Keystone logo
INCEIF University

INCEIF University

INCEIF University

Įvadas

Kas yra INCEIF?

INCEIF University 2005 m. įsteigė Bank Negara Malaysia (Centrinis Malaizijos bankas) ir buvo įgaliotas ugdyti ir ugdyti talentus bei islamo finansinių paslaugų pramonės ekspertus. Žinomas kaip vienintelis universitetas pasaulyje, skirtas islamo finansams, jis siekia būti islamo finansų žinių lyderiu, teikdamas puikų mokymą, mokslinius tyrimus ir vadovavimą mintims, sujungiant akademinę bendruomenę ir pramonę.

2006 m. birželio mėn. priėmusi pirmąją studentų grupę INCEIF tapo geriausia aukštojo mokslo institucija. Nuo pirmųjų dienų, siūlydamas vieną internetinę profesinę kvalifikaciją, universitetas išplėtė savo pasiūlą, įtraukdamas 3 doktorantūros programas, 5 magistrantūros programas, 2 profesines programas, taip pat į pramonę orientuotus taikomuosius tyrimus, konsultavimo ir konsultavimo paslaugas.

Šiandien yra 2 166 INCEIF absolventai iš daugiau nei 83 pasaulio šalių. Kai kurie jau daro reikšmingą indėlį į islamo finansų pažangą visais lygmenimis, nesvarbu, ar tai būtų produktų kūrimas, politikos sistema ir įgyvendinimas, reglamentavimas ir vykdymas bei naujovės. INCEIF Universitypersikėlimas į naują ir didesnį miestelį atitinka jo ilgalaikį strateginį planą, skirtą išplėsti bendruomenę, nes universitetas ir toliau yra žinių ir minčių lyderis islamo finansų srityje. INCEIF supranta, kad universitetas yra ne tik vieta, kur galima siekti žinių ir įgūdžių; tai taip pat vieta, kur galima ugdyti savo absolventų asmenybę.

Kodėl verta rinktis INCEIF?

INCEIF (Tarptautinis islamo finansų švietimo centras) yra pirmaujantis islamo finansų universitetas ir visame pasaulyje pripažįstamas dėl savo kompetencijos švietimo, mokslinių tyrimų ir mokymo srityse. Štai keletas priežasčių, kodėl studijuoti INCEIF gali būti geras pasirinkimas:

  1. Islamo finansų specializacija: INCEIF yra vienintelis universitetas pasaulyje, kuriame daugiausia dėmesio skiriama tik islamo finansų švietimui. Dėl to INCEIF yra ideali vieta studentams, norintiems specializuotis šioje srityje ir įgyti patirties islamo finansų srityje.

  1. Patyrę dėstytojai: INCEIF fakulteto nariai yra aukštos kvalifikacijos ir patyrę atitinkamose srityse. Jie yra islamo finansų ekspertai ir turi didelę darbo šioje pramonėje patirtį. Jie į klasę atneša realaus pasaulio žinias ir patirtį, suteikdami mokiniams unikalią mokymosi patirtį.

  1. Tarptautinis pripažinimas: INCEIF yra tarptautiniu mastu pripažinta kaip pirmaujanti islamo finansų švietimo įstaiga. Jos programos yra akredituotos Malaizijos kvalifikacijų agentūros (MQA) ir pripažintos tarptautinių organizacijų, tokių kaip Islamo finansinių institucijų apskaitos ir audito organizacija (AAOIFI) ir Islamo finansinių paslaugų taryba (IFSB).

  1. Pramonės ryšiai: INCEIF palaiko tvirtus ryšius su islamo finansų pramone tiek vietiniu, tiek pasauliniu mastu. Tai suteikia studentams galimybę bendrauti su pramonės specialistais, įgyti praktinių žinių ir kurti savo profesinius tinklus.

  1. Šiuolaikinės universiteto patalpos: šiuolaikiškame INCEIFmiestelyje įrengta moderni įranga, įskaitant biblioteką, kompiuterių laboratorijas, paskaitų sales ir maldos salę. Universitetas taip pat yra Kvala Lumpūro širdyje, todėl studentai gali lengvai pasiekti miesto patogumus.

Apskritai, studijos INCEIF gali suteikti jums unikalią mokymosi patirtį ir padėti įgyti įgūdžių bei žinių, reikalingų sėkmingai karjerai islamo finansų srityje.

APDOVANOJIMAS IR AKREDITACIJA

· 2020 m. Malaizijos aukštojo mokslo ministerijos (MOHE) įgyvendinamas 4 žvaigždučių pripažinimas MyRA naudojamas, be kita ko, universitetų mokslinių tyrimų ir inovacijų pajėgumams įvertinti.

· 2019 m., labai konkurencinga (5 žvaigždučių) 2019 m. pagal MOHE Malaizijos universitetų ir universitetų kolegijų meistriškumo vertinimo sistemą arba trumpiau SETARA. SETARA matuoja visų privačių ir valstybinių universitetų bei universitetų kolegijų, įskaitant užsienio filialų miestelius, kokybę.

·2018 m., AACSB akredituota* (*INCEIF yra vienintelis antrosios pakopos universitetas, daugiausia dėmesio skiriantis islamo finansams, turintis AACSB akreditaciją, pagal kurią INCEIF programos patenka į 5 % geriausių verslo programų visame pasaulyje)

·2021 m. Tarptautinė islamo finansų šariato tyrimų akademija (ISRA), INCEIFtyrimų valdymo centras, Honkonge įsikūrusios bendrovės „The Asset Triple A Islamic Finance“ apdovanotas „Geriausiu tyrimų namu“

·2021 m. „ISRA Consulting“ trečius metus iš eilės buvo išrinkta geriausia islamo konsultavimo įmone tarptautinėje apklausoje, kurią atliko pirmaujantis islamo finansų naujienų portalas „Islamic Finance News“.

·2021 m. „ISRA Consulting“ Honkonge įsikūrusio „The Asset Triple A Islamic Finance Awards 2021“ apdovanojo „Geriausia konsultavimo paslauga“ – tai dar vienas trejų metų rekordas.

Vietos

  • Kuala Lumpur

    Lorong Universiti A , , 59100 , Kuala Lumpur

    Klausimai