Keystone logo
Independence University

Independence University

Independence University

Įvadas

Nesvarbu, ar lankotės internete, ar mūsų Jutos miestelyje, norime, kad jūsų išsilavinimas Independence University būtų teigiama patirtis. Štai kodėl mes pateiksime jums tinkamus įrankius ir išteklius, kurie optimizuos jūsų švietimo sėkmę. IU miestelio studentai gauna nešiojamąjį kompiuterį, kurį gali naudoti mokykloje ir kurį saugo baigęs. Internetiniai studentai gauna nešiojamąjį kompiuterį ir planšetinį kompiuterį.

VYKDYTI MISIJĄ:

Pateikite tvirtą specifinių kompetencijų pagrindą, kuris leis studentams įgyti įgūdžių, reikalingų pasirinktam užsiėmimui.

Suteikite studentams išsilavinimą ir žinių, kad jie taptų kompetentingais savo bendruomenės nariais, suteikdami jiems galimybę įvertinti ir sėkmingai susidoroti su žmonių santykių problemomis, su kuriomis susiduriama darbo vietoje.

Teikti programas, apimančias įvairius įgūdžius, kurie leis studentams išsamiau suvokti pasaulį, kuriame jie gyvena ir dirba, kad jie galėtų pasiekti patenkinamą ir naudingą karjerą bei gyvenimo būdą.

Tarnaukite kaip internetinio aukštojo mokslo lyderis kiekvienoje iš mūsų bendruomenių įtraukdamas pasiūlymų ir rekomendacijų iš patyrusių siūlomų programų atstovų.

Vietos

  • West College Avenue,1057, 67301, Independence

Klausimai