toliau bendradarbiaujame su aukščiausiais universitetais ir kompanijomis, tokiomis kaip Stanfordo, Kembridžo ir SAP Labs, taip pat tokiais žymiais autoriais kaip Clayton Christensen ir Don Norman, kad kiekvienais mėnesiais pasidalintų savo žiniomis su daugiau nei milijonu dizainerių.

KAIP MUZIEJAME DIZAINO ŠVIETIMĄ

Švietimas ir profesinis tobulėjimas

Mes siūlome unikalią ir plačią biblioteką su projektu susijusius vadovėlius ir visapusiškus instruktorių vadovaujamus internetinius kursus. Nariai taip pat įgyja praktinės patirties, dalyvaudami realiame projekte ir projektavimo veikloje. Nepaisant to, ugdymo procesas vyksta ir už kursų ribų: nariai mokosi vieni iš kitų per profesionalius diskusijų forumus, rengdami vietinius susitikimus ir dalyvaudami IDF pasaulinio dizaino renginiuose.

Lyderystės įgūdžių ugdymas

IDF nariai turi galimybę mokytis įvairiais lyderio vaidmenimis. Priklausomai nuo jų pageidavimų ir gebėjimų, jie gali nukreipti jaunesniuosius dizainerius, valdyti projektus, savanoriškai vadovauti vietinei bendruomenei ar atlikti IDF pasaulinį vaidmenį. Tiems, kurie savo darbe reikalauja išsamių instruktavimo įgūdžių, mes teikiame išsamią mokymo kursą apie instruktavimą dizaino profesijoje kartu su galimybe praktikuoti IDF Dizaino lyga.

IDF procesas apima kruopščiai subalansuotą subjektyvių ir objektyvių vertinimo veiksnių kombinaciją. Galutinis UX kvalifikacijos kėlimo lygio pripažinimas suteikiamas atlikus jo vadovo, asmeninio trenerio ir IDF valdybos nuodugnų asmens kompetencijų vertinimą.

Įnašas į profesiją

Įrodyti ekspertai UX srityje gali prisidėti prie švietimo ir profesinių paslaugų kokybės, rengdami mokomąją medžiagą ir vadovėlius arba tarnaudami IDF valdyboje. Mes taip pat siūlome išskirtines leidybos galimybes, kad pasiektume savo milijonų tikslinių auditorijų.

Personalo įdarbinimas ir tobulinimas

Mes padedame įmonėms, nuo mažiausios iki didžiausios, pvz., SAP ir Accenture, sukurti kuo daugiau klientų patirties. "IDF Company" narystė leidžia bendrovės vadovams:

  • Prisijunkite prie didžiausios pasaulyje UX dizainerių
  • Sukurkite "UX" projektavimo ir mokslinių tyrimų patirtį savo kompanijose, vykdydami instruktoriaus vadovaujamus kursus namuose ar darbe - jie yra visiškai savarankiški, kad atitiktų užimtus grafikus.
  • Gaukite pagalbos iš IDF pasaulinio dizaino specialistų ir trenerių tinklo, kad išspręstumėte realias verslo problemas
  • Individualių narių ir verslo sąskaitų administravimas be jokių rūpesčių ar nenumatytų išlaidų

Vietos

  • Copenhagen

    Copenhagen, , Copenhagen

Klausimai