Keystone logo
© Carrianna Field
Instituto Artes Visuales

Instituto Artes Visuales

Instituto Artes Visuales

Įvadas

The Institutas vizualiųjų menų Tai yra privati ​​įstaiga, kuri nuo 1994 m yra skirta specializuotų sričių grafinis dizainas, multimedijos kūrimo, vystymo komunikacijos Web ir judesio grafikos mokymo.

misija

Formuojant studentas siekia sujungti techniniai ir konceptualūs žinias įvairiose srityse. Teorinis ir praktinis metodika leidžia studentams tobulinti kuriant pratimus, kurie leidžia įsisavinti teoriją dėstė anksčiau ir prisiimti profesines darbo procesus.

Tikslai

Pirminiai tikslai šiame centre yra:

  1. Mokyti studentus tinkamai atnaujinama tų disciplinų, susijusių su grafiniu dizainu, judesio grafika ir interneto plėtros komunikacijos turinį.

Mokyti studentus kūrimo būdas profesionaliam darbui. Mūsų mokymas remiantis pažangos įvairiose srityse žinių įgyvendinant per instruktažas. Didinti kūrybiškumą ir plėtoti meno įgūdžių studentas. Skatiname asmeninę iniciatyvą ir novatoriškas profesionalus požiūris.

Šie tikslai yra atliekami siūlomų centre įvairių mokymo programų: Karjera vizualiųjų menų magistras Dailės ir komunikacija, Master grafinio dizaino ar magistro multimedijos ir interneto, taip pat įvairių profesinių kursų grafinis dizainas, Web Grafinis dizainas, fotografija ir skaitmeninio vaizdo, Spaudos dizainas, Grafinis dizainas, Redakcijos dizainas, Pakuotės dizainas, ...

Vietos

  • Spain Online

    Spain Online, Ispanija

Klausimai