Keystone logo
Informa – Defence & Security

Informa – Defence & Security

Informa – Defence & Security

Įvadas

„Informa“ yra pirmaujanti tarptautinių renginių, žvalgybos ir mokslinių tyrimų grupė.

Mūsų tikslas yra čempioną užvaldyti specialistui. Naudodamiesi šimtais galingų prekės ženklų, mes dirbame su įmonėmis ir specialistų rinkose specializuotose rinkose, teikdami ryšius, intelektą ir galimybes, kurie padeda klientams augti, daryti verslą, daryti perversmus ir priimti labiau pagrįstus sprendimus.

Informacija yra įtraukta į Londono vertybinių popierių biržą ir yra FTSE 100 narė. Daugiau kaip 11 000 kolegų dirba daugiau nei 30 šalių.

JESHOOTS.com / Pexels

129048_pexels-photo-1040157.jpeg

Ką mes darom

Norint augti, daryti verslą, daryti perversmus ir priimti geriau apgalvotus sprendimus, specialistams reikalinga kitų specialistų parama.

Pagrindiniai „Informa“ prekės ženklai ir ekspertų grupės rengia renginius ir parodas, teikia žvalgyba pagrįstus produktus ir duomenimis pagrįstas paslaugas, sušaukia bendruomenes asmeniškai ir skaitmeniniu būdu bei suteikia galimybę naudotis pažangiausiais tyrimais viso pasaulio specialistų bendruomenėms.

Kiekvienas iš penkių mūsų padalinių turi skirtingą dėmesį. Sužinokite daugiau apie prekės ženklus, produktus ir paslaugas, kuriuos teikia mūsų skyriai žemiau, ir sužinokite apie mūsų organizacinę struktūrą ir pagrindinius principus, kuriais grindžiamas mūsų verslas.

Istorija

„Informa“ buvo suformuota 1998 m., Todėl augdama ir įsigydama tapo pagrindine tarptautinių renginių, žvalgybos ir mokslinių tyrimų grupe.

Kai kurių mūsų prekių ženklų istorija siekia daug senesnę istoriją, įskaitant „Lloyd's List“, kuris dabar yra „Informa Intelligence“ dalis, ir „Philosophical Magazine“, žurnalą „Taylor & Francis“.

Strategija

„Informa“ veikia augančioje pasaulinėje profesinių, komercinių ir akademinių žinių ir informacijos rinkoje.

Mūsų tikslas yra sukurti nuolatinę tvarią vertę akcininkams ir palaikyti teigiamus, ilgalaikius ryšius su klientais, tiekėjais ir mūsų bendruomenėmis.

Tai darome pasinaudodami savo kolegų idėjomis ir indėliu, savo kultūra, prekės ženklais, santykiais su klientais ir partneriais, finansiniu kapitalu ir infrastruktūra, kad galėtume pateikti produktus, paslaugas ir rezultatus, kuriuos vertina klientai.

Vietos

  • London

    Informa PLC 5 Howick Place, SW1P 1WG, London

  • London

    London, Jungtinė Karalystė

    Klausimai